رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کساد شدن بازار در بازی

zZzVDzZz

ارسال‌های توصیه شده

مشکلی که تو بازی هست اینه که بازارش کساده و همه چیز کمیاب شده به دلیل اینکه همه قیمت ها رفته بالا و توقع خرید هم با قیمت کم رفته بالا و اکثر تعداد کمی پیدا میشن با قیمت کم قانع باشن یا با چیز دیگه عوض کنن که اونم همینطوری نیست باید مبلغ اضافه بدی یا بگیری که اونم 2 برابرش.

بنظرم بازی باید یکم قیمت هاش کاهش پیدا کنه و مثل بقیه سرور ها کی قیمت انچنانی نزاشتن که برای خرید کالایی پلیر تو وضع بدی قرار بگیر.

مثالش اسکین پریمیوم که اینجا 6k گلد ولی در جای دیگه 2k گلد . 

الان میگین که اگه ما اسکین 6k گلد رو 2k گلد کنیم کسی 6k گلد نمیخره . 

اتفاقا بر عکس طرف 6k گلد می خره و صاحب 3 تا اسکین میشه . یا خرید گلد های بیشتری میکنه .

یا قیمت متریال که الان هر Materials get 300$ شده و طرف با توجه به شرایط قیمت های ماشین و خونه مجبور میشه هر 100k Mat رو بجا اینکه 50k بده 80k یا حتی 90k بده .

و قیمت 100k Mat قبلا 30k بودش و نهایت گرون فروشی 40k.

یا حتی خرید باتری گوشی که $50 بودش و الان شدش $200 

بعد چیزی هم نیومده که بشه در برابر اینا مقاومت کرد :| 

VAHIDM.png

ykc2_ezgif.com-gif-maker_(2).gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، MaTriX گفته است:

داش ما تحریمیم دست اینا نیس :|

امروز از اخبار به گوشم رسید که تنها خوشیمون که ورزش هست هم میخوان تحریممون کنن

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، VHM7788 گفته است:

الان میگین که اگه ما اسکین 6k گلد رو 2k گلد کنیم کسی 6k گلد نمیخره . 

اتفاقا بر عکس طرف 6k گلد می خره و صاحب 3 تا اسکین میشه . یا خرید گلد های بیشتری میکنه .

این حرفت اصلا منطقی نیست

یا قیمت متریال که الان هر Materials get 300$ شده و طرف با توجه به شرایط قیمت های ماشین و خونه مجبور میشه هر 100k Mat رو بجا اینکه 50k بده 80k یا حتی 90k بده .

ب طور کلی قیمت ماشین و خونه تغییری نکرده :|

یا حتی خرید باتری گوشی که $50 بودش و الان شدش $200 

ب دست اوردن $200 خیلی سخته؟ :|

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

این حرفت اصلا منطقی نیست

ب طور کلی قیمت ماشین و خونه تغییری نکرده :|

ب دست اوردن $200 خیلی سخته؟ :|

1. چرا منطقی نیستش این سروری که درست شده مگه اجاره شده که ما داریم توش بازی میکنم مگه این سرور ماله خودشون نیس دیگه چه چیزی میخوان خرج کنن ؟

بعد قیمت هم بیاد پایین خرید های گلد بیشتر از قبل میشه :| 

2. من نگفتم که قیمت ماشین خونه تغییر کرده من گفتم با این وضعی که تو بازی هست خرید خونه و ماشین سخته :| 

3. بدست اوردن باتری سخت نیست ولی ارزش $200 نداره :|  

4. بعد تنها کاری که برای کسانی که تو فکشن نیستن ماهی گیری و رفتگریه قبلا متریال هم بود ولی کسی الان 100k متریال 30k 40k نمیده همه بالا 80k 100k

VAHIDM.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VHM7788 گفته است:

1. چرا منطقی نیستش این سروری که درست شده مگه اجاره شده که ما داریم توش بازی میکنم مگه این سرور ماله خودشون نیس دیگه چه چیزی میخوان خرج کنن ؟ 

بعد قیمت هم بیاد پایین خرید های گلد بیشتر از قبل میشه :| 

شاید باورش برات سخت باشه ولی این سرور شغل و منبع در آمد یه نفره (شاید حتی تنها شغلش باشه) قرار نیست این همه زحمت کشیده در آمدی داشته باشه؟

2. من نگفتم که قیمت ماشین خونه تغییر کرده من گفتم با این وضعی که تو بازی هست خرید خونه و ماشین سخته :| 

از هر دید نگاه کنی پول در اوردن راحت تر شده

3. بدست اوردن باتری سخت نیست ولی ارزش $200 نداره :|  

اگه ارزش نداره خب نخر که ضرر نکنی :)

4. بعد تنها کاری که برای کسانی که تو فکشن نیستن ماهی گیری و رفتگریه قبلا متریال هم بود ولی کسی الان 100k متریال 30k 40k نمیده همه بالا 80k 100k 

قیمت متریال رو پلیر ها بردن بالا، در ضمن با این همه در آمد بالا خب خودت چرا نمیری متریال جمع کنی بفروشی؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

شاید باورش برات سخت باشه ولی این سرور شغل و منبع در آمد یه نفره (شاید حتی تنها شغلش باشه) قرار نیست این همه زحمت کشیده در آمدی داشته باشه؟

از هر دید نگاه کنی پول در اوردن راحت تر شده

اگه ارزش نداره خب نخر که ضرر نکنی :)

قیمت متریال رو پلیر ها بردن بالا، در ضمن با این همه در آمد بالا خب خودت چرا نمیری متریال جمع کنی بفروشی؟

درصورتی که طرف برای بازی یکاری کرده باشه یعنی الان تو حاضری اون ماشین 50mil رو بخری ؟ نه سرعت داره نه قدرتی. Biz که قیمتش 218mil :| که برای این Biz  از راه گلد بخوای خرید کنه یعنی پول حدر داد الان هر 22kGold قیمتش 280 هزارتومنه یا اینکه باید تمام وسیلت بفروشی که اونم 1/5 این پول biz نمیشه اگه biz بخری که فعالیت نداشته باشه بعدن بخای بفروشی خریدار نیست.

قیمت متریال پلیر ها چطوری بردن بالا سازنده بازی بودن ؟ 

قیمت وسایل تو GunShop پلیر ها بردن بالا ؟

بعد از چه نظر راه پول در اوردن راحت شده ؟

راه های پول در اوردن یا باس گلد بخری که کسی با این قیمت ها کم میرن گلد میخرن  یا  ماهی گرفتن که وضعیتش از قبل هم بد تر شده یا رفتگری که وقت زیادی میبره تا پولی در بیاد اونم باید پریموم باشی 9K بده در غیر اینصورت 4k هر دوری میری :| 

بعد درامدی که هم به نفع پلیر باشه هم به نفع اون 

من میتونم برم متریال جم کنم خوب ولی فروشش سخته چرا چون طرف متریال که 100k بود 30k میخرید  الان زورش میاد 50k بخره اگه هم من بخوام 100k متریال 30k بدم = ضرر میکنم !

و حتی برعکسش برم از طرف 30k بگیرم اون بنده خدا هم ضرر میکنه 

VAHIDM.png

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، VHM7788 گفته است:

الان تو حاضری اون ماشین 50mil رو بخری ؟

کسی مجبورت نکرده بخری ماشین جدید اومده از ماشینای قدیم نیست که بردن بالا، یه ماشین خاص و شاخیه و هرکسی هم سوارش نیست

در 33 دقیقه قبل، VHM7788 گفته است:

Biz که قیمتش 218mil

کدوم؟ تو SF؟ بیز دسته دو بگیر که هم در امدشو داشته باشی هم بتونی تو همون قیمت که خریدی سل بدی

در 33 دقیقه قبل، VHM7788 گفته است:

قیمت متریال پلیر ها چطوری بردن بالا سازنده بازی بودن ؟ 

واقعا اگه درک نمیکنی حرفی ندارم، یه نفر اد میده متریال به علت افزایش قیمت ها 100کا 50کا به فروش میرسد، بقیه میبینن یاد میگیرن به همین سادگی

در 34 دقیقه قبل، VHM7788 گفته است:

راه های پول در اوردن یا باس گلد بخری که کسی با این قیمت ها کم میرن گلد میخرن  یا  ماهی گرفتن که وضعیتش از قبل هم بد تر شده یا رفتگری که وقت زیادی میبره تا پولی در بیاد اونم باید پریموم باشی 9K بده در غیر اینصورت 4k هر دوری میری :| 

از قبل که بهتره رفتگری 400$ میداد، در ضمن یه چیزی هم هست به اسم فکشن، شما برو NR هر 3 دقیقه 800$ در میاری، وقتی که نیوز نمیدی هم ماهی بگیر، تنبل نرو به سایه سایه خودش میایه اره؟

در 38 دقیقه قبل، VHM7788 گفته است:

من میتونم برم متریال جم کنم خوب ولی فروشش سخته چرا چون طرف متریال که 100k بود 30k میخرید  الان زورش میاد 50k بخره اگه هم من بخوام 100k متریال 30k بدم = ضرر میکنم ! 

متریالی که تقریبا رایگان به دست اوردی رو 30 کا بفروشی ضرر میکنی؟ امتحان کردی ببینی فروشش سخته یا آسون؟ دسته متوسط ها همشون به متو دراگ نیاز دارن، میخرن تهشم میگن به همین قیمت میفروشیم دیگه

پ.ن: وقتی بن بودم یه جوری همه چیزو گنده اش کردید میگفتیت رنت شده 50 کا، خب اون رنت ماشینای ویژه هست بیز جدیده شما فرض کن اصلا وجود نداره استفاده نکن، قرار نیست ماشینی که خریدش بالای 2 میله رو بتونی با 50 دلار به دست بیاری، به نظر من که وضع اصلا بدتر نشده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

کسی مجبورت نکرده بخری ماشین جدید اومده از ماشینای قدیم نیست که بردن بالا، یه ماشین خاص و شاخیه و هرکسی هم سوارش نیست

کدوم؟ تو SF؟ بیز دسته دو بگیر که هم در امدشو داشته باشی هم بتونی تو همون قیمت که خریدی سل بدی

واقعا اگه درک نمیکنی حرفی ندارم، یه نفر اد میده متریال به علت افزایش قیمت ها 100کا 50کا به فروش میرسد، بقیه میبینن یاد میگیرن به همین سادگی

از قبل که بهتره رفتگری 400$ میداد، در ضمن یه چیزی هم هست به اسم فکشن، شما برو NR هر 3 دقیقه 800$ در میاری، وقتی که نیوز نمیدی هم ماهی بگیر، تنبل نرو به سایه سایه خودش میایه اره؟

متریالی که تقریبا رایگان به دست اوردی رو 30 کا بفروشی ضرر میکنی؟ امتحان کردی ببینی فروشش سخته یا آسون؟ دسته متوسط ها همشون به متو دراگ نیاز دارن، میخرن تهشم میگن به همین قیمت میفروشیم دیگه

پ.ن: وقتی بن بودم یه جوری همه چیزو گنده اش کردید میگفتیت رنت شده 50 کا، خب اون رنت ماشینای ویژه هست بیز جدیده شما فرض کن اصلا وجود نداره استفاده نکن، قرار نیست ماشینی که خریدش بالای 2 میله رو بتونی با 50 دلار به دست بیاری، به نظر من که وضع اصلا بدتر نشده

دسته متوسط که الان خودش میره جم میکنه نیاز به مت دراگ ما نداره 

ما هر موقع میرفتم متریال گت $100 بود الان شده $300 

با این موافقم که یکی میره این وسط گرون میفروشه بقیه هم یاد میگیرن گرون بفروشن ولی دیگه این متریال سرور گرون کرده که اینا دارن انقدر میفروشن 

بعد این ماجرا گرون فروشی یه نفر قبل از گرونی ها بود که منم باهاش مخالف بودم .

هی اد میزدن 100k متریال 70k نمیدونم قیمت متریال شما خیلی زیاد ارزش داره  اد قیمت ماشین میدادن 5mil قیمت ماشین بره بالا از این مسخره بازیا ولی در نهایت این پلیر ها تصمیم گیرنده بودن ؟ یا پستی گزاشته شد در رابطه با گرون کردن متریال .

ولی الان ما هر کاری کنیم بدتر میشه که بهتر نمیشه باید یه فکر اساسی توسط کار کنان انجام بشه .

اگه هرکی بخواد راه بره تو سرور گرون بازی دربیاره اینا هم قبول کنن دیگه سروری باقی نمیمونه و کار دقیق Forum این نیست که پست درخواست عضویت بزاری یه پست نظریه بزارن و حرف های پلیر هارو ببینن  مگرنه اینطوری که ما پیش بریم همچی گرون تر از وضع الان میشه باز دوباره شروع میکنن اد گرونی میزنن قیمت ها افزایش پیدا میکنه

VAHIDM.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Panahi گفته است:

معلوم خوب 20:30رو دنبال میکنی کلک :|

فقط ک 20:30 نیس :| 

اخبار ساعت 14 و 21 شبکه ی یک 

اخبار ساعت 18 و 24 شبکه ی 5 

و شکبه 6 هم وقتی تلویزیون هیچی نداره . درواقع هیچ وقت تلویزیون انگار نیس. چون مانیتورم سوخته و با اون از 8 صبح تا 14 درس میخونم . بعد میره روی دیجیتال تا ساعت 15 بعد میام بازی. بعد تا 18 . به بهونه ی درس خوندن هم 19 تا 21 به دلیل payday 2 برابر میرم بازی بعدش اخبار و ممکنه بعضی وقتا هم خودم بخوا 20:30 ببینم و تا 21 میزارم رو اسلیپ و اخبار...

بعد فردا هم همینطوریه . 

اما درسو خیلی زیاد میخونم :)

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...