رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

RealSlimShady - بن بی دلیل

MHI

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MHI.png

NotoriousBiG.png

GourBe.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

RealSlimShady.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات:   من با اکانت MHI به طرف گفتم خونرو بفروش ادمینم گفته 1 دلار کن منم خریدم فقط گفتم خونه رو بفروش ! , بعد افلاین شدم ایشونم مولتیم NotoriousBiG رو TP   داده میگه بیا خونه رو پس بده منم گفتم خونه رو پس نمیدم که بن دادن.

3 تا اکانتم به دلیل کلاه برداری بن شده.

@Meli @Ali

• هاها 3

0_o

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

بسم الله الرحمن الرحیم

بنده تنها اکانت هایی را مجازات کردم که از دخیل بودن آنها در موضوع اطمینان داشتم.

طبق مدارک کامل ادمین معامله شما اقدام به کلاهبرداری با اموال از فردی کردید و پس از دریافت خانه ایشان از بازی خارج شدید.

مدارک ادمین مربوطه همچنین سوابق شما بررسی شد.

صحت موضوع هم توسط خود شما تایید شد.

همچنین پیش از این سابقه ی درخشانی در این زمینه داشته اید بدین صورت که به بهانه ی Neon از بازیکن ماشین گرفته و به انکار موضوع میپرداختید که آن شکایت هم بررسی و رسیدگی شد.

البته شما برای 2 کلاهبرداری 1 بار مجازات شدید که مجازات دومین کلاهبرداری به زمان آنبنی شما موکول شد.

نکته: حداقل وقتی معامله ادمین ناظر دارد اقدام به کلاهبرداری نکنید.

نیازی به پس گرفتن شکایت هم نبود.

ضمیمه:

نقل قول

کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از بازیکنان به وسیله اموال موجود ممنوع می باشد (مجازات: 14 روز محرومیت)
مجازات تکرار آن برای بار دوم 30 روز محرومیت و برای بار سوم محرومیت دائم می باشد.
مجازات حساب‌های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

*به دلیل پس گرفتن شکایت توسط فرد شاکی، تاپیک بسته شد.

موفق باشید.

• دوست دارم که 2

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...