رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - ادمین ipouya

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

•  aliherfei.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iPouya.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بنده بر این باور بودم که ایونت ها خسته کننده شدند و بازکنان نیاز به یک ایونت جذاب تر دارند برای همین من در قسمت خاکی شهر LV ایونت LCS گزاشتم و هرچه گزشت با وجود وسعت این زمین دیدم ادامه ایونت فایده ای ندارد و کسی را نمیتوانماداره کنم و ایونت را بستم , صادقانه میگویم هیچ قصد دیگری اعم از ندادن جایزه نداشتم لذا بلافاصله یک ایونت LCS دیگر بعد از اتمام این ایونت با همان مقدار جایزه گزاشتم 

اضافه میکنم که کسی در فروم از بنده شکایتی نکرد و اگر کرده هم اقای ipouya چیزی به بنده نگفت جز اینکه فیلم ایونت در فروم ارسال کن که کردم . اگر دقت فرمایید بنده هیچ بی عدالتی نکردم فقط خواهان ساخت ایونتی جذاب تر بودم که نشد !! اینطور کسی ایونت نمیگزارد با یک stopevent/ بخواهید طرف را بن کنید آن هم بدون دلیل موجه

• مدارک (فیلم یا عکس): https://uupload.ir/view/ynv6_rec_0181.rar/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شاکی گرامی @aliherfei شکایت شما رد شد. (عملکرد ادمین مربوطه صحیح بوده است)

باتوجه به مدرک ارسالی شما به ادمین مربوطه شما 2 خطا انجام داده اید:

1. شما به صورت مستقیم با استفاده از RPG به شرکت کننده ی مسابقه به قصد کشتن او تیر اندازی می کردید.
  2. شما مسابقه را هنگامی تمام کردید که فقط 2 الی 3 باقی مانده بودند. (ناعدالتی برای بازیکنان حاضر در مسابقه)

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...