رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همراهان عزیز و همیشگی مجموعه آرساکیا گیم
عضوگیری اقلیت امدادگران از ساعت 00:00 روز 27-01-2024 آغاز شده و در ساعت 00:00 روز 28-01-2024 به پایان می رسد.
به موجب آن از شما خواستاریم که درخواست های خود را فقط در تاریخ تعریف شده ارسال فرمایید هر درخواستی خارج از تاریخ مقرر مجاز نمی باشد و پذیرفتنی نیست.
لطفا فرم مربوط به عضویت را با حوصله و دقت پر کنید از توضیح مختصر خودداری کنید تا درخواست شما رد نشود.

**روزي روزگاري اهالي يه دهكده تصميم گرفتند تا براي نزول باران دعا كنند, در روز موعود همه مردم براي مراسم دعا در محلي جمع شدند و تنها يك پسر بچه با خودش چتر آورده بود و اين يعني ايمان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 10.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Turento.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: متین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور هستم و خوش برخورد و وضیفه شناس هستم و سعی میکنم خودم رو مفید جلوه بدم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ اگر کاری برام پیش نیاد 5/9 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00/00:00 & 00:00/03:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): صبور هستم و خوش برخورد همیشه سعی میکنم فرد موردنظر رو راضی نگه دارم و سعی بر ناراحت کردن او نشم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم و دوست دارم برای سرور مفید باشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 / 10

TheTrust.png

PowerGod.png

:acigar:                  :acigar:

‌‌                                 - The Eternal Corps for ever -

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Marcterstegen.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان, خوش قلب, فعال, با انگیزه, کاری به کسی ندارم و سرم به کاره خودمه, دنبال دردسر هم نیستم, پس این فکشن واسم بهترینه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 09:00 الی 11:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گرفتن رنک 2 متوسط
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه, چند تا از دوستانمون هم هستن و دیگه میایم پیششون, فکشن بی دردسری هست, ترجیح میدم جایی باشم که دردسر نباشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا هم بودم و خیلی خوب بوده, کلا فکشنه عالی هست.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BKING_ABOLFAZ%5D.png

• اسم واقعی: ابوالفضل

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون خوش قلب 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LighTNighT.png
• سن واقعی: ۱۵

• اسم واقعی: امین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ.مودب.قانون مدار. سر به راه. گیمر. دانش اموز. PC پلیر. طرفدار xbox. قبلا موبایل بودم یک سال شده که بازی میکنم سابقه ی استف داشتم. عشق ماشین و موتور و مکانیک هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ سه الی چهار ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۲۳:۰۰-۱۴:۰۰

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: معلم مدرسه بودم خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): جای خوبیه و سرگرم کنندست اکتیویتی راحتی داره و دوست دارم تو این فکشن باشم تو همه ی فکشن های دسته ملایم هم بودم به جز امدادگران و یدک کش و الان میخوام امدادگری رو تست کنم و با لیدر هم دوست هستم و بنظرم لیدر خوبی میتونه باشه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ جای خوبیه و راحت میشه اکتیویتی رو یاد کرفت و با اعضا و لیدر این فکشن میتونم دوست باشم و تو این فکشن بمونم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ سه بار حداقل

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Redevil.png
• سن واقعی: 14

• اسم واقعی: محمد رضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بچه خوبیه مودبه و اروم ولی یکم بددهنه و شاید برای فحاشی مجازات شه اما مسولیت پذیره و اکتیویتی رو همیشه سبز میکنه دانش اموزه و گیمر اندروید پلیره اما پلیر خوبیه و یک سالی هست بازی میکنه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ چهار الی پنج ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 32:00-14:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دسته متوسط بود که مقام دو رو گرفت

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای پول و سرگرمی و اینکه چون من هم دارم میام به این فکشن اینجا فکر کنم براش خوب باشه چون اکتیویتیش کمه ولی حقوق زیادی میده و کلا اینجا رو خیلی دوست داره و با لیدر هم دوسته

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که تو اکانت مدیک ها بوده و بلده اکتیویتی هارو و من هم هستم و بهش یاد میدم و لیدر هم شاید هواشو داشته باشه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ یک یا دو بار

|_____🔷💙💎Number One Family🔷💙💎_____|

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BKING_ABOLFAZ%5D.png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  فعال و پر انرژی مهربون خوش قلب خوش اخلاق با کسی کاری ندارم سرم تو کاره خودمه شیطون با نمک دوست داشتنی مسئولیت پذیر جدی صمیمی مودب مغرور از دخترا هم خوشم میاد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به علت نداشتن تایم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که اینجا رو خیلی دوست دارم و میخام عضوش بشم تا درآمد داشته باشم و بتونم به بقیه کمک کنم تا بتونن همیشه سالم باشن. امدادگران رو خیلی دوست دارم و همیشه دوست داشتم که عضوش باشم. تنوع ماشین های اینجا هم خیلی باحاله و درآمد خوبی داره و اکتیویتی راحتی داره و اینکه فکشن آرومی هست. تجربه اولین فکشنم رو ترجیح میدم با مدیک داشته باشم. همچنین کمک کردن به افرادی که وسط راه موندن و به امدادرسانی نیاز دارن، حس خوبی بهم میده

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  iMeLodi.png
• سن واقعی:  16
• اسم واقعی:  هانیه
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، خوش قلب، خوش اخلاق، با کسی کار ندارم و سرم تو کار خودمه، شیطون، با نمک و دوست داشتنی، مسوولیت پذیر، بعضی وقتا جدی، صمیمی ، مودب، درس خون، مغرور، از دخترا هم خوشم نمیاد
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  13:00 – 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  چون که اینجا رو خیلی دوست دارم و میخام عضوش بشم تا درآمد داشته باشم و بتونم به بقیه کمک کنم  تا بتونن همیشه سالم باشن. امدادگران رو خیلی دوست دارم و همیشه دوست داشتم که عضوش باشم. تنوع ماشین های اینجا هم خیلی باحاله و درآمد خوبی داره و اکتیویتی راحتی داره و اینکه فکشن آرومی هست. تجربه اولین فکشنم رو ترجیح میدم با مدیک داشته باشم. همچنین کمک کردن به افرادی که وسط راه موندن و به امدادرسانی نیاز دارن، حس خوبی بهم میده
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  به خاطر علاقه ای که به اینجا دارم و کسب تجربه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  5بار

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Haj_king.png

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  فعال، و پر انرژی مهربون، خوش قلب، خوش اخلاق، با کسی کاری ندارم، سرم تو کاره خودمه، شیطون با نمک، دوست داشتنی، مسئولیت پذیر، جدی، صمیمی، مودب، مغرور، از دخترا هم خوشم میاد

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):   فعال و پر انرژی مهربون خوش قلب خوش اخلاق با کسی کاری ندارم سرم تو کاره خودمه شیطون با نمک دوست داشتنی مسئولیت پذیر جدی صمیمی مودب مغرور از دخترا هم خوشم میاد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Marcterstegen.png
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان, خوش قلب, فعال, با انگیزه, کاری به کسی ندارم و سرم به کاره خودمه, دنبال دردسر هم نیستم, پس این فکشن واسم بهترینه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 15:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گرفتن رنک 2 متوسط
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه, چند تا از دوستانمون هم هستن و دیگه میایم پیششون, فکشن بی دردسری هست, ترجیح میدم جایی باشم که دردسر نباشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا هم بودم و خیلی خوب بوده, کلا فکشنه عالی هست.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mojtabaa.png

• سن واقعی: ۱۷

• اسم واقعی: مجتبی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عالی مهربان با اشتیاق به کار شور و نشاط

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون به این فکشن علاقه دارم و خیلی فکشن جالب و باحالی است و با اشتیاق به این فکشن میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sixone.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: رسا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان, خوش قلب, فعال, با انگیزه, کاری به کسی ندارم و سرم به کاره خودمه, دنبال دردسر هم نیستم, پس این فکشن واسم بهترینه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 الی 15:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: گرفتن رنک 2 متوسط
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه, چند تا از دوستانمون هم هستن و دیگه میایم پیششون, فکشن بی دردسری هست, ترجیح میدم جایی باشم که دردسر نباشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا هم بودم و خیلی خوب بوده, کلا فکشنه عالی هست.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeGeNd...png

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان، خوش اخلاق، فعال، شوخ،با ادب، دوستار کمک به دیگران، پایبند قوانین ،کار بلد، دل رحم، پر انرژی، بی حوصله، خوش برخورد، شاد، با مرام، لوتی، کینه ای، تسلط کامل بر روی قوانین سرور، دوستدار طبیعت، درس خون، به کسی کاری ندارم تا بهم بی احترامی نشه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ الی ۴ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): مشخص نیست ۱۲ تا ۳

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه، تو دسته ملایم به این فکشن علافه دارم، اعضای خوبی دارد، برای کمک به افراد سرور خیلی فکشن خوبیه، حقوق خوب داره، تم قرمز این فکشن را دوست دارم، فکشن آسونی هست، وسایل نقلیه جالبی دارد، در کل به این فکشن علاقه زیادی دارم چون با اکانت دیگر هم اینجا بودم و دوست دارم دوباره به اینجا برگردم ، هدفم از اومدن به این فکشن زدن اکتیویتی زیاد و کسب درآمد و بر طرف کردن درخواست های مدیک دیگران چون خیلی مدیک کم درخواست قبول میکنه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ ذکر شد.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰ بار

________<____________<_____________<_______<__________<

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amirmohammad...png

• سن واقعی: ۱۵ 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان، خوش اخلاق، فعال، شوخ،با ادب، دوستار کمک به دیگران، پایبند قوانین ،کار بلد، دل رحم، پر انرژی، بی حوصله، خوش برخورد، شاد، با مرام، لوتی، کینه ای، تسلط کامل بر روی قوانین سرور، دوستدار طبیعت، درس خون، به کسی کاری ندارم تا بهم بی احترامی نشه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ اای ۴ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):۵ الی ۷ 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه، تو دسته ملایم به این فکشن علافه دارم، اعضای خوبی دارد، برای کمک به افراد سرور خیلی فکشن خوبیه، حقوق خوب داره، تم قرمز این فکشن را دوست دارم، فکشن آسونی هست، وسایل نقلیه جالبی دارد، در کل به این فکشن علاقه زیادی دارم چون با اکانت دیگر هم اینجا بودم و دوست دارم دوباره به اینجا برگردم ، در کل هدفم زدن اکتیویتی زیاد برای این فکشن هست

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Goblean.png

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۸ الی ۱۰

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه، تو دسته ملایم به این فکشن علافه دارم، اعضای خوبی دارد، برای کمک به افراد سرور خیلی فکشن خوبیه، حقوق خوب داره، تم قرمز این فکشن را دوست دارم، فکشن آسونی هست، وسایل نقلیه جالبی دارد، در کل به این فکشن علاقه زیادی دارم چون با اکانت دیگر هم اینجا بودم و دوست دارم دوباره به اینجا برگردم ، در کل زدن اکتیویتی زیاد

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ ذکر شد

_____________________________<________

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: arash_a_a.png

• اسم واقعی: ارش

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۲ الی ۳ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۸ تا ۱۱

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه، تو دسته ملایم به این فکشن علافه دارم، اعضای خوبی دارد، برای کمک به افراد سرور خیلی فکشن خوبیه، حقوق خوب داره، تم قرمز این فکشن را دوست دارم، فکشن آسونی هست، وسایل نقلیه جالبی دارد، در کل به این فکشن علاقه زیادی دارم چون با اکانت دیگر هم اینجا بودم و دوست دارم دوباره به اینجا برگردم ، در کل زدن اکتیویتی زیاد و کسب درامد

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: stop0098.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: امیرحسین 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - باجنبه - توانا - خوش اخلاق - مهربان - آرام - پرتلاش - خدادوست 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7 الی 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتم تا ب حال

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه مند بودن درآمد بنظرم میتونه تجربه خوبی در این فکشن کسب کنم و به خوبی اکتیویتی بزنم و به سرور خدمت کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ مطمئنم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 128_hojjat.png

• سن واقعی: 19

• اسم واقعی: حجت

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق بامرام حرفه ای 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 14:00 - 18:00 و 20:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:عضو فکشن نبودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر علاقه و درامدش

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم و میخوام به بقیه کمک کنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5-6 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Lauren.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: مهیار

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سخت کوش ، خوش اخلاق ، به موقع اش جدی و فعالیت خیلی زیادی دارم ، وظایفم رو به خوبی انجام میدم ، حواسم به همچی هست ، سرم تو کار خودمه ، با همه خوبم ، با هیچکس مشکلی ندارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 12 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00-24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: FP80 شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون که گانریه خوبی دارم ، حواسم جمع ، لیدره خوبی داره ، چن تا از دوستام اینجان ، همچنین سابقه حضور رو توی این فکشن دارم ، متعهد به قوانینم ، سرم تو کاره خودمه و در کل فکشن خوبیه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون فعالیت زیادی دارم و گانری نسبتا خوبی دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

چاقالا شما همه تیم بشید من تک!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Solo.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaX.png
• سن واقعی: ۱۷
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال با انرژی اخلاق خوب مهربان رفتارخوب با پلیرهای ارساکیاگیم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ ۵ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 19:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی و فکر می‌کنم دسته ملایم مناسب تر برای من هست
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کسب تجربه کردن و علاقه به فکشن امدادگران
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون میتونم به خوبی اکتیویتی بزنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰

ویرایش شده توسط Rangergamer

79c525_24Picsart-24-02-25-14-08-40-075.p

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

KewiiN.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

kurd_Ali.png
• سن واقعی: ۱۴
• اسم واقعی: محمد حسین 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: کاری و علاقه به خدمت
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۲ ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲ تا ۸  .. شب ۳ تا ۷
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:نداشتم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): خدمت به مردم و ارتقای سطح 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه به رانندگی 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arian_EG6.png

• سن واقعی: ۱۷

• اسم واقعی: آرین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان بامرام کار درست آماده باش به خدمت

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ یا ۴ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (16:00-21:00)

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه دارم به این فکشن و جای درستی است 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۳ یا ۴

ویرایش شده توسط iAriannn
لینک به دیدگاه

MasTeR.png 
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: شایان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان, خوش قلب, فعال, با انگیزه, کاری به کسی ندارم و سرم به کاره خودمه, دنبال دردسر هم نیستم, پس این فکشن واسم بهترینه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 22:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: وقت نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه, چند تا از دوستانمون هم هستن و دیگه میایم پیششون, فکشن بی دردسری هست, ترجیح میدم جایی باشم که دردسر نباشه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا هم بودم و خیلی خوب بوده, کلا فکشنه عالی هست.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 بار

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 00AMIRREZA00.png

• اسم واقعی: امیر رضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون خوش اخلاق با ادب و به وقتش جدی ، وظیفه شناس وقت شناس مسئولیت پذیر 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸ ساعت 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:هیچ فکشنی نرفتم تا حالا

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خیلی خوبی و رفیقام داخل این فکشن هست

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون زیاد بازی میکنم

ویرایش شده توسط 00ARYA00
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mohmdrza1387.png
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر, علاقه به گیمینگ, سمپ و ارساکیا گیم, رانندگی نسبتا خوب برای سریع رسیدن به درخواست مدیک از سمت بازیکنان. فعالیت بسیار زیاد.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از هشت ساعت در روز
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از اطراف ساعت 13:00 ظهر تا 00:00 شب
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشن قبلی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه به کمک به بازیکنان, علاقه به مدیک, علاقه به رانندگی, یک فکشن خوبی هست برای هم کمک به بازیکنان و هم سرگرمی خودمون و زمان زیادی رو در ارساکیا هرروز سپری میکنم که به فعالیت مدیک خیلی کمک میکنه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن های دیگر نیازمندی هایی دارند که من زیاد علاقه ای بهشون ندارم. میخوام به بازیکنان کمک کنم و تلاش میکنم که با انلاین بودن زیاد در سرور  فکشن مدیک خیلی فعال تر بشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هروقت که نیاز باشه یا سوالی داشته باشم که داخل انجمن باشه. حداقل 5 بار در روز.

MySelf

Mandi.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MmliX.png

سن واقعی: 22

• اسم واقعی: محمد علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  9 تا 23

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ علاقه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MohammadAli.png

سن واقعی: 22

• اسم واقعی: محمد علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و پر انرژی

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟  9 تا 23

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ علاقه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه

GeO.png
• سن واقعی: 17.
• اسم واقعی: محمد علی.
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00 تا 02:00.
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت و افزایش دروس.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن. 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 0arya0.png

• اسم واقعی: اریا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون خوش اخلاق با ادب و به وقتش جدی ، وظیفه شناس وقت شناس مسئولیت پذیر 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸ ساعت 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:هیچ فکشنی نرفتم تا حالا

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خیلی خوبی و رفیقام داخل این فکشن هست

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون زیاد بازی میکنم

ویرایش شده توسط 00ARYA00
لینک به دیدگاه

1388taha1388.png
• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی هستم . که بیشتر دوست دارم به مردم کمک کنم و دیگر کسی مشکلی نداشته باشد و خیلی در این کار صبور هستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 تا 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 4:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشن قبلی نداشتم.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون علاقه زیاد من به امدادرسانی را میتوانم اینجا تجربه کنم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون این فکشن با روحیات من سازگاری زیادی دارد.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4 تا 7 بار.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...