رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات هیتمن

ارسال‌های توصیه شده

HitmanApp.jpg

با سلام

1 - اگر امکانش باشه که هیتمن بتونه توی SafeZone هم گان دستش بگیره!
بعضی مواقع هست که اطراف Contract نمیشه رفت و فرد از همه طرف بلاکه از اونجا هم نمیره بیرون و فقط یجا هست که بشه زد 
همونجا هم SafeZone هست! 
درخواست دارم هیتمن بتونه توی SafeZone گان دستش بگیره!

2- وقتی یک هیتمن Leavehit میکنه و دوباره gethit میکنه در صورتی که Contract دیگه ای نباشه دوباره همون Contract براش میوفته!
لطفا این مشکل رو حل کنید. در حال حاضر اگر Contract قابل زدن نباشه و ما Leavehit کنیم دوباره همون فرد برامون میوفته و تعداد Kill ها خیلی کمتر میشه از Got ها 
و یه جورایی هر هیتمنی که Kill هاش به Got هاش نزدیک تر باشه حرفه ای تره!

3 - در راستای بحث kill و Got وقتی ما Gethit میکنیم و اگر طرف از بازی خارج بشه به صورت Leavehit عمل میشه و باز هم همون مشکل قبلی . اگر میشه در صورتی که فرد از بازی خارج میشه جزو Got ها حساب نشه .
یا هم میتونه اینطور باشه که : نپره ، طرف اگر تا 5 دقیقه بعدش وارد بازی نشد  بعد حساب نشه.

4- مشکل covername
بنده چند روز پیش در حال زدن یک Contract بودم که نمیشد به صورتی زدش که بالای ساختمون باشم و باید به صورت زمینی وارد عمل میشدم 
کمی نزدیک که شدم دیدم اسم فرد قابل خوندن شد و طبیعتن اون فرد هم میتونست منو ببینه ، همچنین چند بار از بالای ساختمان در حال اماده سازی برای قتل بودم که اسم فرد قابل خوندن میشد ( ارتفا ساختمون زیاد کم هم نبود) اگر فرد منو میدید خوب این FW داره.
اگر امکانش باشه و قوانین کمی تغییر بکنه بهتره که در زمانی که ( 10 ثانیه پایانی کشتن) بتونیم از Covername استفاده کنیم خیلی بهتره!

5 - همچنین درخواست دارم دستور order هم توی خونه بشه استفاده کرد ما همش باید بریم HQ و order کنیم درخواست دارم حالت همانند Cop ها بشه.

6 - اگر /portable رو بیارید روی تلفن چطوره؟ 
همچنین حالت لیست از افرادی که Contract شدن توی تلفن قرار بگیره و هیتمن بتونه انتخاب کنه که کدوم رو Gethit کنه!
جلوی اسم و ایدی فرد هم قیمت نمایش داده بشه و البته دکمه Gethit 
و یا دستوری به صورت /gethit ID 

این کار چند سود داره!
مشکلی که هی فردی که قبلا leavehit کردیم برامون نمیوفته!!!
 اینکه هیجان هیتمن بسیار بالا تر میره. 
افرادی که میخوان زودتر کسی که اذیتشون میکنه کشته بشه میتونن مبلغ بالاتری بزارن و در این صورت هیتمنی که میخواد بره کار رو انجام بده کار اون فرد رو سریع تر انجام میده.

در حال حاضر پلیر ها خیلی کم از /Contract  استفاده میکنن چون کارشون دیر عمل میشه و میرن توی صف 
فرد نیاز داره همون موقع Contract ای که داده کیل بشه.

AliTP.png

Best Friends ??

MrNitro.png

ali_cracker.png

Delniya.png

Other friends

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۱.  من خودمم میخواستم این پیشنهاد رو بدم

۲.شدیدا موافقم

۳. خیلی بده کسی که لفت گیم میکنه got حساب میشه

۴. وقتی کسی که کاور نیم هست toys هاش محو بشه همچنین قابلیت این اضافه بشه که هیچ هیتمنی رو نشه فایند کرد

۵.موافقم

۶. یک Agent app در تلفن اضافه بشه 

لینک به دیدگاه

درود,

1- به نظرم که اصلا خیلی مهم نیست چون شما اگه بیرون Safe Zone باشی میتونی کسی که داخل Safe Zone هست رو Kill بدی!

2- منم موافقم!

3- بله این هم یه مشکله خیلی بزرگیه!

4- این دیگه به مهارته خودت بستگی داره که چقدر سیاست داشته باشی.

5- شما میتونی از Spawnchange/ استفاده کنید!

6- نظر بدی نیست ولی اگر شما صبح بیای خیلی Contract هست و طبقه گقته ی خودتون فاصله رو هم میبینید که یک نوع راحت طلبیه!

باشه تو خوبی... تو جلو ما پشتیم!

ولی این راهی که تو میری، گرگاشو ما کشتیم!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام میخواستم یک مورد دیگه اضافه کنم طبق گفته @AliAgent عزیز 

در در ۱۳۹۸/۴/۲۸ در 15:55، AliAgent گفته است:

۴. وقتی کسی که کاور نیم هست toys هاش محو بشه همچنین قابلیت این اضافه بشه که هیچ هیتمنی رو نشه فایند کرد

امروز واقعا روز سختی بود فردی با اکانت مولتی خودش رو کنترکت داده بود و بنده تک تک هیتمن ها رو فایند میکرد ببینه کدوم میاد دنبالش 

به روش های مختلف در میرفت 

کلا هر کسی شک میکنه که Contract هست سریعا همه هیتمن ها رو فایند میکنه 

مشکل همه بچه های اقلیت هست این موضوع 

به خاطر بحث شیرین Got و Kill بنده دو ساعت امروز دنبال یه بنده خدا بودم هی با Maverick میرفت SF و جاهای مختلف دیگه میرفت بالای کوه SF موتور برمیداشت باز میرفت فرار میکرد ?

خلاصه به دادمون برسید 

بیشتر contract ها اصلا خودشون با مولتی خودشون رو cont دادن ?

در در ۱۳۹۸/۴/۲۷ در 18:29، alitakpar گفته است:

افرادی که میخوان زودتر کسی که اذیتشون میکنه کشته بشه میتونن مبلغ بالاتری بزارن و در این صورت هیتمنی که میخواد بره کار رو انجام بده کار اون فرد رو سریع تر انجام میده.

در حال حاضر پلیر ها خیلی کم از /Contract  استفاده میکنن چون کارشون دیر عمل میشه و میرن توی صف 
فرد نیاز داره همون موقع Contract ای که داده کیل بشه.

این قابلیت اگر باشه کار هیتمن بیشتر میشه. 

با تشکر 

@Ali

@MrNitro

AliTP.png

Best Friends ??

MrNitro.png

ali_cracker.png

Delniya.png

Other friends

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، alitakpar گفته است:

با سلام میخواستم یک مورد دیگه اضافه کنم طبق گفته @AliAgent عزیز 

امروز واقعا روز سختی بود فردی با اکانت مولتی خودش رو کنترکت داده بود و بنده تک تک هیتمن ها رو فایند میکرد ببینه کدوم میاد دنبالش 

به روش های مختلف در میرفت 

کلا هر کسی شک میکنه که Contract هست سریعا همه هیتمن ها رو فایند میکنه 

مشکل همه بچه های اقلیت هست این موضوع 

به خاطر بحث شیرین Got و Kill بنده دو ساعت امروز دنبال یه بنده خدا بودم هی با Maverick میرفت SF و جاهای مختلف دیگه میرفت بالای کوه SF موتور برمیداشت باز میرفت فرار میکرد ?

خلاصه به دادمون برسید 

بیشتر contract ها اصلا خودشون با مولتی خودشون رو cont دادن ?

این قابلیت اگر باشه کار هیتمن بیشتر میشه. 

با تشکر 

@Ali

@MrNitro

پیشنهادهای مطرح شده واقعا خوب هستند و به بهبود این فکشن مهم کمک میکنند

و اگه که بشه داخل خونه هم از دستور covername استفاده کرد بهتر میشه چون بعضی contractها داخل خونه های شلوغ مثلا کنار چهار راه sleep میکنن و بنابراین احتمال اینکه کسی شمارو حین قتل ببینه زیاده 

لینک به دیدگاه

@alitakpar سلام با تمام پیشنهادات شما موافقم به خصوص اگه نرم افزاری برای هیتمن با همون جزئیاتی که خودتون گفتین داخل P/ گذاشته بشه

امیدوارم پیشنهاداتون توسط مدیریت اجرا بشه ممنون

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۲۷ در 18:29، alitakpar گفته است:

اگر امکانش باشه و قوانین کمی تغییر بکنه بهتره که در زمانی که ( 10 ثانیه پایانی کشتن) بتونیم از Covername استفاده کنیم خیلی بهتره!

پیشنهاد بنده اینه که هیتمن وقتی اسلحه sniper رو ایم میکنه (نشونه گیری) به صورت خودکار شخص covername شود

باشد که نباشد پارتی در این سرزمیـــــــــن

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۹ در 14:26، ShAyEa گفته است:

پیشنهاد بنده اینه که هیتمن وقتی اسلحه sniper رو ایم میکنه (نشونه گیری) به صورت خودکار شخص covername شود

پیشنهاد خیلی خوبیه 

و اینکه

در در ۱۳۹۸/۶/۸ در 20:31، Assassin24 گفته است:

گه که بشه داخل خونه هم از دستور covername استفاده کرد بهتر میشه چون بعضی contractها داخل خونه های شلوغ مثلا کنار چهار راه sleep میکنن و بنابراین احتمال اینکه کسی شمارو حین قتل ببینه زیاده 

این مورد هم هست 

ریسک زیادیه اینکه بری توی یه خونه شلوغ 

بعضی contract ها هم توی خونه های دیگه Sleep یا AFK هستن بری تو میبینی یکی مثه طلب کارا وایستاده :| تا وقتی هم که فیلمتو نگیره نه از اونجا خارج میشه نه میره پی کارش

من یه بار توی یک خونه در روستای بلوبری رفتم و وارد شدم لحظه ای که وارد خونه شدم دیدم یه یارو با شات گان داره منو میزنه ?

شانس اوردم گزارشم ندادن ?

( این مربوط به موضوع فایند نشدن هیتمن هاست)

AliTP.png

Best Friends ??

MrNitro.png

ali_cracker.png

Delniya.png

Other friends

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، alitakpar گفته است:

پیشنهاد خیلی خوبیه 

و اینکه

این مورد هم هست 

ریسک زیادیه اینکه بری توی یه خونه شلوغ 

بعضی contract ها هم توی خونه های دیگه Sleep یا AFK هستن بری تو میبینی یکی مثه طلب کارا وایستاده :| تا وقتی هم که فیلمتو نگیره نه از اونجا خارج میشه نه میره پی کارش

من یه بار توی یک خونه در روستای بلوبری رفتم و وارد شدم لحظه ای که وارد خونه شدم دیدم یه یارو با شات گان داره منو میزنه ?

شانس اوردم گزارشم ندادن ?

( این مربوط به موضوع فایند 

?

فایند شدن هیتمن هم مشکل سازه ! وقتی که contract فایندر باشه راحت میتونه بعد از که به قتل رسید هیتمن هارو فایند کنه تا بفهمه کدوم هیتمن اونو کشته که اکثرا موفق میشن (تا بیای در بری یارو فهمیده) البته بعد از کشتن contract میتونی خودت رو کیل بدی که اونم زمانبر هست

لینک به دیدگاه

• مؤسس

پیشنهاد شما تقریباً قبول شد.

سیستم Hitman از اول ساخته می شود و منوی گرافیکی خواهد گرفت.

Targeted Ver: 3.8.0

نظرات دوستان در رابطه با بروزرسانی هیتمن قبول می شوند...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...