رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Wanted Bug - CopCarJacking

Unavailable

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

LeyToM.png

- توضیح کامل باگ: 

باسلام، بنده در اقلیتِ FBI حضور دارم و بعضی مواقع بدون اینکه طرف سوار ماشین/موتورِ پلیس شه وانتدِ Cop Car Jacking میاد و میتونم به فرد وانتد بدم،

یکبار همین وارن اومد و طرف رو Find/ کردم دیدم کیلومتر ها ازم فاصله داره و اصلا به من نزدیک نبوده،

لطفا سیستمِ Cop Car Jacking رو یبار دیگه چک و تست کنید تا بعضیا بدون هیچ دلیل به زندان نروند.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده:

متاسفانه مدرکی ندارم اما مطمئن هستم که اعضای Cop با این باگ مواجه شده اند، 

لطفا کسانی که با این باگ برخورد کرده اند بیان اعلام کنن تا مدیریت این باگ رو فیکس کنه.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم:

کاپ شید (پیشنهاد میکنم FBI) و موتورِ HPV-1000 رو بردارید و در شهر بچرخید تا این وارن برای شما نمایان شه، البته باید بگم که خیلی کم پیش میاد که این باگ اتفاق بیفته، من طی 2 روز قبل فقط 2 بار برام اتفاق افتاده، امیدوارم موفق باشید، بدرود.

ویرایش شده توسط LeyToM
Ta junet darad
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

LeyToM.png

- توضیح کامل باگ: 

باسلام، بنده در اقلیتِ FBI حضور دارم و بعضی مواقع بدون اینکه طرف سوار ماشین/موتورِ پلیس شه وانتدِ Cop Car Jacking میاد و میتونم به فرد وانتد بدم،

یکبار همین وارن اومد و طرف رو Find/ کردم دیدم کیلومتر ها ازم فاصله داره و اصلا به من نزدیک نبوده،

لطفا سیستمِ Cop Car Jacking رو یبار دیگه چک و تست کنید تا بعضیا بدون هیچ دلیل به زندان نروند.

لطفا کسانی که با این باگ برخورد کرده اند بیان اعلام کنن تا مدیریت این باگ رو فیکس کنه.

کاپ شید (پیشنهاد میکنم FBI) و موتورِ HPV-1000 رو بردارید و در شهر بچرخید تا این وارن برای شما نمایان شه، البته باید بگم که خیلی کم پیش میاد که این باگ اتفاق بیفته، من طی 2 روز قبل فقط 2 بار برام اتفاق افتاده، امیدوارم موفق باشید، بدرود.

بله این باگ بخاطر این بوده که احتمالا شما ماشین پلیس قبلیتون رو یجا گزاشتید و سوار اون ماشین نیستید و از اون محل رفتید و ماشینتون باقی مونده و یک فرد اومده سوار اون ماشین شده و وانتد اومده و باگ بدیه?

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بله این باگ بخاطر این بوده که احتمالا شما ماشین پلیس قبلیتون رو یجا گزاشتید و سوار اون ماشین نیستید و از اون محل رفتید و ماشینتون باقی مونده و یک فرد اومده سوار اون ماشین شده و وانتد اومده و باگ بدیه?

عرض کردم سوار موتورِ پلیس بودم که این اتفاق افتاد، فکر نمیکنم وسیله ای قبلش جا گذاشته باشم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

منم برخورد کردم با این باگ اما Wa/ ندادم. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

LeyToM.png

- توضیح کامل باگ: 

بنده هم با این مورد رو به رو شدم و یک بار هم برام اتفاق افتاد.

یه سر رفتم خونه ی @NimaB بعد Patriot اونجا بود اون موقع پلیس نبودم دکمه f رو زدم با اینکه کیلومتر ها ازش فاصله داشتم بهم وانتد داد?

حالا بحث این نیست ولی برام اتفاق افتاده

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

امروز یکبار دیگه برام اتفاق افتاد و قبلش من به یک دیوار با سرعت 50/60KM برخورد کردم و این وارن همون لحظه نمایان شد،

مثل وانتدِ Ramming Cop Car شد. (وقتی میخوریم به دیوار وارنِ اطرافیانمون میاد)

@Ali

در این عکس میبینید که وارن اومده اما من وقتی Find/ زدم دیدم 380 متر ازم فاصله داره.

bde1_ag-sa-0131.jpg
ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
در 39 دقیقه قبل، Ali گفته است:

از پلیس ها خواهش می شود اگر با این مورد جدیداً برخورد کردند گزارش دهند.

فیکش شده قبلا این مورد بود که ما نبودیم روی وسیله کاپ و کسی F میزد برامون وارن میومد اما الان نمیاد 

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...