Panahi

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  548
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

62 حرفه ای

درباره Panahi

 • درجه
  Central Intelligence Agency
 • تاریخ تولد 02/05/2005

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Panahi

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1156 بازدید کننده نمایه
 1. Panahi

  درود باگ فیکس شد اما من قبل این ریستارت گزارش کردم.
 2. Panahi

  @Ali فکر نمیکنم باگ مربوط به سمپ باشه لطفا فیکس کنید.
 3. Panahi

  عجب
 4. Panahi

  دارم کلی میگم. الان با این انیم باگ کار میکردیم فیکس شد
 5. Panahi

  این یکی عالی بود
 6. Panahi

  هه یه نظر بدید مگس پر نمیزنه
 7. Panahi

  حیف که ری نیستید. دوستان شهرری بریزید چهارراه کلهر به سمت منزل علی اونجا یه اعتراض کنیم
 8. Panahi

  - عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: - توضیح کامل باگ: درود، وقتی میخوایم ماشین رو ببریم اسپری کنیم، ماشین اسپری میشه و بیرون میره اما خودتون داخل اسپری بصورت Falling میمونید و بایستی یه ادمین شما رو Respawn بده تا موضوح حل بشه وگرنه موندگارین داخل اون اسپری. - قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نداره. - توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): یک ماشین رو تا نزدیکی اسپری ببرید و HP اون رو کمک کنید بطوری که ماشین بهیچ وجه منفجر نشه اما پیغام خاموش شدن ماشین و نیاز به service mechanic بیاد و دیگه نتونید روشنش کنید. بعد همون حالت که پیش اومد اونو تا اسپری هل بدید، سپس سوارش بشید و Enter/ کنید به اسپری که ماشین تعمیر بشه. ولی ماشین تعمیر میشه میره بیرون و شما داخل اسپری میمونید و فریز میشید.!!! اگه بخواید انیمیشن هم بزنید میگه در حالت Falling به سر می برید.
 9. Panahi

  - عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: - توضیح کامل باگ: باگ زمانی رخ میده که راب شده، شما در نقش Cop وارد بانک میشید و وقتی Ram/ میدید، صدای زنگ راب و رابر هارو میبینید، بعد اینکه کشته شدید، یا از بانک به صورت دستی خارج شدید این زنگ راب هنوز داره میزنه! تا وقتی هم به یک شماره یا چیزی مثلا /Call 1 یا x ندین اون زنگ قطع نمیشه و چیز رو مخی هست! - قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): طبق توضیحات پیش برید - توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): به عنوان یک FBI و توضیحات بالا Ram/ بدید میبینید باگ رو. اصلا هربار راب شده ما همیشه این صدای زنگ رو داریم! فیکس کنید لطفا.
 10. Panahi

  هیچکدام! رسیدگی به پیشنهادات و انتقادات رو میخوام!
 11. Panahi

  ناموسن با این باگ ها ما داشتیم کاسبی میکردیم چرا گزارش میدید ؟
 12. Panahi

  عمه ؟ یه کلت بدید این عمه رو خلاص کنم وجدانن نمیدونید که چه بلایی به سر ما آوردن. حالا این چیزا خصوصیه در کل چیز باحالی بود
 13. Panahi

  اینترنت 4G میخواد عزیز نه وای فای.