رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دقت کردید

Irangamer2022

ارسال‌های توصیه شده

دقت کردید که وقتی وارد درخواست های عضویت فکشن ها میشین در جواب سوال در مورد خود توضیح دهید بیشترشون نوشتن پاک _ منزه _ پر کار _ صبور _ با ادب _ زیبا و... کم مونده بیاید بگید تا حالا بهت گفتم من چقد خدام لامصب این توصیفی که از خودتون میکنید خود خدا هم نکرده فقط اونی که داخل درخواست عضویت به خودش گفته مغز برتر و باهوش 😂😂😂😂

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

😐

چرا داخل درخواست عضویت هات نوشتی سن ۱۸ بعد هر جور حساب میکنم داخل پروفایل به ۱۳ سال میرسم

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، Irangamer2022 گفته است:

چرا داخل درخواست عضویت هات نوشتی سن ۱۸ بعد هر جور حساب میکنم داخل پروفایل به ۱۳ سال میرسم

خب دیگه برای قبول شدن 😅😂

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

سطح زیاد 

👑    We Can't Change What Happened ,We Can Only Move Past it    👑

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LawMeN.png 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------            

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Fail گفته است:

وقتی لیدر NG ازم میخواست که حتما در +30 کلمه خودمو توصیف کنم:

12ae28_24IMG-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB

😂 نگو پشمام بگو چه جالب 👍🏻 عالیه فقط پول جمع کن توالت عمومی ها

ویرایش شده توسط Irangamer2022
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

خب دیگه برای قبول شدن 😅😂

همین میشه سرور می افته دست یه مشت بچه دیگه 😐 از دهه ۹۰ به بعد خیلی اوضا خراب شده والا ما بچگی هامون با انگری بردزو یا pes16 موبایل و قارچ خور بود اینا مطمعنا نمی دونن اینی که میگم چی هست داریم به کجا کشیده میشیم هعی 😮‍💨 حالا اینا برا دهه ۸۰ هست دهه ۷۰ ها که عالی هستن و مشتی

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

دقت کردید که وقتی وارد درخواست های عضویت فکشن ها میشین در جواب سوال در مورد خود توضیح دهید بیشترشون نوشتن پاک _ منزه _ پر کار _ صبور _ با ادب _ زیبا و... کم مونده بیاید بگید تا حالا بهت گفتم من چقد خدام لامصب این توصیفی که از خودتون میکنید خود خدا هم نکرده فقط اونی که داخل درخواست عضویت به خودش گفته مغز برتر و باهوش 😂😂😂😂

باید یچیزی پر کنی که درخواست عضویتت قبول شه بهرحال یه فکشنه نمیان که راجب پاک صبور با ادب زیبا بودن طرف تحقیق کنن ببین که راسته یا دروغ یا حتی سن

طرف الکی بنویسه و.. 

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، moji گفته است:

باید یچیزی پر کنی که درخواست عضویتت قبول شه بهرحال یه فکشنه نمیان که راجب پاک صبور با ادب زیبا بودن طرف تحقیق کنن ببین که راسته یا دروغ یا حتی سن

طرف الکی بنویسه و.. 

آره ولی سن و باید یکم حساسیت نشون بدن 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

همین میشه سرور می افته دست یه مشت بچه دیگه 😐 از دهه ۹۰ به بعد خیلی اوضا خراب شده والا ما بچگی هامون با انگری بردزو یا pes16 موبایل و قارچ خور بود اینا مطمعنا نمی دونن اینی که میگم چی هست داریم به کجا کشیده میشیم هعی 😮‍💨 حالا اینا برا دهه ۸۰ هست دهه ۷۰ ها که عالی هستن و مشتی

جناب میخوای بگی من بچه هستم و جای من تو آرساکیا نیست؟؟؟ این حرفا رو  ۲-۳ سال پیش به من زدن. به قول خودت هرجور حساب می کنی به سن 13 سال می‌رسی ۱۳ سال سنی نیست که بگی طرف بچه هست خیلی ها تو سرور 14 سالشونه و ۱۳ سال با ۱۴ سال چه فرقی داره. حالا به شما هم ضرری نرسیده. سن من هم سنی نیست که بگی طرف بچه هست

ویرایش شده توسط Mahdi91

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

هر نسلی یک خصوصیات رو داره 

تو نمیتونی خودت رو با نسل قبل یا بعد مقایسه کنی و هیچ نسلی از نسل بعدی یا قبلی خود برتری نداره، در ضمن طی تحقیقات بدست آمده میشه مشاهده کرد که هرچی به نسل جلوتر میریم هوش افراد بیشتر میشه و با این توصیف هوش یک فرد دهه نودی از من دهه هشتادی بیشتره و نمیشه با حقیقت مقابله کرد، در باره بچه گفتن هم بگم که همه ما از کودکی وارد جوانی شدیم کسی مستقیم جوان به دنیا نیومده، و طبق صحبت هایی که بالا گفتم که اگر بچه های دهه نود بیان توی سرور هیچ تعجبی نداره چون دنیا اونا با فضای مجازی هست همانطور که اگه دوره ما فضای مجازی قدرت زیادی داشت  ما هم در سنین خیلی کوچک تر به بازی میومدیم 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alarm گفته است:

هر نسلی یک خصوصیات رو داره 

تو نمیتونی خودت رو با نسل قبل یا بعد مقایسه کنی و هیچ نسلی از نسل بعدی یا قبلی خود برتری نداره، در ضمن طی تحقیقات بدست آمده میشه مشاهده کرد که هرچی به نسل جلوتر میریم هوش افراد بیشتر میشه و با این توصیف هوش یک فرد دهه نودی از من دهه هشتادی بیشتره و نمیشه با حقیقت مقابله کرد، در باره بچه گفتن هم بگم که همه ما از کودکی وارد جوانی شدیم کسی مستقیم جوان به دنیا نیومده، و طبق صحبت هایی که بالا گفتم که اگر بچه های دهه نود بیان توی سرور هیچ تعجبی نداره چون دنیا اونا با فضای مجازی هست همانطور که اگه دوره ما فضای مجازی قدرت زیادی داشت  ما هم در سنین خیلی کوچک تر به بازی میومدیم 

اوکی حرفت صحیح

2 ساعت قبل، Mahdi91 گفته است:

جناب میخوای بگی من بچه هستم و جای من تو آرساکیا نیست؟؟؟ این حرفا رو  ۲-۳ سال پیش به من زدن. به قول خودت هرجور حساب می کنی به سن 13 سال می‌رسی ۱۳ سال سنی نیست که بگی طرف بچه هست خیلی ها تو سرور 14 سالشونه و ۱۳ سال با ۱۴ سال چه فرقی داره. حالا به شما هم ضرری نرسیده. سن من هم سنی نیست که بگی طرف بچه هست

اوکی

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Fail گفته است:

قاتل پلیسها بخصوص Ng😂

The AvengerS 

T3 

Victorian.png

لینک به دیدگاه

جالب بود.

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

جالب بود...

19 ساعت قبل، Fail گفته است:

🤣

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۹ در 00:37، Irangamer2022 گفته است:

آره ولی سن و باید یکم حساسیت نشون بدن 

هنو تو هاسترا سنو سخت نگرفتن 

چه برسه به فکشنا

UpRoaR.png

لینک به دیدگاه

اها

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

MaRsToN.png

Dark_Knight12.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۱ در 23:03، UpRoaR گفته است:

هنو تو هاسترا سنو سخت نگرفتن 

چه برسه به فکشنا

😂😂😂

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۸ در 18:08، Irangamer2022 گفته است:

دقیقا 😂

در ۱۴۰۳/۴/۸ در 21:55، Fail گفته است:

لیدر NG: نموخام صداته بشنوم😑😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...