رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Stop war - Pip

Ecstasy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Surpent.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Pip.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  Abolfazl.png

MoltafeT.png

و کل اعضایی که انلاین بودن

• توضیحات: این ادمین انقدری سطحش برای ادمین وار بودن کمه که وقتی ماافیای مخالف به Maverick ما تیر میزنن و Maverick ما کنار اعضای اقلیت حریف منفجر میشه به این میگه Kamikaze هنوز انقدر نمیدونه که توی وار چیزی به نام Kamikaze وجود نداره و زمانی که افراد به دلیل منفجر شدن هلی توسط شلیک کردن خود افراد میمیرند به این پدیده میگه Kamikaze و جالب تر از اون اینکه اگه هم بگیم این Kamikaze باشه مجازات Kamikaze  ادمین جیل عه ن اینکه ترف رو ست کنه برای ماافیای مقابل. ادمین واری که الان ازش شکایت کردم حتی تا دیروز نمیدونسته که پست های وار توافقی باید 24 ساعت قبل استارت شدن وار قرار بگیرن. همچین آدمی شده ادمین وار سروری که 800تا پلیر داره. تا زمانی که افرادی تو تیم استف حضور داشته باشن و با قوانین آشنا نباشن نمیشه یه سرور درست حسابی داشت

• مدارک (فیلم یا عکس):  

q34s_ag-sa-0159.jpg

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • هاها 2
  • ناراحت 5

وقتی به آینده فکر میکنی، خود به خود کم کار میشی.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام:

مدارک به مدیریت ارسال گردید.

@Dominationدوسته عزیز وقتی لیدره فکشن خودش میاد هلی بلید میکنه تنهایی باهلیکپتر میاد آهسته تا هلیکپتر بترکه و اسکور بگیره لازم نیست ادمین جیل کنیم چون لیدر این باشه ببین وضعیته ممبر ها چیه در ضمن بنده 6 ساله در این مجموعه فعالیت دارم و بار ها استف و ادمین وار بودم لازم نیست شمایی که 2 ماهه کریت کردید یاد بدید قوانین رو

با تشکر.
ویرایش شده توسط AmiN
  • دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود

شکایت در حال بررسی میباشد.

• برای جلوگیری از اخلاق سوءاستفاده گرانه برخی افراد، تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته شد.
  1. عمل فرد مربوطه Kamikaze محسوب نمیشود چون با تیر افراد حریف ترکیدند و عمدی نبوده.
  2. Heliblade صورت گرفته که مجازاتش Ajail میباشد.
  • ادمین مربوطه مجازات شد.
  • شکایت شما تایید شد.
  • بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...