رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی | M0RI

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: M0RI.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: نمید ونم داره فشار چیو میخورهindex_047.gifindex_047.gif

• مدارک (فیلم یا عکس): 779x_ag-sa-0226.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام اولا من با ایشون نبودم فردیم که این حرفو بش زدم  هیچ شکایتی نکرد و نگفتم نیما..... دوم اینکه این حرفی که بنده زدم فحش سطح پایین هست و مشمول مجازات نمیشود! لطفا قوانین رو بخونید و بعد شکایت کنید! یاعلی!نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها)
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

ویرایش شده توسط mori
ناقص

annoyed.gif

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mori گفته است:

با سلام اولا من با ایشون نبودم فردیم که این حرفو بش زدم  هیچ شکایتی نکرد و نگفتم نیما..... دوم اینکه این حرفی که بنده زدم فحش سطح پایین هست و مشمول مجازات نمیشود! لطفا قوانین رو بخونید و بعد شکایت کنید! یاعلی!نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها)
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

با هوا داشتی حرف میزدی؟ یا با من؟ جز منو تو کسیم بود مگه اقای زرنگ؟?

در 9 ساعت قبل، mori گفته است:

احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.

خب اینایی که تو نام بردی خار هم تو بینش هست؟=))

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NimaB گفته است:

با هوا داشتی حرف میزدی؟ یا با من؟ جز منو تو کسیم بود مگه اقای زرنگ؟?

خب اینایی که تو نام بردی خار هم تو بینش هست؟=))

عزیزم پینت بال بودیم نزدیک نصف سرور اونجان اصلا  تو فکر کن من با تو بودم فحش سطح پایین بوده بدشم خار یعنی چه؟ من میگم مثله خر نمیگم مثله خار الکی فحش نساز  
سطح سوادو?

در ۱ ساعت قبل، Shxyan گفته است:

نمیگه خار، میگه خَر که سطح پایینه و مجازات نمیشه ?

Tnx

annoyed.gif

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

شکایت شما رد شد.

نقل قول

رعایت ادب، نزاکت و شئونات اسلامی در همه حال واجب است.

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها)

+بسته شد.

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...