رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست فیلم - کیل اشتباه در ایونت - amirdaei - tereped

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .SuperMAN..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirdaei.png

%5BHH%5Dtereped.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BC%5Docain.png

• توضیحات: سلام. بنده 3 راند بودم تو این ایونت LMS که amirdaei گذاشته بود و tereped هلپر بود با اکانت .SuperMAN. اما اون یکی اکانتم SuperMAN. هم اورده بودم که اون رو داده بودم به یکی از بچه های فامیلمون که پیشم بود. حالا اکانت SuperMAN. که دسته فامیلمون بود کیل شد. منم با اکانت .SuperMAN. تو ایونت بودم که راند 3 آقای Cocain گفت سوپرمن چرا 2 تا اکانت توی ایونته؟ بعد آقای amirdaei یکم صبر کرد بعدش هِی میگفت چی شده؟! چی نشده؟! بعد آقای Cocain گفت سوپر من باگ زده، من نمیدونم رو چه حساب اینو گفت. حالا ازون ور آقای tereped کیل میده!!!!!! تو مدارک هم معلومه که آقای amirdaei میگه اشتباه کیلم داده. بعد هم زنگ زدم بهش میگه از Cocain بپرس چه باگی زدی! مگه اون چیکارست؟!

در عکس دوم که کااااملا معلومه اشتباه کرده، چون 1 ثانیه قبل ست اچ پی میکنی بعد کیل میده؟!

در عکس سوم هم که همه میفهمن داره دروغ میگه.

در عکس چهارم هم ادامه عکس 3

و در آخر خوده آقای Cocain برنده ایونت میشه، داستان ازین نافرم تر؟!

+ جایی از قوانین هم ننوشته نمیشه مالتی اورد ایونت

+ بعد بهم میگه بگو ببخشید مگه من چی کار کردم!؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

v3qr_ag-sa-0178.jpg

yva9_ag-sa-0179.jpg

fpln_ag-sa-0187.jpg

ntys_ag-sa-0188.jpg

ویرایش شده توسط SuperMAN
کامل شد

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شکایت شما در حال بررسی می باشد!

لطفا صبور باشید.

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @SuperMAN

فرد مربوطه 24 ساعت مهلت ارسال دفاعیه را دارا میباشند.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Kiya گفته است:

با سلام خدمتِ شاکی محترم @SuperMAN

فرد مربوطه 24 ساعت مهلت ارسال دفاعیه را دارا میباشند.

24 ساعت شد

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

بنده شکایتمو پس میگیرم

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...