رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: htf1398.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hasan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: آقا من دیروز یک کلیک کننده خودکار برای کیبورد موقعی که میرم ماهی گیری نصب کردم یهو سر و کله ادمین پیدا میشه میگه بن میشی بخاطر این گفتم حداقل یه اخطاری چیزی من نمی دونستم کلیک کیبورد هم ایراد داره 5 دقیقه وقت بدی من ریموت می زنم جلو چشمات پاک می کنم بعد 30 روز بن می کنه بدون اینکه حرفام تموم شه من بدبخت داشتم مثل یه آدم بازی می کردما آخه چی کار کردم یه برنامه ساده ی دکمه ای رو توی مدت زمان مشخصی کلیک می کنه چیت هم نیست یک برنامه جداست کار خاصی هم انجام نمیده تازه اومدم فکشن 30 روز محرومیت که بدبخت میشم نمیشه که لطفا رسیدگی کنید من نمی خوام از اقلیت اخراج بشم. با هزار امید اومدم حداقل یه اخطاری باشه بد نمیشه چرا از همون اول راه آخر رو انتخاب می کنید؟

تو مدرک هم ببینید من موس نزدم کیبورد دکمه کنترل که برای فیش هست رو وصل کردم که ماهی بگیرم به خدا اگه میدونستم مود محسوب میشه نصب نمی کردم تو قوانین زده کلیک خودکار مود غیرمجاز محسوب میشه نگفتید کلیک خودکار چی ، من گفتم به ایشون که چک پی سی کن ببین دقیق تر مشکل چیه ایشون گفتم خیر بن کردند من از ادمین مربوطه شکایتی ندارم ولی این رسمش نیست و خواهش می کنم Unban کنید من گناهی نکردم

• مدارک (فیلم یا عکس): f9126803.png

? Original_gunner%28SG%29.png ?

? htf1398.2.png ?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

طبق مدارک ارسالی توسط خود شما، شما به درستی بن شدید.

لطفا یا صبور باشید تا زمان آنبن شدنتون برسه یا گلد خریداری کنید تا آنبن بشید.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...