رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

صندلی داغ با kamyab

erfanmomenii

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود آقای @Kamyab امیدوارم حالت مثل اخلاقت خوب باشه آماده‌ای با صندلی داغ امروز ما؟ چه آماده باشی چه ن ما شروع میکنیم 😅

۱-بهترین دوستت؟

۲-کسی که از بدت میاد(جز خودم 😂

۳-دلت میخواد کی رو بن کنی؟

۴-دلت میخواد کی رو تعلیق کنی؟

۵-از ۰/۱۰۰ چه عددی @Ali را دوست داری (خودم ۱۰۰/۱۰۰)؟

۶-تاحالا کسی رو بی دلیل بن کردی🤭؟

۷-دلت میخواد (لیدر چه فکشنی)(ادمین لول چند)(ممبر چه فکشنی با رنک چند)😈؟

۸-اگه @Ali بهت بگه ۳ تا درخاست بگو که تو گیم برات همین الان بیارم چی میگی؟

۹-تا حالا کسی رو (کیک)(بن)(میوت)اشتباه کردی(مثلا ایدیش ۴۵۲ باشه بزنی ۴۱۵)؟

۱۰-گیم رو کی بهت معرفی کرد؟

خوب خوب عزیزانی که در صندلی داغ هستند از هر گونه ناراحتی و غیره... دست بردارید اینجا همه خواهر برادر هم هستیم خلاصه امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه اگه ناراحتی و اخلاق نا خوشایند و غیره... از ما دیدین امید وارم خودتون به بزرگی خودتون ببخشید روز های خیلی خیلی خوشی رو براتون آرزو مندم تا روز بعد بدرود.+

ویرایش شده توسط erfanmomenii

874a23_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

.𝙈𝙮 𝘼𝙘𝙘𝙤𝙪𝙣𝙩's

Devil_Nurse.png

devil_killer.png

.𝙈𝙮 𝘽𝙧𝙤𝙩𝙝𝙚𝙧's

mohsenmomeni.png

Ali_asghar_1390.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• erfanmomenii عنوان را به صندلی داغ با kamyab تغییر داد
  • مدیریت

درود

صندلی داغ قبلی رو هنوز فرصت نکردم جواب بدم

۱-بهترین دوستت؟ بچه‌های آرساکیا خانوادن دوست نیستن، دوستای خودم هم که میشناسید اکثرشونو

۲-کسی که از بدت میاد(جز خودم )؟ بد که نه. هرکسی که با مجموعه دشمنی داشته باشه هم سعی کردیم برگردونیم نظرشو

۳-دلت میخواد کی رو بن کنی؟ Mmlix

۴-دلت میخواد کی رو تعلیق کنی؟ Mmlix

۵-از ۰/۱۰۰ چه عددی @Ali را دوست داری (خودم ۱۰۰/۱۰۰)؟ کارش درسته این رقما واسش کمه

۶-تاحالا کسی رو بی دلیل بن کردی؟ قطعا نه

۷-دلت میخواد (لیدر چه فکشنی)(ادمین لول چند)(ممبر چه فکشنی با رنک چند)؟ لیدر اگه بودم PD. ادمین اگه بودم لول 1. ممبر PD رنک 3

۸-اگه @Ali بهت بگه ۳ تا درخاست بگو که تو گیم برات همین الان بیارم چی میگی؟ چیز خاصی به ذهنم نمی‌رسه چون معمولا چیزی که بخوام در راستای انجام وظیفست و علی کار آدمو راه میندازه همیشه!

۹-تا حالا کسی رو (کیک)(بن)(میوت)اشتباه کردی(مثلا ایدیش ۴۵۲ باشه بزنی ۴۱۵)؟ کیک پیش اومده قبلا که ادمین بودم

۱۰-گیم رو کی بهت معرفی کرد؟ یادم نیست دقیقا ولی یادمه Hydro و چندتا از رفیقای قدیمیم (اسم بگم نمیشناسین دیگه نیستن) خیلی تاثیر داشتن تو اومدنم به آرساکیا

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و درود به به آقای @Kamyab خیلی بابت پاسخ دادن به سوال هایمان مچکریم امیدوارم همیشه خوش حال و سر بلند باشی بدرود.+

ویرایش شده توسط erfanmomenii

874a23_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

.𝙈𝙮 𝘼𝙘𝙘𝙤𝙪𝙣𝙩's

Devil_Nurse.png

devil_killer.png

.𝙈𝙮 𝘽𝙧𝙤𝙩𝙝𝙚𝙧's

mohsenmomeni.png

Ali_asghar_1390.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...