Expect

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  267
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

24 عالی

درباره Expect

 • درجه
  عضو حرفه ای
 • تاریخ تولد 12/14/2004

اطلاعات شخصی

 • نام کاربری در RPG
  Expect

آخرین بازدید کنندگان نمایه

868 بازدید کننده نمایه
 1. Expect

  @XxTyrenxX با درخواست مرخصی شما موافقت شد.
 2. Expect

  @Mohana با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @mamadplay79 درخواست عضویت شما رد شد. (شما سطح مورد نیاز برای ورود به اقلیت را ندارید ، حداقل سطح مورد نیاز 5 است.) @HamidRezaK با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @iliaab درخواست عضویت شما رد شد. (قسمت مربوط به ''در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ '' را پر نکردید.) @FaRaXie با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @Mohammad8080 با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @Mahditmx با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @meysamj با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @aiem درخواست عضویت شما رد شد. (شما سن کافی برای ورود به اقلیت را ندارید ، حداقل سن مورد نیاز 14 است.) @Fighter با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @arvinde با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @mahanxoffcial با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @AlirezaKiller با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @RezAORTEGA با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @SkeletooN با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @EarlAmin با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) @WWWe درخواست عضویت شما رد شد. (شما سطح مورد نیاز برای ورود به اقلیت را ندارید ، حداقل سطح مورد نیاز 5 است.) @Captain با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد ، (صبور باشید تا نوبت شما برای تست برسه.) نکته : همان طور که میبینید تعداد درخواست ها برای این اقلیت بسیار زیاد است ، هر گونه مراجعه حضوری و یا حتی تماس تلفنی با من برای تست اقلیت ، موجب میشود که شما از صف برداشته بشید و از شما تست نخواهیم گرفت.
 3. Expect

  سلام خدمت شاکی محترم @SajiSaINtS متاسفانه قانونی مبنی بر اینکه یک معلم حتما باید تست بگیره و اگر تست نگیره مجازات میشه وجود نداره. ولی با این حال تا جای ممکن باید به متقاضی مجوز توجه نشان داد که ایشون این کارو نکردن. به ایشون در این خصوص تذکراتی را میدهیم که توجه بیشتری داشته باشند ، موفق باشید.
 4. Expect

  با سلام خدمت شاکی محترم @WinSt0N 1. در خصوص زیر کردن شما با ماشین باید بگم که مدارک کافی نیست ، زیرا هیچوقت نمیشود با عکس این موضوع را ثابت کرد و حتما حتما نیاز به فیلم است. 2. در خصوص گذاشتن آن Toy/ مجازاتی در قوانین برای این کار در نظر گرفته نشده. شکایت شما رد شد. (اگر مدرک کامل تری داشتید دوباره گزارش دهید تا بررسی شود.)
 5. Expect

  @alirezaM84 با درخواست استفای شما موافقت شد ، مرسی از زحمات شما
 6. Expect

  @AbneR درخواست استفای شما قبول شد ، مرسی از زحماتی که کشیدید.
 7. Expect

  @MobbDeep با درخواست استفای شما موافقت شد ، مرسی از زحماتی که کشیدید.
 8. Expect

  @SDmohamad با درخواست استفای شما موافقت شد ، مرسی از زحماتی که کشیدید.
 9. Expect

  با سلام خدمت شاکی محترم @RozGold شکایت شما پذیرفته شد و فرد خاطی یک عدد اخطار لفظی دریافت کرد.
 10. Expect

  با سلام خدمت شاکی محترم @Erfandf 1. در مدارک شما مشخص نیست که آیا فرد سرعت غیر مجاز داشته یا خیر (برای مشخص کردن آن لازم هست که از Find/ استفاده کنید.) 2. در رابطه با کوبیدن به ماشین شما هم مدارک کافی نیست زیرا ممکن است ماشین شما توسط فرد دیگری آتش گرفته باشد و اون شخص که از ایشون شکایت دارید فقط اونجا حضور داشته باشد (برای اثبات این موضوع نیاز به فیلم است و نه عکس) شکایت شما رد شد (اگر مدرک کامل تری داشتید دوباره گزارش دهید.)
 11. Expect

  @Hardness با گفت و گویی که در بازی داشتیم و آشتی طرفین و همچنین رضایت شما ، شما شکایت خود را پس گرفتید. ما باز هم از اشتباه پیش آمده معذوریم ، به ایشان تذکراتی دادیم.
 12. Expect

  @RaGBaR با درخواست استفای شما موافقت شد ، مرسی از زحماتی که کشیدید.
 13. Expect

  @Khianat با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @Sajji با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @palyr با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @karbar12345678910111213141 با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @sadra0258 با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @Abolfazl1384 با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @Sasy با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @sinafaghihzade با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @capitanamir با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) @Panda با درخواست عضویت شما برای ورود به اقلیت ''معلم مدرسه'' موافقت شد. (شما در صف عضویت قرار گرفتید ، صبور باشید.) به نوبت صف از شما تست خواهیم گرفت
 14. Expect

  با سلام خدمت اعضای محترم ''معلم مدرسه'' تاریخ برگزاری جلسه هفتگی به شرح زیر است روز پنجشنبه مورخ 24-09-2020 و در ساعت 16:00 است. نکات مهم به شرح زیر است 1. اگر نمیتوانید به جلسه بیایید ، حتما درخواست مرخصی قرار دهید تا اخطار اقلیت نگیرید. 2. حتما فعالیت کافی را در طول هفته داشته باشید تا مشمول دریافت حقوق شوید.
 15. Expect

  @KARiM درخواست مرخصی شما رد شد. دلیل : اعضایی که هفته اول خود در اقلیت را سپری میکنند ، اجازه گرفتن مرخصی را ندارند.