رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل نصب بازی برای اندروید 14

ارسال‌های توصیه شده

سلام من کلی پیام به پشتیبانی دادم تاحالا و اصلا توجه به این نمیشه که بازی تا اندروید 13پشتیبانی میشه و من تنها خواهشی که دارم مشکلات تمومی اندروید های14رو برطرف کنید برای گوشی های شیائومی 

مدل گوشی من:

پوکو X6 پرو هست 

اندروید 14

و از اول همین بوده و ناسازگار میزنه

از هرکیم پرسیدم گفتن تیم سازنده باید رفعش کنه 

ممنون میشم رسیدگی کنید

(تمومی روش ها هم برای نصب انجام دادم)

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

درود. بازی اندروید ۱۴ را پشتیبانی می‌کند، اما گوشی شما پشتیبانی از نرم افزار های ۳۲بیت ندارد. در بروزرسانی های آینده نسخه ۶۴بیت هم پشتیبانی خواهد شد، تا آن موقع ترجیحا از گوشی دیگر استفاده نمایید.

لازم به ذکر که تنها گوشی های جدید رده متوسط به بالا و بالا اینگونه هستند، گوشی های دیگر همگی 32 بیت را پشتیبانی می‌کنند.

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۳/۱/۸ در 15:28، GURBEH2007 گفته است:

سلام من کلی پیام به پشتیبانی دادم تاحالا و اصلا توجه به این نمیشه که بازی تا اندروید 13پشتیبانی میشه و من تنها خواهشی که دارم مشکلات تمومی اندروید های14رو برطرف کنید برای گوشی های شیائومی 

مدل گوشی من:

پوکو X6 پرو هست 

اندروید 14

و از اول همین بوده و ناسازگار میزنه

از هرکیم پرسیدم گفتن تیم سازنده باید رفعش کنه 

ممنون میشم رسیدگی کنید

(تمومی روش ها هم برای نصب انجام دادم)

عزیز بنده از کاستوم رام استفاده میکنم و از اندروید9تا 14 تست کردم و مشکلی نداشت.

میتونی برای اجرای بازی از شبیه ساز اختاپوس استفاده کنی راه دانلودش هم ی سرچ ساده (دانلود شبیه‌سازی اختاپوس برای اندروید)هست.

برای اجرای گیم روی گوشی های هواوی قبلاً ازش استفاده میکردم اما حالا دیگه نیازی بهش نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...