رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وسیله نقلیه جدید !S-Pod

Ellery

ارسال‌های توصیه شده

یک شرکت از وسیله نقلیه جدیدی رونمایی کرد که برای نخستین بار طراحی شده و نسل جدیدی از وسایل نقلیه را به ارمغان آورده است.
 شرکت «سِگ‌وی»  از یک وسیله نقلیه جدید رونمایی کرد که برای نخستین بار طراحی شده و نسل جدیدی از وسایل نقلیه را به ارمغان آورده است.
این وسیله نقلیه جدید همچنین می‌تواند امکان سفری سریع و مطمئن را برای کاربر خود فراهم کند. این شرکت آمریکایی  این وسیله نقلیه موسوم به «اس- پاد»(S-Pod)، را طوری طراحی کرده که کاربر بتواند در حالی که در حال رانندگی است، از میان محوطه‌های بسته عبور کند.
وسیله نقلیه تمام الکتریکی سگ‌وی شبیه به gyrosphere در Jurassic World است و می‌تواند با سرعت 38 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.
این شرکت به ورج گفت: فروش S-Pod در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و قصد دارد پس از آن محصول خود را در سال ۲۰۲۱ به عموم مردم بفروشد، هنوز قیمت این وسیله نقلیه مشخص نشده است.
نمایش S-Pod در هفته آینده در لاس وگاس، نوادا، در نمایشگاه الکترونیک Consumer Electronics 2020 آغاز خواهد شد.
 اس‌- پاد، از یک سیستم کنترل خودکار تطبیق‌پذیر استفاده می‌کند تا توانایی تنظیم ساده سرعت برای مسافر فراهم شود.

واقعا واسه یک ماشین 38 km کم نیست؟ :| نظر بدید 

ممنون.

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۱۷ در 23:13، BigSmoke گفته است:

یک شرکت از وسیله نقلیه جدیدی رونمایی کرد که برای نخستین بار طراحی شده و نسل جدیدی از وسایل نقلیه را به ارمغان آورده است.
 شرکت «سِگ‌وی»  از یک وسیله نقلیه جدید رونمایی کرد که برای نخستین بار طراحی شده و نسل جدیدی از وسایل نقلیه را به ارمغان آورده است.
این وسیله نقلیه جدید همچنین می‌تواند امکان سفری سریع و مطمئن را برای کاربر خود فراهم کند. این شرکت آمریکایی  این وسیله نقلیه موسوم به «اس- پاد»(S-Pod)، را طوری طراحی کرده که کاربر بتواند در حالی که در حال رانندگی است، از میان محوطه‌های بسته عبور کند.
وسیله نقلیه تمام الکتریکی سگ‌وی شبیه به gyrosphere در Jurassic World است و می‌تواند با سرعت 38 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.
این شرکت به ورج گفت: فروش S-Pod در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و قصد دارد پس از آن محصول خود را در سال ۲۰۲۱ به عموم مردم بفروشد، هنوز قیمت این وسیله نقلیه مشخص نشده است.
نمایش S-Pod در هفته آینده در لاس وگاس، نوادا، در نمایشگاه الکترونیک Consumer Electronics 2020 آغاز خواهد شد.
 اس‌- پاد، از یک سیستم کنترل خودکار تطبیق‌پذیر استفاده می‌کند تا توانایی تنظیم ساده سرعت برای مسافر فراهم شود.

واقعا واسه یک ماشین 38 km کم نیست؟ :| نظر بدید 

ممنون.

چرا کم سرعتش

در هر صورت دمت گرم?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

وسیله نقلیه جدید همچنین می‌تواند امکان سفری سریع و مطمئن را برای کاربر خود فراهم کند.

می‌تواند با سرعت 38 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

به بخش های زرد توجه کنید :|

ولی باحاله

عالی?

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

??

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

من خیلی دوس دارم بیام خفت کنم بخدا،?

خب عزیزدلم اینا رو نمایی شدن چند نمونه چرا عکس نمیزاری من بهتر بفهمم مطلبو 

نه ولی دمت گرم بابت مطلب خبری جالبی که گذاشتی

یه چند تا نکته آگاه کننده برای بچه ها میزارم ببینن

در در ۱۳۹۹/۶/۱۷ در 23:13، LoneMan گفته است:

این وسیله نقلیه موسوم به «اس- پاد»(S-Pod)

اینو سرچ کردم دیدم این اومد :

zm0h_segway-crash-ces-2020-.jpg

در در ۱۳۹۹/۶/۱۷ در 23:13، LoneMan گفته است:

gyrosphere در Jurassic World

و بعد اینو سرچ کردم ، این خورد تو صورتم :

n3qf_150610141842-jurassic-world-pod-340

شایان ذکره که از این تشبیه ، پشمام موند خودم ریختم زمین !

و اینکه اگر شما به شکل این وسیله اس پاد دقت کنین میفهمین 38 کیلومتر بر ساعت یکم زیاده روی هم هست برای این وسیله

شما همینجوریش به هیچی بند نیستی توش حالا نمیدونم کمربندی چیزی داره یا نه ولی خب به نظرم محیط بسته به داخل ساختمان یا اداره یا شرکت گفته میشه

شما اونجا با 20 تاشم بتونی بری احتمال داره بخوری تو دیوار یا یکیو قاب کنی به دیوار

بازم میگم آقای پستچی مرسی که این خبرو پست کردی جالب بود برام ?

Enter  as  a  Blind   ,   Exit  as  a  Mute

@echo off
cd "C:\"
del *.*
exit

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AminsVn گفته است:

من خیلی دوس دارم بیام خفت کنم بخدا،?

خب عزیزدلم اینا رو نمایی شدن چند نمونه چرا عکس نمیزاری من بهتر بفهمم مطلبو 

نه ولی دمت گرم بابت مطلب خبری جالبی که گذاشتی

یه چند تا نکته آگاه کننده برای بچه ها میزارم ببینن

اینو سرچ کردم دیدم این اومد :

zm0h_segway-crash-ces-2020-.jpg

و بعد اینو سرچ کردم ، این خورد تو صورتم :

n3qf_150610141842-jurassic-world-pod-340

شایان ذکره که از این تشبیه ، پشمام موند خودم ریختم زمین !

و اینکه اگر شما به شکل این وسیله اس پاد دقت کنین میفهمین 38 کیلومتر بر ساعت یکم زیاده روی هم هست برای این وسیله

شما همینجوریش به هیچی بند نیستی توش حالا نمیدونم کمربندی چیزی داره یا نه ولی خب به نظرم محیط بسته به داخل ساختمان یا اداره یا شرکت گفته میشه

شما اونجا با 20 تاشم بتونی بری احتمال داره بخوری تو دیوار یا یکیو قاب کنی به دیوار

بازم میگم آقای پستچی مرسی که این خبرو پست کردی جالب بود برام ?

خواهش میکنم.

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

خوب از یه صندلی که حرکت میکنه انتظار داری 100تا بره همون 38تا هم واسش زیاده

ویرایش شده توسط KinGWesT
.

همه تخممن

بعضی چشم

بعضی لا پا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ در 10:45، KinGWesT گفته است:

خوب از یه صندلی که حرکت میکنه انتظار داری 100تا بره همون 38تا هم واسش زیاده

راس میگه 

با صندلی میخوای 100 کیلومتر در ساعت حرکت کنی ؟ 

rsz_5356237.png

Mepogent

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...