رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل قطع شدن ارتباط لانچر اندروید هنگام اجرا در پس زمینه

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من وقتی وارد لانچر میشم و لاگین میکنم و بازی رو در پس زمینه باز میزارم (حالا یا میام تو منوی اصلی و صفحه رو قفل میکنم یا تو خود بازی قفلش میکنم) ارتباط قطع میشه و وصل نمیمونه.

نمیشه اینو کاریش کرد؟

کسی راهی ترفندی چیزی بلده به ماهم یاد بده؟

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، PabloEscobar گفته است:

سلام.

من وقتی وارد لانچر میشم و لاگین میکنم و بازی رو در پس زمینه باز میزارم (حالا یا میام تو منوی اصلی و صفحه رو قفل میکنم یا تو خود بازی قفلش میکنم) ارتباط قطع میشه و وصل نمیمونه.

نمیشه اینو کاریش کرد؟

کسی راهی ترفندی چیزی بلده به ماهم یاد بده؟

درود فراوان بر شما

این مشکل نه تنها در شما نیست بلکه ماهم نمی تونیم این کار رو انجام بدیم

Mahsa

Luigi.png

لینک به دیدگاه

درود، @PabloEscobar این مشکل همه هست کلا همه ی گوشی ها به دلیل مصرف زیاد باتری برنامه رو به اصطلاح Kill میکنن و برنامه رو به صورت کامل به حالت اجرا نمیزارن بمونه برای رفع این مشکل داخل هر موبایلی یک روش برای غیر فعال کردن این گذینه هست ولی برای موبایل من (Huawei Y7 2019) روشش به این شکل بود که باید به تنظیمات > باتری > راه اندازی برنامه برید و بعد برنامه AG:SA رو پیدا کنید و از حالت خودکار به حالت مدیریت دستی در بیارید در این حالت برنامه اگر در حالت پس زمینه بمونه به هیچ عنوان Kill نمیشه و باتری زیادی رو در طولانی مدت مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

@Guardian برای موبایل سامسونگ راه حل ندارید همین مشکل برای بنده هم هست

Revengers

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

if i Had A Pair Of Wings          i Would Fly Far Away

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━

Abbas.png___________

Rabin.png                                

لینک به دیدگاه

سلام این کار رو موبایلتون روی برنامه انجام میده که باتری مصرف شدیدی نداشته باشه.

راه حل برای موبایلای قابلیت floating window که از جمله موبایل های شیائومی که این قابلیت رو دارن اینه که موقع خروج و باز گذاشتن در زمینه موبایل روی منوی دسترسی ها بزنن و گزینه flo window رو بزنن در این موقع گیم بصورت پنجره کوچیک تر و کنار صفحه در حال کار هست.

ویرایش شده توسط Rockey
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...