رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی TaiTan

AmiNinjas

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmiNinjas.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: taitan.png

• توضیحات: درود, این فرزنده عزیزی که مشاهده میکنید چت اونت رو بستند و در حضور ادمین Mobin_(MN) بسیار راحت و بدون اخطار  فحاشی میکنند, 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

czzp_ag-sa-0331.jpg

1u2z_ag-sa-0332.jpg

3fz1_ag-sa-0334.jpg

x2r5_ag-sa-0336.jpg

3sfe_ag-sa-0337.jpg

injas.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بنده تایتان هستم و می خوام بگم که چرا وقتی خودش فوش میده ss نمیگیره این شخص در حضور ادمین به بنده فوش میده و من به ایشون اخطار دادم بعدش هم تمومی نداشت اعصابم خورد شد منم فوش بارونش کردم وگرنه چرا باید در حضور ادمین در اونت فوش بدم تازه به ادمین توین می کنه ولی ادمین گفت ادامه بده ولش کن شما میتونید از ادمین مبین بپرسید که امین نینجا با صدا فوش میداد و وقتی من با تایپ فوش دادم س س گرفت  در اصل من از ایشون شکایت دارم من نمیگم که فوش ندادم ولی شما سروع کردید وقتی شوخی می کنید جنبه هم داشته باشید بد نیست

من مدارکی ندارم که تاین کنم که تخسیر ایشون بوده ولی اگه کاری کردم حتما ادمین موبین بهم هشدار میداد به جای که از من شکایت کنی از خودت شکایت کن

لینک به دیدگاه

وقتی خربزه می خوری وای لرزش هم بشین  من اصلا تو اونتم تا الان به کسی فوس ندادم ولی ایشون زیادروی کرد و من کنترل ام را از دست دادم ??

لینک به دیدگاه

با سلام و وقت بخیر خدمت شاکی محترم.

شکایت شما تایید شد.

فرد خاطی (Taitan)  240 دقیقه محروم از صحبت کردن گردید.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...