رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

معرفی ۳ تا بازی خوب و کیف بالا برای اندروید و ایفون

ارسال‌های توصیه شده

اولین بازی که میخوام پیشنهاد کنم و یکی از بازی های مورد علاقه خودمم هست بازی : فورتنایت هست.

بازی عالی کیفیت بالا حتی ی چیز جالبی که اینجاس همچی خورد میشه خیلی هم منطقیه. 😐

بازی دوم : کالاف دیوتی موبایل برای آیفون 

یکی از بازی های محبوب همه که عالی هم هست که فک کنم خداییش کسی نباشه که نداشته باشه روی آیفون بریزید و لذت ببرید با کیفیت بالا.

بازی سوم : بازی پابجی هست که اینو روی آیپد بازی کنید و لذت ببرید چون روی آیپد با بالا ترین کیفیت میاره من امتحان کردم و عالی هم هست.

بازی چهارم : که فری فایر هست که خیلی هم پر طرفدار و عالی هست و باحال اینم پیشنهاد می کنم نصب کنید.

خلاصه که خوش باشید بازی هارو هم نصب کنید و در کنار دوستان خود لذت کافی رو ببرید. 

ویرایش شده توسط Banki
درست کردن متن.

.Master..png

ما که بودنمان حس نشد نبودنمان که جای خود دارد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود 

همرو بازی کردم

فقط یه سوال دارم ازت، تاپیک نوشتی ۳ تا بازی ولی ۴ تا بازی معرفی کردی جریان چیه؟😂

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ در 15:13، FriendOfGod گفته است:

درود 

همرو بازی کردم

فقط یه سوال دارم ازت، تاپیک نوشتی ۳ تا بازی ولی ۴ تا بازی معرفی کردی جریان چیه؟😂

شهر عجیبیه 😂

.Master..png

ما که بودنمان حس نشد نبودنمان که جای خود دارد.

لینک به دیدگاه

هاا همه بازی کردم.

بهترینش کالاف موبایل ولی اگه میخوایی واقعاً بفهمی کالاف دیوتی چیه وارزون برای PC بزن اصلأ اسطوره.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ در 23:38، Ghostbusters گفته است:

اولین بازی که میخوام پیشنهاد کنم و یکی از بازی های مورد علاقه خودمم هست بازی : فورتنایت هست.

بازی عالی کیفیت بالا حتی ی چیز جالبی که اینجاس همچی خورد میشه خیلی هم منطقیه. 😐

بازی دوم : کالاف دیوتی موبایل برای آیفون 

یکی از بازی های محبوب همه که عالی هم هست که فک کنم خداییش کسی نباشه که نداشته باشه روی آیفون بریزید و لذت ببرید با کیفیت بالا.

بازی سوم : بازی پابجی هست که اینو روی آیپد بازی کنید و لذت ببرید چون روی آیپد با بالا ترین کیفیت میاره من امتحان کردم و عالی هم هست.

بازی چهارم : که فری فایر هست که خیلی هم پر طرفدار و عالی هست و باحال اینم پیشنهاد می کنم نصب کنید.

خلاصه که خوش باشید بازی هارو هم نصب کنید و در کنار دوستان خود لذت کافی رو ببرید. 

منی ک همشو دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...