رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

| ناشناختگان آرساکیایی |

Original

ارسال‌های توصیه شده

نام فرد ناشناخته: امیر

اسم او در بازی : amirkia2000

ایدی او در انجمن: @amirkia2000

توضیحات: 

او از سال 2015 با لایف فور گیم ( اسم سابق آرساکیا) آشنا شد. او کارش را با فکشن TTC شروع کرد . او صاحب یک اینفرنوس با قیمت استاندارد 1.250.000 بود.عکس این اینفرنوس متاسفانه به دلیل اینکه در یک شبکه اجتماعی فیلتر به اشتراک گذاشته شده و الان لود نمیشه نمیتونم بیارم. در فکشن یدک کش بدون اخطار لفظی و اخطار اقلیت در رنک 2 خداحافظی کرد. سپس وارد فکشن TRM که اکنون بسته است شد. خیلی اطلاعات دقیقی نداریم از اینکه چگونه و چجوری تو این فکشن کار کرد اما خودشون میتونن یه توضیحاتی بدند.او TRM را هم بدون اخطار لفظی و اخطار اقلیت با رنک 2 ترک کرد.

سپس وارد PD شد. در PD زمانی وارد شد که در لایف فور گیم، برای گزارش کار باید اسکرین شات میگرفتید. میتونستید ماشین رنک بالاترتونو بردارید. در چت ااقلیت علام نمیشد وقتی ماشینی رو برمیداشتید.در PD متاسفانه یک اخطار اقلیت دریافت کرد. در PD . بر اساس اطلاعاتی که از او دریافت کردیم بعد از 3 ماه در PD با رنک 2 خداحافظی کرد. کمی بعد با دارایی های اسپارو و اینفرنوس به طور کلی از لایف فور گیم بای داد.

________

او از اواخر سال 2019 - اوایل سال 2020 مجددا وارد آرساکیا شد با اکانت جدید. دیگر همه چی اتوماتیک شده بود. اول به فکشن تاکسی رفت، بعد از کلی زحمت در آنجا با رنک 2 و بدون اخطار لفظی و اقلیت خداحافظی کرد.

سپس وارد TMF شد و با رنک 2 خداحافظی کرد. بدون اخطار لفظی و اقلیت. 

سپس وارد FBI شد و تا کنون در رنک3 در FBI هست.

او در دوران عید موفق به بازیابی اکانت سال 2015 اش شد. این  اکانت یک اسپارو قدیمی و اینفرنوس قدیمی داشت. او ابتدا اسپارو را بعد از مدتی فروخت، البته در اکانت amirkia2000 هم یک اینفرنوس جدید داشت، اینفرنوس جدید را فروخت. فقط یک اینفرنوس اولد همراه با NRG-500 براش مونده بود. NRG هم رو اکانت جدیدش بود. اینفرنوس اولد رو هم بعد از مدتی فروخت و به ما گفت : 

من اشتباه دیگران رو تکرار نمیکنم، اینجا نمیشه ماشین داشت سر لگ شدن یا باگ یا رانندگی اشتباه بعضی ها ماشین هام میترکه و باید کلی خرجشون کنم، فقط NRG رو من میپسندم چون راحته و نمیترکه و سرعتش بالاست . 

این فرد آنقدر به این موتور علاقه داشت که زمانی دوتا NRG-500 داشت یکیشو داد به من.

بنده بعد از مدتی فروختم و باز رفتم اینفرنوس خریدم.

از خود فرد یاد شده تقاضا داریم در صورتی که اجازه میدهند @amirkia2000 اسکرین شات های حضور ایشان در PD را پخش کنیم.

باتشکر از شما.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 25 دقیقه قبل، Original گفته است:

توضیحات: 

او از سال 2015 با لایف فور گیم ( اسم سابق آرساکیا) آشنا شد. او کارش را با فکشن TTC شروع کرد . او صاحب یک اینفرنوس با قیمت استاندارد 1.250.000 بود.عکس این اینفرنوس متاسفانه به دلیل اینکه در یک شبکه اجتماعی فیلتر به اشتراک گذاشته شده و الان لود نمیشه نمیتونم بیارم. در فکشن یدک کش بدون اخطار لفظی و اخطار اقلیت در رنک 2 خداحافظی کرد. سپس وارد فکشن TRM که اکنون بسته است شد. خیلی اطلاعات دقیقی نداریم از اینکه چگونه و چجوری تو این فکشن کار کرد اما خودشون میتونن یه توضیحاتی بدند.او TRM را هم بدون اخطار لفظی و اخطار اقلیت با رنک 2 ترک کرد.

سپس وارد PD شد. در PD زمانی وارد شد که در لایف فور گیم، برای گزارش کار باید اسکرین شات میگرفتید. میتونستید ماشین رنک بالاترتونو بردارید. در چت ااقلیت علام نمیشد وقتی ماشینی رو برمیداشتید.در PD متاسفانه یک اخطار اقلیت دریافت کرد. در PD . بر اساس اطلاعاتی که از او دریافت کردیم بعد از 3 ماه در PD با رنک 2 خداحافظی کرد. کمی بعد با دارایی های اسپارو و اینفرنوس به طور کلی از لایف فور گیم بای داد.

________

او از اواخر سال 2019 - اوایل سال 2020 مجددا وارد آرساکیا شد با اکانت جدید. دیگر همه چی اتوماتیک شده بود. اول به فکشن تاکسی رفت، بعد از کلی زحمت در آنجا با رنک 2 و بدون اخطار لفظی و اقلیت خداحافظی کرد.

او در دوران عید موفق به بازیابی اکانت سال 2015 اش شد. این  اکانت یک اسپارو قدیمی و اینفرنوس قدیمی داشت. او ابتدا اسپارو را بعد از مدتی فروخت، البته در اکانت amirkia2000 هم یک اینفرنوس جدید داشت، اینفرنوس جدید را فروخت. فقط یک اینفرنوس اولد همراه با NRG-500 براش مونده بود. NRG هم رو اکانت جدیدش بود. اینفرنوس اولد رو هم بعد از مدتی فروخت و به ما گفت : 

من اشتباه دیگران رو تکرار نمیکنم، اینجا نمیشه ماشین داشت سر لگ شدن یا باگ یا رانندگی اشتباه بعضی ها ماشین هام میترکه و باید کلی خرجشون کنم، فقط NRG رو من میپسندم چون راحته و نمیترکه و سرعتش بالاست . 

این فرد آنقدر به این موتور علاقه داشت که زمانی دوتا NRG-500 داشت یکیشو داد به من.

از خود فرد یاد شده تقاضا داریم در صورتی که اجازه میدهند @amirkia2000 اسکرین شات های حضور ایشان در PD را پخش کنیم.

باتشکر از شما.

با سلام

مرسی از توضیحاتت علی جان البته که اجازه دارید

توضیحاتی راجب fw PD بدهم

خب اگه به اکانت مولتی من که همون اکانت 2015 هست مراجعه کنید هیچ اخطار و خطایی بجز اون FW فکشن PD نیست اما این چرا به وجود اومد؟

همونطور که میدونید PD به رانندگی گیر میدهد و میداد، من هم از قضا یک روز به یکی ازین ماشین ها که یه نفر سوارشه و یه نفر روشه(( ماشین ادمین و هاستر ها)) که جدیدا سلطان شده

گیر دادم و جریمه کردم، من طبق عادتی که الان هم دارم خیلی اهل رفیق بازی نبودم و نیستم و سر همین موضوع نه میشناسنم نه من میشناسم و اون روز ما به این ادمین پیچیدیم خلاصه

بعد دیدم تو /r لیدرمون گفت این شخص ادمین بوده و گفته بهت FW بدم و خلاصه گرفتم.

در این اکانت هم یکبار اتفاقی افتاد که یک ادمین معروف که شاید اسم بردنشون درست نباشه در HQPD بودند منم طبق قوانین /mz دادم و گفتم برو بیرون از HQ ((ایشون هیتمن شده بودن))

وایسادن و گفتن من مزاحمت شدم؟وانتد بده. ببینم میتونی ثابت کنی؟ 

خب ایندفعه از درس عبرتم استفاده کردم و بیخیال اون شخص شدم ایشون هم وسط HQ، کانتینر کامیون و چند ماشین ساخت و تغییر داد سپس نشست تو اینفرنوسی که ساخت و من محل رو ترک کردم و تنها موردی که اذیتم میکنه بلد نبودن قوانین برایه یک ادمین 5 هست که نمیدونه اگه داخل HQCOP باشه منظوره /MZ حتما مزاحمته نیست منظور خروج اون بازیکنه. خیلی جاها گذشت به نفع ادمه چه در بازی چه خارج و همین گذشت هام باعث شد به لطف خدا تو این اکانت اخطاری نگیرم اگرچه خیلی  ها سعی کردن برام پاپوش درست کنن که همشون به لطف برنامه bandicam و وجود مدرک رد شد ولی خب این کار درستی نیست بیهوده شکایت کنیم 

نکته ای که برایه افراد تازه شاید جالب باشه تغییراته سروره

در گذشته برنامه ای به اسم کیبیندر بود که استفاده ازش ممنوع بود ولی الان جایگزینش کیبیندینگ لانچر شده

سیستم DM که واقعا عذاب اور بود و اگه یکنفر میکشتمون باید ss میدادیم forum ولی ظاهر و قالب forum خیلی جذاب بود اگرچه الان اسلامی تره ?

نکته اخر هم که اشاره کردید جمع کردن ss گزارش کار بود که باید همرو فایل زیپ میکردیم و میفرستادیم و بر اساس اون حقوق و پاداش میگرفتیم

در اخر ارساکیا یا LifeForGame جایه تقدیر داره برای تداوم و انلاین بودن اینهمه سال

و به امید اپدیتی جدید که وعده ها عملی بشه 

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۲۹ در 11:57، Original گفته است:

توضیحات: 

________

باتشکر از شما.

???

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 5 ماه بعد...

?

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...