رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ Tab

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: pandora.png

- توضیح کامل باگ: اول از سی ام دی p/ استفاده کنید وقتی تصویر موبایلتون امد بعد TAB بزنین و مثلا یک اسم بنویسین یا یک اسم کپی کنید اصلا نمیشه مگر اینکه هیچ پنلی موبایل پنل garage یا غیره داخل تصویر گیم باز نباشه (( البته نمیدونم فقط برای من باگ میشه یا برای پلیر های دیگه هم همینطوریه ))

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -------------

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): تست کنید مشخصه

ویرایش شده توسط PANDORA

???مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند!???

hla_7v96.png    

????????????????????

pandora.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگر منظورتان این است که وقتی P/ میزنید و گوشی رویه صفحه ی بازی هست ولی نمیشه از Tap یا نمیشه در Tap اسمی را جستوجو کرد باید بگم که هیچ مشکلی نداره احتمالا مشکل از لانچر شماست.

و اگ منظورتان متفاوت است ممکنه یکم واضحتر توضیح بدین؟

لینک به دیدگاه

دقیقا وقتی موبایل یا GARAGE یا clan member هر پنلی رو وقتی باز میکنم میتونم از tab استفاده کنم و وقتی میخوام یه اسم سرچ کنم موس گیمو که دیدین چطوریه اما اون لحظه موس گیم برام نمیاید موس کامپیوتر میاد توی گیم و اصلا نمیشه اسمو سرچ کرد دوباره TAB میزنم و پنلی که باز کردمو میبندم دوباره tab میزنم و کامل فیکس میشه. و اگر از گیم من بود خوب چرا بدون اینکه پنلی باز نیست فیکسه

???مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند!???

hla_7v96.png    

????????????????????

pandora.png

لینک به دیدگاه

به نام خداوند متعال

درود خدمت @PANDORA عزیز! از اینکه برای گزارش باگ اقدام کرده اید، سپاسگذاریم!

موردی که گزارش کرده اید، تست شد و مشکلی مشاهده نشد. زمانی که از Tab استفاده می کنید برای شما پیغامی تحت عنوان "Press RMB (Rast clicke mouse) to appear the cursor and make the scoreboard stay." ظاهر می شود. حال با توجه به نقل قول زیر، زمانی که از RMB استفاده کنید، موس کامپیوتر نشان داده می شود.

مخفی کننده
17 ساعت قبل، PANDORA گفته است:

موس گیمو که دیدین چطوریه اما اون لحظه موس گیم برام نمیاید موس کامپیوتر میاد توی گیم

با این حال اگر مطمئن هستید که مشکل از Launcher است، توضیح کامل و دقیقی از نحوه برخورد ما با باگ را ارائه کنید.

وقتتان بخیر، خدانگهدارتان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...