رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kick بی دلیل Dark

Gogosh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dutch..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dark.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام ببخشید من در VLAبودم ولیدر ما یعنی Dark بهم پیام داد تو از فکشن kick میشی گفتم چرا گفت r2 تقلبی دارید و من هم گفتم من r2تقلبی ندارم بعد همون لحظه ادمین. SFCمن رو تی پیکرد پیشه خودش بعد گفت به من گزارش شده که توr2z تقلبی داری و باید کیک شی گفتم به خدا r2 دارم بعد گفت0FP کیک میشی منو کیک کرد بعد امروز زنگ زدم گفتم یعنی چی کیک میکنی گفت تو r2تاکسی رو اشتباه دادن گفت تو اسکیل 4 فایند رو داری بعد منم گفتم بابا من اصلا تاکسی نرفتم من r2 مکانیک دارم اسکیل ام هم 5 هست گفت دیگه چیکار کنم. لطفا منو برگردونین من بدون دلیل کیک شدم. پایین هم میبینین که من تاکسی r2 نشدم که این میگه r2 تقلبی داری و اینکه SFC منو کیک کرد خودشم هم میدونه

مدارک(فیلم یا عکس):qvxo_screenshot_2020-12-14-02-46-46.png

ijy2_screenshot_2020-12-14-03-27-43.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شکایت شما رد شد.

1. حین خارج کردن شما از اقلیت توسط ادمین مربوطه طبق مدارک، شما دارای رنک 2 اقلیت ملایم به صورت تقلبی را دارید. 
  2. برای رنک 2 شدن در اقلیت دسته ی ملایم شما باید دارای مهارت 5 در یکی از شغل های قانونی خود را داشته باشید.
  3. شواحد و مدارک نشان می دهد که شما بعد از اخراج شدن از اقلیت دسته ی متوسط اقدام به 5 کردن مهارت عای قانونی خود طرفا به خواطر شکایت شده اید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...