EmanoeL

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  12
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 عادی

1 دنبال کننده

درباره EmanoeL

 • درجه
  عضو

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. EmanoeL

  درود. بنده فیلم این تاریخ و این درگیری رو به ادمین Sxe دادم و دیدن بنده چیتی استفاده نکردم و قبل این که شما پشت دیوار باشید کشته شدید.
 2. EmanoeL

  *درود* بازیکن:mm.m.28 درخواست شما قبول شد. (پیشنهاد میشود قوانین عمومی سرور و قوانین عمومی دسته متوسط را مطالعه کنید.) موفق و پایدار باشید.
 3. EmanoeL

  *درود* بازیکن: .[Shima] درخواست شما قبول شد (برای تست به لیدر و ساب لیدر مراجعه کنید). (پیشنهاد میشود قوانین عمومی سرور و قوانین عمومی دسته متوسط را مطالعه کنید.) موفق و پایدار باشید.
 4. EmanoeL

  *درود* بازیکن:amirsoltan درخواست شما ردشد (به دلیل بودن در اقلیت دیگر). موفق و پایدار باشید.
 5. EmanoeL

  *درود* بازیکن: Koroush_Khan درخواست شما ردشد (به دلیل نداشتن سطح (level) کافی). موفق و پایدار باشید.
 6. EmanoeL

  لطفا مدارک رو برای موسس سرور ارسال کنید. بنده توهینی نکردم.
 7. EmanoeL

  بازیکنان: king_idmm,sid1596,MeHi.Pro,Legend_Killer درخواست شما به دلیل نداشتن مهارت مواد فروشی کامل رد شد. لطفا سطح مهارت مواد فروشی خود را 5 کرده و دوباره درخواست دهید. موفق و پایدار باشید.
 8. EmanoeL

  با عرض پوزش اینم اضافه میکنم که من چیزی رو تایید نکردم و فقط از ادمین twlight در تیم اسپیک پرسیدم که اینو گفت من هچین حرفی نزدم !
 9. EmanoeL

  درود. 2. Drive-by (کشتن یک بازیکن توسط یک وسیله نقلیه) زیر کردن بازیکن توسط ماشین یا حمله به آنها به وسیله تفنگ: مجوز اسلحه و رانندگی برای 3 ساعت مسدود خواهد شد. شکایت و بحث در این تاپیک از نظر من تمامه اما : اکانت برادر بنده الان آن بن شده (زمان محرومیت به پایان رسیده) اما چنین چه در قوانین سرور هست این کار بن ندارد. موفق و سربلند باشید.
 10. EmanoeL

  درود. خیر بنده تعیین مجازات نمیکنم اما این کاره کوچیک و ساده بن نداره و در قوانین هم همچین موردی وجود نداره و در ضمن انتظار میرفت مقام بالاتری پاسخ شکایت بنده رو بده نه خوده شخصی که ازش شکایت دارم !