zara

اعضا
 • تعداد ارسال ها

  42
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 عادی

درباره zara

 • درجه
  عضو پیشرفته

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. zara

  این متن " قوانین عمومی دسته ملایم " هستش میشه برای من توضیح بدین چجوری میشه ازش این توضیح شما رو استنباط کرد: 1.متن قانون: 2. ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان به هر نحوی (DM یا DB) ممنوع است (مجازات: Faction Warn) صحبت من: (نوشته به هر نحوی) و شما این رو اینطور برداشت کردین که اگه call 110 بیاد دیگه dm حساب نمیشه؟ 2.متن قانون: 3. مدیریت اقلیت لیدر به همراه افراد با رنک بالاتر در تمامی موارد حرف آخر را میزنند. فقط افراد با رنک +6 میتوانند از افرادی که درخواست ورود آنها به اقلیت تائید شده تست بگیرند. فقط افراد با رنک +3 میتوانند تمرین برگزار کنند. اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP) افراد با رنک +3 که قوانین را بشکنند، بعد از دریافت اخطار اقلیت در صورت تکرار آن به عنوان قانون شکنی شناخته می شود. (مجازات: Rank Down) توضیح بنده: من بعنوان رنک بالاتر (و در شرایطی که هیچ هم رنک یا رنک بالاتر از من اون لحظه آنلاین نبود) به ایشون گفتم این کار رو انجام ندن (فرض میگیریم که من اشتباه تصمیم گرفتم و حرفی که زدم درست نبوده)، آیا ایشون وظیفه داشت که به حرف من گوش کنه و کارش رو ادامه نده؟ توی متن قانون اومده: "اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)" این رو چجوری تفسیر میکنین؟ 3.متن قانون: 5. مجازات‌ها حتی اشتباهات یا قانون شکنی های کوچک هم باعث دریافت یک اخطار لفظی (AV) می شود. صحبت بنده: شما حتی یه av هم که کمترین اخطار لازم هست به اون فرد نمیدید؟ و شکایت من رو کاملا رد کردین؟
 2. zara

  • عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: • عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: • توضیحات: در ابتدا من رفتم به محل رنت قایق تا برای تستی که همکارمون KAVIRAM از شخصی گرفته بودن gl کنم که ایشون (Lrizz) با هواپیما به ما شلیک کردن و منو و 2 نفر دیگه رو کشتن. بعنوان رنک بالاتر به ایشون گوشزد کردم که این کار رو نکنه ولی نه تنها گوش نکرد که دوباره و موقع gl کردنم برای تست های ArmiTa اومد و با همون هواپیما به ما شلیک کرد و این دفعه مجبور شدم اسکرین شات بگیرم. دوباره هم به ایشون یادآوری کردم که این کارشون درست نیست که در جوابم گفت "برام مهم نیست بری فروم شکایت کنی". درخواست دارم با ایشون برخورد کنین چون این رفتار در شان افراد فکشن معلم نیست. اگه نیاز به توضیح بیشتر یا مدرک بیشتری هم هست بگین تا بدم. • شاهد ها: • مدرک/عکس یا فیلم:
 3. zara

  من از صبح 2-3 بار بازی رو پاک کردم و نصب کردم، فکر میکردم مشکل از منه! توی ucp میگه چند نفر از فکشنم آنلاینن. پس دیگه بیشتر از این بازی رو پاک و نصب نمیکنم :)
 4. zara

  • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: • سن واقعی: 15 • اسم واقعی: zahra • در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربونم، سرم به کار خودمه، همیشه سعیم اینه که هر جا هستم بهترین باشم. • روزانه چقدر بازی می کنید؟ متغییره. بعضی وقتا کمتر و بعضی وقتا زیاد • در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 8 صب تا یازده شب • چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: میخاستم برم کاپ ولی بیشتر پلیسای سایت آدمای نچسبین و دوست ندارم برم بین نچسبا. • برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا اینجا بودم تا آر3 رفتم، شاید ایندفه تا آر 5 موندم. • چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون اینجا آدم با همه کاربرا سر و کار داره خیلی خوشم میاد ازش. • روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل 2-3 بار.
 5. zara

  - عکس بخش "اطلاعات کاربری" در UCP: - آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟ آره. - برای چه از اقلیت استعفاء می دهید؟ بافضای موجود در فکشن و همچنین خود فکشن حال نکردم. - پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به اقلیت و Leader آن بنویسید: لیدر خیلی آدم باشخصیت و خوبیه و راضیم ازش. یه بار توی راب فکشن، یه نفری به نام هادی که لیدر فکشن هم شده بود برخورد آماتورانه ای با من داشت. رفتاری که حتی از یه آدم لول یک هم بعید بود چه برسه به ایشون که توی پروفایلش زده ادمین پنج و هلپر و اینجور چیزا. بیشتر از اینکه بخوام از رفتار زشت و بچگانه ایشون ناراحت بشم (چون نمیشناسمش و اصلا برام مهم نیست کیه و چیکارست) از این ناراحت شدم که لیدر آنلاین بود و هادی در حضور ایشون با من اون رفتار رو داشت.
 6. zara

 7. zara

 8. zara

 9. zara

 10. zara

 11. zara

 12. zara

 13. zara

  آره. قبول دارم که خیلی خطرناکه و شاید به همین خاطر این مسئولیت فقط به ادمین ها سپرده شده ولی از یه طرف شاید اگه یه باز زمانیه کوچولو این کار رو امتحان کنیم توی سرور، راضی کننده باشه نتیجش
 14. zara

  کل صحبت منم همین بود دیگه :) که این وظیفه ادمین ها به اعضای این فکشن سپرده بشه حق با شماست. ولی بنظرم همین 10 دقیقه هم کمه و مثل تایم خالی برای تبلیغ های کمکی که بیست دقیقه هستش، برای چنین تبلغهاییم باید محدودیت های طولانی تر از شیش و یا ده دقیقه در نظر گرفته بشه
 15. چند مدتیه عضو این اقلیت شدم و تمام تصوراتی که ازش داشتم نابود شد! بنظرم این اقلیت میتونه در حد اقلیت معلمها برای سرور مهم باشه ولی الان اصلا در این حدا نیست. چون پول خوبی برای اکتیویتی داره، شاید تبدیل شده به محلی برای درآمد و عضویت مولتی اکانت ها. توی عکس اول مشخصه که معمولا اعضا میرن توی hq و afk میکنن تا بتونن هر چند دقیقه بیان آیدیشون و تبلیغ بذارن که اصلا زیبنده این اقلیت نیست. البته همه اینکارو نمیکنن و صد البته این کارشون با هر دلیلی که باشه و حتی اگه مولتی اکانت نداشته باشن، بازم کار قشنگی نیست. و عکس دوم هم تاییدی به همین موضوع اولیمه که توی چت اصلا اهمیتی نمیده کسی (بعضیا حضور دارن و منظورم همه نیست) و سریع آن میشن تا یه آگهی بذارن و دوباره afk و... . مورد دوم که امروز صبح برام پیش اومد این بود که آن شدم تا فعالیت کنم ولی هیچ ادمینی آن نبود و نمیتونستم آگهی بذارم و نمیدونم اعضای این فکشن اگه نتونن آگهی بدن، به چه دردی میخورن! پیشنهادی که دارم این هستش که اعضای این فکشن اختیاراتی شبیه ادمین های بازی داشته باشن، یعنی مثلا بتونن آگهی های پلیرها رو تایید کنن یا اینکه توانایی داشته باشن با اختیار خودشون آگهی بذارن. اینجوری هم از مسئولیت زیاد ادمین ها کم میشه و کمتر خسته میشن و هم این فکشن تبدیل به بخش فوق العاده مهمی از بازی میشه. میدونم این خواسته بزرگیه و هر پلیری نباید چنین اختیارهای مهمی داشته باشه، برای همین پیشنهاد میدم شرایط ورود به این فکشن رو سفت و سخت تر کنین، بعنوان مثال از لول 30 به بالا یا حضور در 4-5 فکشن و کسب رنک+2 در اونها یا چنین شرایطی که باعث بشه کسایی عضو این فکشن بشن که تجربه کافی در بازی رو دارن. البته اگه این پیشنهاد عملی بشه، باید پول اکتیویتی هم زیاد بشه! و پیشنهاد بعدیم اینه که فرض کنیم یه نفر در طول هفته، 24 ساعته آنلاینه. بنظرتون چقدر آگهی میتونه در طول هفته برای /myactivityش داده باشه؟ یه محدودیت زمانی برای تبلیغ هایی مثل Paziraye tablighate shoma hastim: [/SMS ***-****] ، یعنی تبلیغ های شخصیه اعضای این اقلیت بذارین چون اینکه هر سه دقیقه یا حتی هر نیم ساعت یکبار اگه بخوایم چنین آگهی هایی بذاریم، اکتیویتی میرسه به 300 یا حتی 400! و رسما بنظرم یه اسپم قانونی بوجود میاد. ببخشین اگه طولانی شد سعی دارم منظورمو شفاف بگم و اگه بازم گنگه، بگین تا توضیح بدم.