رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بازار برنامه نویسی اشباع شده.

samcoder

ارسال‌های توصیه شده

سلام من سامم.

داستان از اون جای شروع شد که یکی از رفیقام که به برنامه نویسی علاقه داره ولی جرعت وارد شدن بهش رو نداره و فقط اسکرچ کار میکنه یه جمله جالبی رو بهم گفت: بازار برنامه نویسی اشباع شده. 

تعجب کردم و یکمی خندیدم بهش و گفتم چطوری به این نتیجه رسیدی ؟

گفت دارن توی کتاب های درسی برنامه نویسی اموزش میدن هر ننه قمری بلند شده یه سایت برای اموزش برنامه نویسی زده خب معلومه که بازارش توی اینده اشباع میشه.

بهش گفتم اره خیلیا دارن میان سمت برنامه نویسی ولی کیا پیشرفت میکنن؟ کیا تا تهش میرن از هر 10 نفر شاید 1 نفر به اون حد برسه

بعدشم اموزش برنامه نویسی توی کتاب های درسی نشون از اهمیت برنامه نویسی توی زندگی و اینده بشره

خلاصه برات بگم بازار برنامه نویسی برای افرادی که شنبه شنبه میکنن افرادی که دنبال سیستم خدان برای شروع برنامه نوسی یا افرادی که تنبلن یا کسایی مثل تو که همش دنبال یه بهنان برای شروع نکردن برنامه نویسی اشباع اره برای این افراد بازار هر کاری اشباعه.

من یه جمله برای خودم دارم 

" بریم تو دلش ببینم چی میشه "

این جمله رو زمانی استفاده میکنم که میخوام یه کار جدید کنم مثلا زمانی که میخوام یه اپشن جدید به پروژه اضافه کنم یا......

راستی ببخشید اگه غلط املای داشتم من کیبوردم فارسی نداره. :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یه مدته سیستم ندارم ویژوال استادیو ریختم رو کامپیوتر مدرسه.

با گوشی به انی دسک کامپیوتر مدرسه وصل میشم می نویسم بعد اینا سیستم خدا می خوان.

سیستم خودمم چیز خواستی نیست رم ۸ سی پیو کور آی ۳ یه نسل خیلی قدیم کارت گرافیکم ندارم

لینک به دیدگاه

من خودم خیلی به این موضوع فکر کردم 

طوری که 180 درجه نظرم عوض شده.

قبلا میگفتم تو زمینه تکنولوژی الان برنامه نویسی دیگه بدرد نمیخوره چون هوش مصنوعی جای هرچی انسان هست گرفته. یه سری جمله بدی به هوش مصنوعی سریع کد نوشته تحویل داده. باید بری رشته های مختلف که هنوز کاری نکرده براشون. 

الان به این نتیجه رسیدم که هوش مصنوعی هنوز قابلیت اینو نداره بخواد نو آوری داشته باشه. مثلا هنوز در این حد نیست خودش به یه نتیجه جدیدی برسه که انسان نرسیده باشه. اون میتونه کد بنویسه ولی نه مثل انسان. هنوز جای کار داره براش. 

و اتفاقا هوش مصنوعی الان همه رشته ها رو خوب خوب بلده(برعکس تفکر قبلی من ) جز در حیطه خودش(الگوریتم ها)

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، CyberDyne گفته است:

من خودم خیلی به این موضوع فکر کردم 

طوری که 180 درجه نظرم عوض شده.

قبلا میگفتم تو زمینه تکنولوژی الان برنامه نویسی دیگه بدرد نمیخوره چون هوش مصنوعی جای هرچی انسان هست گرفته. یه سری جمله بدی به هوش مصنوعی سریع کد نوشته تحویل داده. باید بری رشته های مختلف که هنوز کاری نکرده براشون. 

الان به این نتیجه رسیدم که هوش مصنوعی هنوز قابلیت اینو نداره بخواد نو آوری داشته باشه. مثلا هنوز در این حد نیست خودش به یه نتیجه جدیدی برسه که انسان نرسیده باشه. اون میتونه کد بنویسه ولی نه مثل انسان. هنوز جای کار داره براش. 

و اتفاقا هوش مصنوعی الان همه رشته ها رو خوب خوب بلده(برعکس تفکر قبلی من ) جز در حیطه خودش(الگوریتم ها)

هر موقع ما تونستیم جای خدا بگیریم هوش مصنوعی هم میتونه جای ما رو بگیره

لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، samcoder گفته است:

هر موقع ما تونستیم جای خدا بگیریم هوش مصنوعی هم میتونه جای ما رو بگیره

بر فرض اینکه انسان تصمیم بگیره خدا رو فراموش کنه، میتونه
بعدش نوبت هوش مصنوعیه.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ در 10:42، MahdiShokri گفته است:

کسی که فقط اسکرچ کار میکنه و از برنامه نویسی میترسه این حرفو زده خوب مشخصه دیگه😂

دقیقا

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ در 13:47، Carl گفته است:

من یه مدته سیستم ندارم ویژوال استادیو ریختم رو کامپیوتر مدرسه.

با گوشی به انی دسک کامپیوتر مدرسه وصل میشم می نویسم بعد اینا سیستم خدا می خوان.

سیستم خودمم چیز خواستی نیست رم ۸ سی پیو کور آی ۳ یه نسل خیلی قدیم کارت گرافیکم ندارم

دقیقا برای منم تازه از برای شما هم سیستمم ضعیف تره ولی قشنگ میشینم کار خودمو انجام میدم 

این ادما دنبال بهونه هستن خب آخه کاریو که نمیخوای انجام بدی چرا واردش میشی؟ 

بلند پرواز باش! 

آسمان متعلق به هیچکس نیست! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...