رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FW بی دلیل RozHell

DeLeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

DeLeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

RozHell.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: no-one

• توضیحات: با سلام, امروز من دو FW گرفتم  برای اولیش اعتراضی ندارم به خاطر اسکور منفی من بود ولی آقای RozHell شما خودتون یکم دو دو تا چهارتا کنید میبینید که 9 نفر به خاطر اسکور منفی FW  گرفتن دو نفر هم که لیدر و ساب لیدر هستن که هیچ انگار  2 نفر فقط FW نگفتن یکم فکر کنید که شیوه مدیریت شما مشکل نداره؟ که 80 درصد فکشن اسکور منفی دارن, موقع وار با TMF تو HQ یکی اهنگ گذاشته و بقیه دارن میرقصن چند نفری که وار براشون مهم بود اسکور شون در حد -50 رسید که به اون کسایی که داخل HQ میرقصیدن گیر ندادین ولی به کسایی که وار ادامه دادن FW دادید.

ولی FW دوم رو بی دلیل به من داده شده از آقای RozHell مدرک خواستم ,ولی جواب منو نداد منم مجبور به شکایت کردن شدم.

این مداراک هم صرفا جهت توجه!! @SFC

• مدارک (فیلم یا عکس):

utaq_1_thumb.png

sptr_2_thumb.png

0727_3_thumb.png

ویرایش شده توسط aammiirr63
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

1. لیدر مربوطه در رابطه با  اخطار اقلیت 24 ساعت زمان دفاع از خود را دارند.
  2. شکایت شما در رابطه بازیکن Hill در حال برسی هست.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست نسبتا عزیز

خوب اول شما به مدیریت بنده گیر دادید بزارید یه نگاه به UCP شما بندازیم ببینیم چند بار رفتید دسته متوسط

bzlb_bandicam_2020-12-20_23-43-21-496.jp

ببخشید حالا بزار یه نگاه UCP من بندازیم

6aw0_bandicam_2020-12-20_23-44-32-261.jp

01r_bandicam_2020-12-20_23-44-37-846.jpg

0pe_bandicam_2020-12-20_23-44-41-828.jpg

dsdq_bandicam_2020-12-20_23-44-46-096.jp

خوب پس بهتره درمورد مدیریت صحبت نکنیم

در مورد fw شما مدارک برای @SFC ارسال میشه

یا حق

RozHell.png

We just playing Default

Default#

WatSon.png

GraveYard.png

لینک به دیدگاه

اگه شما مدرک برای دفاع از خودتون داشتید براچی داخل بازی یا فروم جواب منو ندادین و من از ساب لیدرتون بشنوم که فحش دادم ؟؟

6b0v_2_thumb.png

چند دفعه اومدم جای ماشینی که داشتین مت جمع میکردید شما جواب منو دادید؟

در ضمن وقتی هم حرف که میزنید پای حرف های خودتون وایستید شما موقع وار با TMF گفتین اسکور منفی لحاظ نمیشه بعد موقع میتینگ میگین که باید از اسکور قبل از وار TMF اسکرین شات بدید تا من مطمئن بشم که قبلش اسکورتون مثبت بوده! چند نفر برای اسکرین شات فرستادن؟ حتما کسی نفرستاده که 9 نفر FW گرفتن یعنی این 9 نفر مثل من نفهمیدن که باید اسکرین بگیرن؟ شما پای حرف خودت وایستا به بچه میگی من پشتتم ولی جای خالی میدی میری!

راستی اگه خط خطی کردن یک ورق باعث یاد گرفتن چیزی میشه به ما هم بگین که خط خطی کنیم تا یاد بگیریم.

هم  یک هفته هم نتونستید یک فکشن مدیریت کنید حالا صد بار هم رنک 6 یا 1 شده باشین دلیل نمیشه که مدیریت شما اوکی بوده!

بازم میگم اگه با من مشکل شخصی داشتین میگفتین به خودم حالا یا باهم کنار میومدیم یا من پست استفا میزاشتم نه اینکه یهو شما من رو 80FP  کنید بعد هم پست استفا بزارید برید. اینکه شد معامله دو سر باخت.

اگه مدرک معتبر داشتید که من  فحش دادم یا هرچیزی دیگه ایی من از شما شخصا معذرت خواهی می کنم.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

• رهبر مربوطه دیگر در تیم کاکنان حضور ندارند.
  • شما به دلیل فحاشی شدت پایین به همکاران اخطار اقلیت دوم را دریافت و از اقلیت اخراج شدید.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...