رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

محرومیت بی دلیل - DeathCrazy

Rolid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Discord.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeathCrazy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با سلام خدمت کارکنان محترم آرساکیا. بنده داشتم داخل UCP دنبال NickName های خوب و یا به اسطلاح اورجینال میگشتم که "Discord" رو پیدا کردم و دیدم کسی اونو نگرفته و منم رفتم زود یک اکانت با یوزرنیم "Disocrd" ساختم. یکم داخلش بازی کردم و دیدم یهوی بن شدم توسط ادمین (هاستر) "DeathCrazy" و به دلیل Bad-Nickname! لطفا به من توضیح بدید این چه نوع Bad-NickName هستش؟ اگر اینجوری باشه نباید هیچکس بتونه اسم یک برنامه، شرکت و یا یک برند رو برای یوزرنیمش انتخاب کنه. برای مثال همین یوزرنیم "TeamSpeak" که خیلی وقته ساخته شده و بن هم نیست. آقای هاستر شما خودتون به چشم بد Discord رو میبینید و حتما سواستفاده ازش دیدید! ولی به عنوان NickName نباید مشکلی داشته باشه. لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 2fof_ban.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، Tusk گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Discord.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeathCrazy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با سلام خدمت کارکنان محترم آرساکیا. بنده داشتم داخل UCP دنبال NickName های خوب و یا به اسطلاح اورجینال میگشتم که "Discord" رو پیدا کردم و دیدم کسی اونو نگرفته و منم رفتم زود یک اکانت با یوزرنیم "Disocrd" ساختم. یکم داخلش بازی کردم و دیدم یهوی بن شدم توسط ادمین (هاستر) "DeathCrazy" و به دلیل Bad-Nickname! لطفا به من توضیح بدید این چه نوع Bad-NickName هستش؟ اگر اینجوری باشه نباید هیچکس بتونه اسم یک برنامه، شرکت و یا یک برند رو برای یوزرنیمش انتخاب کنه. برای مثال همین یوزرنیم "TeamSpeak" که خیلی وقته ساخته شده و بن هم نیست. آقای هاستر شما خودتون به چشم بد Discord رو میبینید و حتما سواستفاده ازش دیدید! ولی به عنوان NickName نباید مشکلی داشته باشه. لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 2fof_ban.png

با سلام  عزیز وقتی دادنه ایدی دیسکورد یا تیم اسپیک مجاز نیست اسمشم نباید مجاز باشه چون خیلی راحت تر میشه تبلیغ یا کاره غیره مجاز کرد...‌

DeathFamily4ever                                                               

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود 

شکایت شما رد شد.

شما به درستی بن شدید.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...