AmirSalar

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  50
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 عادی

درباره AmirSalar

 • درجه
  عضو پیشرفته

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. این مود دقیقا چکار میکنه؟
 2. AmirSalar

  جالب بود
 3. AmirSalar

 4. AmirSalar

  آره خیلی خوبه ولی واقعا پیچیده میشه
 5. AmirSalar

  موافقم
 6. AmirSalar

  واقعا ممنون که این تاپیک رو گزاشتی من با این که دو سالی هست که سمپ پلی میدم ولی اینا رو نمیدونستم LIKE
 7. AmirSalar

  منظورتون همون رنگی هست که با گلد میشه رو ماشین گذاشت دیگه آره؟ چون من نمیدونم رنگ خاص کدومه!
 8. AmirSalar

  واقعا اینو راست میگه خنده داره واقعا
 9. AmirSalar

  منم موافقم
 10. دقیقا من با این حرف کاملا موافق هستم
 11. AmirSalar

  با سلام خدمت همه دوستان و کارکنان سرور آرساکیا یه انتقاد دارم در مورد activity فکشن TTC که به این صورت هست که شما زمانی که یک ماشین رو Tow میکنید برای اینکه بتونید دوباره یک ماشین رو Tow کنید باید 3 دقیقه صبر کنید و دوباره ماشین رو Tow کنید. خوب واقعا این 3 دقیقه ظلمه من میدونم که این 3 دقیقه رو برای این گذاشتن که کسی abuse نکنه ولی خوب کاش این تایم رو به 2 دقیقه تغییر بدین خیلی خوبه.و میدونم که با اینکه تایم 2 دقیقه بشه بازم امکان اینکه abuse بشه خیلی کمه. ممنون میشم اگه به این موضوع رسیدگی کنید و این تایم رو تغییر بدین.
 12. AmirSalar

  با سلام خدمت همه دوستان و کارکنان سرور عالی و مفرح آرساکیا آقا من واقعا برام سوال که چرا مکانیک و پزشک می توانند ماشین دیگران را تعمیر کنند یا این که به دیگران جون(HP) بدن ولی.... نه می توانند ماشین خود را تعمیر کنند و نه این که به خودشون جون(HP) بدن خوب شاید بعضی ها بگن که برای اینه که abuse نکنند خوب برای این هم یه راه حل است آنم اینه که مثلا مکانیک بتواند هر 3 دقیقه ماشین خود را تعمیر کند یا پزشک هر 3 دقیقه بتواند به خود جون(HP) بدهد. ممنون میشم اگه این مورد رو بررسی کنید.
 13. AmirSalar

  با سلام به همه دوستان و کارکنان سرور خوب آرساکیا چیزی که خیلی زیاد مشاهده میشه تو سرور و واقعا رو اعصاب آدمه اینه که تو سرور خیلی به سختی آیتمی به اسم Approval به دست میاد یهنی طوری که من دیدم یه شخص و هم چنین خودم بار ها دنبال این پلیس و اون پلیس که آیا Approval دارید یا نه که بیشتر هم با این کلمه ها مواجه میشیم. رنک 1 هستم . همین الان فروختم. ندارم . نهههههه ندارم . آره خلاصه که یه کاری کنید کمبود این آیتم برطرف بشه. خیلی ممنون
 14. AmirSalar

  با سلام شکایت رو پس میگیرم
 15. AmirSalar

  عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: سلام من درخواست تاکسی دادم ایشون قبول کردن بعد بشون زنگ زدم گفتم میای و ایشون گفتن باشه میام ولی بعد درخواست تاکی منو لغو کردن. • شاهد ها:ندارم • مدرک/عکس یا فیلم: