رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اسپم نکردن یک شخص در Contract Hitman

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و وقت بخیر

میشه این Spam Contract رو برای Hitman بردارید ، یعنی 1 شخص میاد 1 نفر دیگه رو چند بار کانترکت میکنه که این در نهایت منجر به از بین رفتن بازی میشه ، نمونش خود بنده ، امروز چند بار بنده رو کانترکت کردن و مانع بازی کردن من شدن و مجبور شدم از اکانت بازیم بیام بیرون ، لطفا اگه امکانش هست و صلاح دونستین تو قوانین هیتمن این 1 مورد رو قید کنید که اسپم توی هیت من نباشه

Dihan.png

Orhan.png

>>> Mutsuz Oğul <<<

تورا بس منتظر ماندم ، اوتاندی لحظه لر منن

بدان دوست دارم ، اینان بو یاشلی گوزلردن

سفر از تو گذر از تو ، فقط یول گوزلمخ منن

فقط با یک نگاه تو ، اوچاردی غصه لر منن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 ساعت قبل، matrixd1 گفته است:

با سلام و وقت بخیر

میشه این Spam Contract رو برای Hitman بردارید ، یعنی 1 شخص میاد 1 نفر دیگه رو چند بار کانترکت میکنه که این در نهایت منجر به از بین رفتن بازی میشه ، نمونش خود بنده ، امروز چند بار بنده رو کانترکت کردن و مانع بازی کردن من شدن و مجبور شدم از اکانت بازیم بیام بیرون ، لطفا اگه امکانش هست و صلاح دونستین تو قوانین هیتمن این 1 مورد رو قید کنید که اسپم توی هیت من نباشه

:D:D:D اوایل که وارد بازی شده بودم در فکشن مدیک بودم و این مشکل برایم پیش امد و واقعا ادم رو عصبی میکنن  اما جالبه که کی از شما این همه نفرت دارد =))

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

اگر 1 نفر شمارو کانترکت کنه و قبل از اینکه هیتمن شمارو بزنه 1000000 نفر دیگه هم شمارو کانترکت کنن باز 1 کانترکت هستید فقط پولی که گذاشتند با هم جمع میشه

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...