رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

runtime error

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری: 

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): https://s31.picofile.com/file/8474260192/AGLog.txt.html

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: image.png

- توضیحات کامل مشکل: درود بر شما ارور داخل تصویر رو مشاهده می کنید ، پست های دیگری هم در این رابطه داخل فروم وجود داره اما تمام روش هاشو از جمله ریختن پک runpack و نصب مجدد و ریستارت و انتی ویروس و ... رو تست کردم اما وارد نمیشد

فقط هم برای لانچر اینطوریه با سمپ معمولی وارد میشم و اروری دریافت نمیکنم !

ویرایش شده توسط Beni
کار نکردن لینک ها
لینک به دیدگاه

با سلام داداش بنظرم میشه انتی ویروس خود را خاموش کنید.

ɴᴇᴠᴇʀ ʙʟᴀᴍᴇ ᴏʀ ᴘᴜɴɪsʜ ʏᴏᴜʀsᴇʟғ
                        هیچ وقت خودت را سرزنش و مجازات نکن‌‌😃

🖤  OldCapitan.png

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، Beni گفته است:

slap عزیز فایل لاگ فشرده شده و لینکش گذاشته شده اول مطلب چک کنید

@Slap

فایلی که قرار دارید یک فایل AGLog.txt متنی خالی هست نیاز به کل پوشه Logs هست اون رو فشرده کنید و قرار بدید

تا بتونم عامل کرش شدنتون رو انالیز کنم

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

@Beni متاسفانه هیچگونه فایل Dump کرشی پیدا نکردم داخل بازیتون

نکته ی دوم این ارور اینه که این ارور ربط ان چنانی به لانچر نداره و به صورت پیش فرض داخل Samp.dll کد هاش وجود داره

و ناشی از اینه که یه برنامه ای داخل سیستمتون میخواد که Visual C++ Runtime رو روش تغییراتی اعمال کنه

یا اینکه رانتایمی که نصب کردید ناقص هست یا ناسازگاره با سیستمتون یا اینکه دچار ارور داخلی شده

پیشنهاد من بهتون اینه که چک کنید داخل تمام پارتیشن های سیستمتون فضای خالی قابل قبولی وجود داشته باشه (مهم)

سپس یک بار از طریق Clean boot سیستمتون رو بالا بیارید

بعد از طریق Programs and feautres سیستم عاملتون تمام نسخه های دستی این نرم افزار رو پاک کنید

بجز اونایی که موقع نصب سیستم عامل به صورت خودکار نصب میشه

سپس از سایت رسمی خود مایکروسافت این لایبرری رو نصب کنید

لینک: https://learn.microsoft.com/en-us/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

اگر نمیدونید که Architecture سیستم شما چه مدلی هست

Cmd سیستم خودتون رو باز کنید و دستور زیر رو وارد کنید:

echo %PROCESSOR_ARCHITECTURE%

بعد از فهمیدن نسخه مربوطه رو دانلود و نصب کنید

مجددا امتحان کنید

پ.ن: اگر داخل یک کار مهمی داخل سرور بودید و با این ارور مواجه شدید بدونید که بازی درجا بسته نمیشه

و شما با قابلیت

ALT + TAB

میتونید دوباره به داخل بازی برگردید و کارتون رو ادامه بدید

البته به صورت موقت داخل بازی هستید پس از گذشت مدتی تمام بازی شما کرش میشود به طور کامل

این فقط یه راهنمایی بود

موفق و سربلند باشید

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۳/۱/۲۲ در 23:00، Beni گفته است:

عکس از محیط کاربری: 

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): https://s31.picofile.com/file/8474260192/AGLog.txt.html

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: image.png

- توضیحات کامل مشکل: درود بر شما ارور داخل تصویر رو مشاهده می کنید ، پست های دیگری هم در این رابطه داخل فروم وجود داره اما تمام روش هاشو از جمله ریختن پک runpack و نصب مجدد و ریستارت و انتی ویروس و ... رو تست کردم اما وارد نمیشد

فقط هم برای لانچر اینطوریه با سمپ معمولی وارد میشم و اروری دریافت نمیکنم !

داداش من این مشکل دارم فقط شما ندارید

I tased alcohol in my youth, i was drunk,I didn't understand what i did

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...