رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ - Boat

MartyR

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mate.png

- توضیح کامل باگ: اگر حرکتی که داخل فیلم هست رو بزنیم قایق با سرعت زیاد دور خودش میچرخه در حالی که هیچ سرنشینی نداره.(با لانچر)

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/p9bx_gta_sa_2020-05-27_14-47-36-479.mkv/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): داخل فیلم

• دوست دارم که 1

.Reality is wrong. Dreams are for real

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

آیا با سمپ این اتفاق نمیوفتد؟ ما مراحلی که شما در فیلم انجام دادید رو انجام دادیم اما نتوانستیم که باگ را Reproduce کنیم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali گفته است:

آیا با سمپ این اتفاق نمیوفتد؟ ما مراحلی که شما در فیلم انجام دادید رو انجام دادیم اما نتوانستیم که باگ را Reproduce کنیم.

خیر با لانچر بودم چندبار هم ادمینا Slap کردن بنده رو، در ضمن این باگ هر چندبار یک بار اتفاق میافته.

(اگر نیازه بگید باز هم فیلم میزارم)

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 3 ساعت قبل، EvidenT گفته است:

خیر با لانچر بودم چندبار هم ادمینا Slap کردن بنده رو، در ضمن این باگ هر چندبار یک بار اتفاق میافته.

(اگر نیازه بگید باز هم فیلم میزارم)

دقیقاً چکار می کنید که این اتفاق میوفته؟ میپرید و لبه قایق را میگیرید و این اتفاق می افتد؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

دقیقاً چکار می کنید که این اتفاق میوفته؟ میپرید و لبه قایق را میگیرید و این اتفاق می افتد؟

بله‌، چندبار که سعی کنید لبه رو بگیرید قایق بدون سر نشین شروع به حرکت کردن میکنه.

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 5 هفته بعد...

سلام بر پلیر های عزیز ارساکیا.بنده وقتی میرم ماهیگیری وقتی یه قایقی بخاطر باگ میترکه با اینکه از قایق ۱۰ متر فاصله دارم اما میمیرم ولی پلیر هایی که روی همون قایق بودن اصلا ازشون hp کم نمیشه 

لطفا در این مورد بهم کمک کنین باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...