Hokm

لیدر های محیط کاربری
 • تعداد ارسال ها

  80
 • حمایت مالی

  0 تومان 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

15 خوب

2 دنبال کننده

درباره Hokm

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 01/24/2002

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. Hokm

  با سلام به همگی. برنده امشب @parsabarfehie با تشکر از همگی. دوستانی که عکسشونو نذاشتن اگر در حالت مرخصی نباشند حتما جریمه خواهند شد.
 2. Hokm

  @matin341 با درخواست شما موافقت شد و شما با 10FP خارج خواهید شد,ممنون از زحمات شما.
 3. Hokm

  امشب دو تا برنده داریم ممنون از کار های قشنگتون. برنده اول: @AmirT برنده دوم: @parsabarfehie @BASSOUR : میخواستین عکسی بگیرید اول F7 بزنید تا چت هاتون برداشته شود. @MaMaLiw : عکس شما خوب بود ولی کمی بیشتر دقت کنید. با تشکر از همتون.
 4. Hokm

  @Sajjad0 با درخواست شما موافقت شد و شما با 10FP خارج خواهید شد, ممنون از تمامی زحمات شما.
 5. Hokm

  خبرنگار @AbbasMZ با درخواست مرخصی شما موافقت شد.
 6. Hokm

  ممنون از کسانی که زحمت کشیدن و به حرف های بنده گوش کردن و کسانی که عکس پست نکردن حتما جریمه خواهند شد. برنده امشب ما @BASSOUR هست. از فردا یکم خلاقیت بیشتر به خرج بدین که برنده بعدی اقلیت خبرنگاری شوید. @TheKinG : ناقص. @parsabarfehie : تکراری. @AbbasMZ : درباره یک موضوع مطلب جمع آوری کنید.
 7. Hokm

  خبرنگار @Setare با درخواست مرخصی شما موافقت شد.
 8. Hokm

  @AmirT برنده امروز هستن. ممنونم از تنام کسانی که فعالیت روزناه خودشون رو انجام میدن.
 9. Hokm

  با سلام: ممنون از کسانی که زحمت کشیدن و به حرف های بنده گوش کردن و کسانی که عکس پست نکردن حتما جریمه خواهند شد. برنده امشب ما @AmirT هست. از فردا یکم خلاقیت بیشتر به خرج بدین که برنده بعدی اقلیت خبرنگاری شوید. با تشکر.
 10. Hokm

  @abolfakhr44 با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @Nimapro با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 11. Hokm

  با سلام خدمت اعضای اقیلت خبرنگار جلسه اقلیت پنج شنبه مورخ: 1398/07/25 برگزار میشود. گزارش کار های خود را نیز سه شنبه مورخ: 1398/07/23 باید در بخش مربوط قرار دهید. در صورت غیبت در جلسه بدون هماهنگی اخطار اقیلت دریافت و همچنین از گرفتن حقوق سلب میشوید. با تشکر.
 12. Hokm

  @amirtt با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @sadman با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 13. Hokm

  ..به نام خدا.. با سلام خدمت ممبران عزیز فکشن News Reporter با همتون درباره عکس و اخبار صحبتی شده. میخواستم بگم که از فردا یعنی 22 مهر ماه عکس اجباری و اخبار اختیاری شده. بهترین و قشنگ ترین عکس به صورت روزانه از میان تمامی عکس ها توسط لیدر انتخاب خواهد شد. (جایزه: 30,000$) تمامی اعضای News Reporter روزانه می توانند 1 خبر کامل همراه با عکس و توضیحات به صورت زیبا و مرتب از سرور (بازی) در انجمن: http://forum.arsacia.ir/forum/144-مجله-روزانه/ قرار دهند ولی به صورت اختیاری. (جایزه هر خبر تأیید شده: 15,000$) بهترین و قشنگ ترین خبر به صورت هفتگی در میتینگ توسط لیدر از میان تمامی خبرها انتخاب خواهد شد. (جایزه: 100,000$) بهترین اخبار روزانه و عکس ها در اطالاعیه قرار خواهند گرفت.
 14. Hokm

  @BASSOUR با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید.
 15. Hokm

  @DinOrD با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. @pirooz با درخواست عضویت شما موافقت شد، آماده تست باشید. سوالات ازمون به شرح زیر میباشد: 8 سؤال از قوانین عمومی، 7 سؤال از قوانین عمومی دسته ملایم و 5 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و 5جمله غلط به بازیکن داده میشود تا بر اساس قوانین دستوری FEnglish آن ها را اصلاح نمایید