رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل ماشین دوم

DarKStaR

ارسال‌های توصیه شده

با شلام خدمت ادمین های عزیز.

خواستم بگم که این طرح در دسترس نبودن ماشین دوم در زمانی که پرمیوم نیستیم واقعا بده.

خب شاید همه نتونن گلد بخرن و اینجوری نا حقی میشه من خواهش میکنم این طرح رو بردارین چون ممکنه یکی با کلی وقت گذاشتن بتونه وسیله مورد علاقشو بخره ولی نتونه سوارش بشه تا 5بار لول آپ بشه تا بتونه یه پرمیوم 1هفته ای بگیره یا به هر دلیلی نتونه گلد بخره و اینجوری ممکنه پلیری زده بشه حالا نه خودم خیلیا مخصوصا تازه واردا. اگه میشه این طرح رو بردارید

ویرایش شده توسط DarKStaR
غلط املایی کوچک

رفاقت

چیزی نیست

که

هرکسی              KiYaRaSh.KiYaNi 

بتونه

توش

خوب باشه 

LorD%24taR.png ?? 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، DarKStaR گفته است:

با شلام خدمت ادمین های عزیز.

خواستم بگم که این طرح در دسترس نبودن ماشین دوم در زمانی که پرمیوم نیستیم واقعا بده.

خب شاید همه نتونن گلد بخرن و اینجوری نا حقی میشه من خواهش میکنم این طرح رو بردارین چون ممکنه یکی با کلی وقت گذاشتن بتونه وسیله مورد علاقشو بخره ولی نتونه سوارش بشه تا 5بار لول آپ بشه تا بتونه یه پرمیوم 1هفته ای بگیره یا به هر دلیلی نتونه گلد بخره و اینجوری ممکنه پلیری زده بشه حالا نه خودم خیلیا مخصوصا تازه واردا. اگه میشه این طرح رو بردارید

بله لطفا به این مورد رسیدگی کنید خیلی بده اینطوری 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

محدودیتِ خوده سمپه که تا 2000 تا ماشین نمیتونه تو سرور باشه و اینی که گفتین بخاطر همین محدودیت هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۷ در 15:31، SuperMAN گفته است:

محدودیتِ خوده سمپه که تا 2000 تا ماشین نمیتونه تو سرور باشه و اینی که گفتین بخاطر همین محدودیت هست

صحیح 

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوست عزیز, این مشکل شما هستش چرا که اول میخرید و ماشین دوم میگیرید و بعد نمی تونید اکانتتون رو ویژه کنید؟

+ لطفا این پست رو در پیشنهاد مطرح کنید.

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...