رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Sabriel - پاسخ ندادن به سوالات ، سو استفاده از بی اطلاعی بازیکن ، سو استفاده از مقام ،استفاده شخصی از تلپور

AnGeLo

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spike.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sabriel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: amin00.png

• توضیحات:

من سوال پرسیدم که آیا میشه رفرال مولتی خودمو واسه گلد بزنم و اینکه رفرال رو کجای سایت وارد کنم و ایشون روم تلپورت کردن که رفرال منو بزن ، بعد گفتم سوالم این نیست و اگه میشه پاسخ بدید 

بجاش ایشون در hl  میگه امر دیگه ای نیست؟! بعد دوباره فکر کردم سوالمو متوجه نشدن و تکرار کردم که سوالم چیه باز میگه بزنی رفرالتو چیز خاصی بهت نمیده و یکی هست که همینجوری سی هزار تا میده که رفرالشو بزنی ? ایشون با توجه به سوالی که پرسیدم فکر کرده من هیچ اطلاعی ندارم و سعی کرده که با اطلاعات غلط سود ببره از رفرال دادن این مهمترین شکایت من هست از ایشون ، مورد دوم اینه که چرا همینجوری تلپورت کردن روم ؟ مگه هلپر نباید درخواست بده واسه تلپورت ؟ و اصلا مگه تاکید نشده در صورت نیاز ؟؟؟؟ اینجا نیاز بود؟ که بیاد اینجوری بگه و وقتی میگم نه بگه امری نیس؟ این مصداق بارز سو استفاده از مقامه ، و زمانی که میگم شکایت میکنم میگه چرا فروم ؟ برو ویکی شکایت کن !! اینم مصداق تمسخر بازیکن ، ایشون فقط یجا میگه همونجا که میخری که اونم بعد از بستن هلپ هست ?

همچنین طبق مدارک مشخصه که من نگفتم کار دیگه ای ندارم و هلپ رو میبنده و بعدش میگه میدونی چرا اینارو گفتم ؟ و بعد هلپ می دوباره منو باز میکنه و میگه بیا ?? اینم سو استفاده از مقامش نیست دیگه چیه ؟! بعد این پیام واقعا تحملنکردم و اومدم این گزارش رو نوشتم به این امید که مجازات شه تا یاد بگیره "هلپر" به چه معنیه ، تمام چیزایی که بهشون اشاره کردم تو مدارکم موجوده 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

اینم چت لوگ من که میتونید در این دقایقی که عکسا هست مکالمه رو کامل بخونید تا مطمن شید از مدارک و حرفام

http://s11.picofile.com/file/8396449400/chatlog.txt.html

ویرایش شده توسط AnGeLo
یک دلیل تکراری در عنوان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @AnGeLo

مدارک شما به درستی آپلود نشده است شکایت شما رد شد.

اگر مدارک کامل و درستی دارید در یک پسته جداگانه قرار دهید.

+بسته شد.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...