رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera
  • 1

کرش شدن بازی_PC

LordMeysam

سوال

سلام من گرافیکم چند تا تویز بازی و در سلول های زندانو پردازش نمیکنه یعنی وقتی میاد تو کمرام درجا کرش میشم.

تنها راهشم اینه که یا گرافیکو عوض کنم یا چند تا تویز و در سلول رو فایلشونو عوض کنم مثلا مادی چیزی بزارم که شبیهشون باشه.

اما فعلا نمیتونم گرافیک تهیه کنم پس باید تویزا رو جایگزین کنم.

اگه مادی دارین که مثلا گرافیک تویزارو میبره بالا یا یه چیزی شبیه به خودشون جایگزین میکنه ممنون میشم اینجا بزارین.

سیستمم از نظر سخت افزار قویه و مشکلی با ماد های با گرافیک بالا ندارم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام میثم جان

اگر کارت گرافیک شما قوی هست چک کنید که برق کافی به کارت گرافیک از طرف Power سیستم میرسه یا نه

دوم: ایا اخیرا یا قدیم موقع بازی کردن با همین سیستم برق دچار نوسان یا قطع شدن نشده؟

چک کنید که مادربورد شما توانایی استفاده از اون Graphical Card رو داره یا نه

اگه داشت و اینا اوکی بود

GPU Driver خودتون رو اپدیت کنید و بازی رو روی حالتی که روی کارت گرافیکتون اجرا شه اجرا کنید

چهارم: این مورد ممکن است از فایل های ناقص بازی باشد, پس یک بار مجددا بازی رو داخل یک درایو دیگر نصب کنید

پنچم: بازی رو با یک گرافیک کارد دیگر باز کنید اگر مشکلی نبود روی اون یکی گرافیک کارد (Integrated)

ششم: compatibility mode بازی رو چک کنید و در صورتی که روشن بود تیک رو اف کنید

هفتم: در صورتی که روی سیستم شما Feautre - Direct Play نصب نبود نصبش کنید

هشتم: اگر تمام راه حل های بالا رو امتحان کردید و همچنان این مشکل پابرجا بود بنده به شما پیشنهاد میکنم یک دور سیستم خود را

Reset کنید با روش Keep my files و مجدد بازی رو امتحان کنید

مشکلی بود بگید کمک کنیم

موفق باشید

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

• 0

سلام ممنون بابات کمکت ولی من همه راه هارو تست کردم گرافیک کارتم انبرده پاورمم قویه ولی گرافیکم Intel HUD 730  هست و ضعیف نیست حتا میشه باش GTA V رو راحت بازی کرد .

اما من نمیتونم کارت جدا بخرم فعلا و تنها راه حل اینه که یک فایلی رو جایگزین تویز ها کنم چون گرافیک با Dirextx(r) کلا مشکل داره.

لینک به دیدگاه

• 0

سلامی دوباره

اگر روش Reset رو امتحان نکردید امتحانش کنید

ستون بازی روی گرافیک Onboard (Integrated) اصلا خوب نیست

همینجوری که خودت میگی اون گرافیک با خانواده DirectX و Direct Play و D3D و بقیه مشکل داره پس عادیه که توی مکانایی که از گرافیک بالا برخورداره بازی هنگ کنه چون نمیتونه گرافیکت از اون کتابخونه ها استفاده کنه که لود شه پس کرش میشی, پیشنهاد میکنم یه گرافیک بخری یا Reset کنی بنظرم جواب میده

اگر اسم تویز و مدل هایی که میخوای جایگزین کنی رو بهم بدی میتونم برات یک سری مدل بدم که دانلود کنی بریزی

امیدوارم مفید بوده باشم

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

• 0

سلام عزیز.

ریست کار نمیکنه امتحان کردم خیلی زیاد. 

اگه دقت کنی گفتم با Directx(R) یعنی اولین نسخش که برای بازی هایی که همون سالها منتشر میشدن کار میکرد. گرافیک من با نسخه های بعدیش مشکلی نداره گفتم من بازی های خیلی سنگین تری با گرافیک بالا رو با این گرافیک بازی کردم مثلا Farcry 4 رو رو تنظیمات Very high با 70 75 فریم میشد ران کرد بدون کرش.

اسم تویزارو یکجا میکنم همینجا میگم .

ممنون بابت وقتی که میزاری🙏

لینک به دیدگاه

• 0
23 ساعت قبل، Slap گفته است:

گر اسم تویز و مدل هایی که میخوای جایگزین کنی رو بهم بدی میتونم برات یک سری مدل بدم که دانلود کنی بریزی

اول از همه که در سلول های جیل کرشم میکنه مثلا سلول های توی LSPD یا گیت ها کرشم نمیکنه فقط در سلول های جیل.

تویز ها:

pumpkin: که کدو هست تو قسمت Orther

Fire2: کلاهه تو قسمت Hots

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ در 21:45، LordMeysam گفته است:

اول از همه که در سلول های جیل کرشم میکنه

من این مشکلو داشتم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم اوکی شد

iOBit Driver Booster بنصب

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ در 22:53، Slap گفته است:

@LordMeysam بزودی قرار میدم

به کمک @AdmBoT عزیز دستش کردم.

ممنون از @Slap و @AdmBoT عزیز که وقت گذاشتین.

+بسته شود.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۲/۱۲/۸ در 06:15، LordMeysam گفته است:

به کمک @AdmBoT عزیز دستش کردم.

ممنون از @Slap و @AdmBoT عزیز که وقت گذاشتین.

+بسته شود.

❤️

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...