رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

من وقتی میخوام از بازی خارج شم بطوری که بازی کامل بسته نشه مثلا برای چک کردن ucp وقتی که دوباره وارد بازی میشم بازی به طور کامل بسته میشه و دوباره همونجایی که بودم لود نمیشه مثلا تراکر هفت لول هشت لول رفتم نمیخوام دوباره از اول بیام و تو ucp هم کار دارم.

لطفا رسیدگی کنید بیشتر اندروید پلیر ها این مشکل رو دارند

ویرایش شده توسط MaDeXtEr
لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، Ramzi گفته است:

کلن اندروید خیلی باگ و مشکلات زیادی داره مثلا نمیشه راب زد و..... که باید رسیدگی شه.

نمیشه راب زد؟

میشه داداش

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه
1 دقیقه قبل، Ramzi گفته است:

والا چی بگم از خیلی شنیدم میگن اصن راب بیز نمیشه بدون زن خطر تموم کرد

نمیدونم 

اگه میخوای خودت یه تست بکن ببین

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه
17 ساعت قبل، MaDeXtEr گفته است:

من وقتی میخوام از بازی خارج شم بطوری که بازی کامل بسته نشه مثلا برای چک کردن ucp وقتی که دوباره وارد بازی میشم بازی به طور کامل بسته میشه و دوباره همونجایی که بودم لود نمیشه مثلا تراکر هفت لول هشت لول رفتم نمیخوام دوباره از اول بیام و تو ucp هم کار دارم.

اند مشکلات زیادی داره

TaZaD.png

مآ زآده جَنگیم ، صُلح افسآنه است.

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

نمیدونم 

تو اندروید به محض اینکه میری هک کنی زنگ میخوره باید سریع هک کنی و پولو جمع کنی 

خیلی شانس بیاری کاپ نیاد کتلت درستت نکنه 

واقعا اندروید پلیر بودن سخته 

دنیا کوچیکه میبینمت یجایی.!

10fe03_24fadaei-dige-tablo-shode.jpg

My account

Erron.png

لینک به دیدگاه
20 ساعت قبل، MaDeXtEr گفته است:

سلام خدمت شما

مشکل اول که درباره بستن برنامه بود اون به گوشی خودتون ربط داره چون من وتی تو گیم هستم میام بیرون و ucp رو چک میکنم و دوباره بر میگردم به بازی از اول نمیاد و همونجا میمونه AFK میشه 

برای مشکل دوم 

شغل oil worker وقتی از بازی میرید بیرون و دوباره وارد بازی میشید وقتی برید دوباره ماشین این جابو بردارید از اول نمیاد و save میشه تا موقعی که شما quitjob بزنید ولی تراکم اینجوری نیست و وقتی میرید بیرون از اول میاد که پیشنهاد میکنم که این شغل هم مثل شغل oil worker save بمونه

کلا نسخه اندروید ویترین مشکل هست این شکی نیست .

6 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

نمیشه راب زد؟

میشه داداش

دقیقا راست میگن ایشون 

شما اگه یک بار بری راب بیز با اندروید می‌فهمید که نمیشه زد 

من این مشکلو دو بار تو بخش پیشنهادات گذاشتم 

مشکلش اینه که وقتی راب شروع میشه شما وقتی صدای زنجیر میشنوی و بر میگردی تا روی کارکتر بیز گان بکشی که وانتد نده اون به گان شما توجه نمیکنه و وانت میده یا وقتی تیر میزنی هم وانتد میده در کل باید بگم شما وقتی با اندروید راب بیز می‌زنید باید بعد از آغاز شدن راب 

۱۰۰ تا صلوات 

۲۰۰ تا ذکر بگید که پلیس نیاد و شما بتونید حداقل یه ۵۰ کا از راب بگیرید 

6 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

نمیدونم 

در کل باید بگم مزخرفه واقعا چون نمیشه راب بیز زد 

شما با PC می‌زنید و راحت از راب بیز وین میکنید 

تازه راب بانکوک نگفتم مشکلشو 

بیشتر راب بانک هایی که ممبراشون با اندرویدن 

سر راب کرش میخورن به دلیل کاهش اف پی اس ناگهانی که دوستان NG عزیز مصوب این کاهش اف پی اس هستند 

تنهاییو یاد بگیر ، هیچکس اندازه ما رفیق نداشت.

Microbe.png

DR.BRAIN.png

Petrol.png

Atome.png

Rope.png

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ در 01:41، MaDeXtEr گفته است:

سلام!

این مورد که میگید به قدرت CPU و RAM شما بستگی داره به عنوان مثال اگر شما تو بازی باشید و ۶۰ درصد CPU پر شده باشه و برید تو کروم و کروم هم ۵۰ درصد CPU بخواهد موبایل خودش میاد و بازی رو میبنده تا CPU خالی بشه و خلاصه این مورد مشکل کلاینت نیست

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ در 15:33، Ramzi گفته است:

والا چی بگم از خیلی شنیدم میگن اصن راب بیز نمیشه بدون زن خطر تموم کرد

کاملا صحیح هست 

"همیشه داشتن ی برادر 

بهتر از هزارتا دوسته..."

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

‌My account 

Poetry.pngTygr.png‌my brother amir3212.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز برای رام هستش من وقتی با گوشی رام 2 میرم afk نمشه ولی با رام 4 میشه.

لینک به دیدگاه

+++

لینک به دیدگاه

من هم همین مشکل رو دارم و @Blank فکر نمیکنم مشکل از CPU باشه.

من خیلی عادی از بازی میرم رو AFK و با دایره میام بیرون و وقتی گوشی رو خاموش میکنم بعد روشنش میکنم میبینم پریده بیرون.

Ram 4 

گوشی: Redmi9

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
43 دقیقه قبل، Blank گفته است:

@Vortluخودت میگی دا خاموش میکنی وقتی خاموش کنی خود موبایل همه برنامه هارو میبنده تا باتری کمتر مصرف شه اگر هم نبنده اینترنت قطع و وصل میشه

آها اوکی ممنون

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ در 00:16، Alir گفته است:

+++

درود خدمت اقای AIirعزیز 

ببنید اینکه میگید تراکر این واس خود بازی هس و تنظیم بازی اینکه که شما از گیم در بیای دیگه به حالت قبل نخاهم برگشت و این یک چیزی هس که واس همه اتفاق میفته حتا من 

واینکه شما میخای رو حالت AFKبزاری گیم رو که میپره این هم مشکل اینترنت شما هس و با چند بار امتحان و چک کردن اینترنت شما درست میشود. 

EzraeeI.png

ویرایش شده توسط EzraeeI
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...