رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug mp5

MarSeL

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: MarSeL.png

- توضیح کامل باگ: زمان سوار شدن بر روی موتور اگه mp5 داشته باشیم کیلیک راست بزنیم سوپر من میشه :|

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://uupload.ir/view/ze2r_3a2hpguz0gioef9cjdevigaaogkxgm_2020-12-16_15-06-48.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم باید چیکار کرد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز فکر نکنم باگ باشه چون تو سرور آرساکیا وقتی سوار موتور و یا ماشین میشیم اسلحه های UZI و mp5 میرن فکر کنم این به خاطر اینکه بعضی پلیرا اذیت میکنن اگه تو جی تی ای آفلاین دقت کنی اسلحه دست ماست، به همون خاطر که اگه دقت کنین شما می خواستین شلیک کنید که اسلحه رفت دست تون اینطوری شد.

لینک به دیدگاه

گل پسر

گاهی که نت ضعیف باشه باگ میشه بازی و اینطوری میشه وگرنه در حالت عادی استفاده از اسلحه و روندن وسیله نقلیه به صورت همزمان در ارساکیا امکان پذیر نیست. 

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم باگ باشه

این مشکل قبلا برای من زمانی که لگ بودم اتفاق میفتاد.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۲۶ در 15:12، arsha گفته است:

- توضیح کامل باگ: زمان سوار شدن بر روی موتور اگه mp5 داشته باشیم کیلیک راست بزنیم سوپر من میشه :|

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://uupload.ir/view/ze2r_3a2hpguz0gioef9cjdevigaaogkxgm_2020-12-16_15-06-48.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم باید چیکار کرد

این اتفاق زیاد برای من افتاده.این باگ نیس.اگه لگ باشید اینطوری میشه.وقتی سوار موتور میشید,اگه سریعا Ctrl رو بزنید برای روشن شدن چراغ ها اینطوری میشه.

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

تازه اگه ب ماشین یا پلیر تیر بزنی کیک میشی ?

لینک به دیدگاه

کیلیک راست بزنیم سوپر من میشه :|

?

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سوپر من میشه

فکر کردم باگ Fly پیدا کردی?

• چی چی 1

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...