رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تسلیت

Vortlu

ارسال‌های توصیه شده

15 دقیقه قبل، ijoker گفته است:

اگه اینطوری بخواد باشه من چندماه پیش تصادف داشتم باید بهم سهمیه جانبازی بدنxd

اگه اینطوری باشه پس مثلا کسی رو ماشین بزنه باید سهمیه بگیرهxd

داخل اعتراضات داشتیم که طرف جزو معترضا نبوده بعد که داشته میانبر میزده بره خونش بهش ایست دادن و تا برگشته بهش شلیک کردن و جفت چشماش رو از دست میده الا اون اگه میمرد شهید حساب میشد؟

نه اون اغتشاشگره ??

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20 ساعت قبل، ijoker گفته است:

به معنی ساده: کسی که میمیره و یا کشته میشه.

لغوی(یا به اصطلاح): به کسی میگنند که جان خودش رو برای افراد دیگری از دست بدهد.

اسمشون رو گذاشتن شهید تا اشتباه خودشون یکم جبران شه مثلا طرف دیگه میگه بچه من شهید شده

?

منطق اینا هست دیگه

من نمیگم سلیمانی ادم بدی بوده ولی هر چقدر خدمت هم کرده باشه دیگه گذشت دیگه باید فکر فردا رو کرد نه در گذشته باقی موند

سلیمانی رو کردن چماقی که هی بتونند تو سر امریکا بزنند

این سالگرد بود که گرفتند بعدشا کسی نگفت بیاید برید سر قبر سردار سلیمانی مردم خودشون رفتند

خب یه سوال چرا خودتو اذیت میکنی راحت بگو

من میگم سردار سلیمانی آدم بدی بوده و باهاش مشکل دارم . حرف تو بزن بعد با ما در بیفت

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alarm گفته است:

نه اون اغتشاشگره ??

??

Restart To Default settings

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierson.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

نه اون اغتشاشگره ??

ای وای تو هم

2 ساعت قبل، Goguryeo گفته است:

این سالگرد بود که گرفتند بعدشا کسی نگفت بیاید برید سر قبر سردار سلیمانی مردم خودشون رفتند

من میگم سردار سلیمانی آدم بدی بوده و باهاش مشکل دارم . حرف تو بزن بعد با ما در بیفت

چند سالته؟

از پشت پرده خبر نداری نه؟

فقط از شهر ما ۱۵ یا ۲۰ تا بیشتر اوتوبوس واس کرمان بردن

تو وقتی از کار های بسیج و جاهای دیگه نداری الکی گفته های دیگران رو تکرار نکن این حرفایی که میزنی چیزایی هست که تو مغزت کردن و تو بدون فکر و جست و جو پذیرفتیشون.

دوما من و هیچ انسان دیگری نمی تونه بگه یه ادمی بد بوده یا خوب هر شخصی که هر چی باشه خودشو و خداست اصلا به من ربط نداره به همین چندین بار گفتم که حاج قاسم هر چی بود گذشت چه خوب چه بد چه به کشور سود رسونده و چه ضرر رسونده باشه

متوجه شدی یا باز بگم؟

من درباره این موارد با خیلیا صحبت کردم و همیشه اینطور هست که تنها کسی به حرف من میرسه که فکر کنه نه اینکه مدل تبری فقط زور بزنه که فلانه پساره

یکم فکر کن یکم

به اطرافت دقت کن ببین چی داره میگذره

3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

نه اون اغتشاشگره ??

داداش تو کدوم طرفی؟xd

این لفظ رو افراد دیگه ای استفاده می کنندا

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ijoker گفته است:

ای وای تو هم

تیکه سال ۱۲۸۰ ساخته شد 

مردم سال ۱۲۷۹: 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Alarm گفته است:

تیکه سال ۱۲۸۰ ساخته شد 

مردم سال ۱۲۷۹: 

برادر نمی‌داند ترول چیست. :(

ویرایش شده توسط SoheiI
نمد

My friends always teased me for playin' Minecraft, but they're the one who wasted their diamonds on a HOE.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، SoheiI گفته است:

برادر نمی‌داند ترول چیست. :(

اوه شت

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، ijoker گفته است:

ای وای تو هم

چند سالته؟

از پشت پرده خبر نداری نه؟

فقط از شهر ما ۱۵ یا ۲۰ تا بیشتر اوتوبوس واس کرمان بردن

تو وقتی از کار های بسیج و جاهای دیگه نداری الکی گفته های دیگران رو تکرار نکن این حرفایی که میزنی چیزایی هست که تو مغزت کردن و تو بدون فکر و جست و جو پذیرفتیشون.

دوما من و هیچ انسان دیگری نمی تونه بگه یه ادمی بد بوده یا خوب هر شخصی که هر چی باشه خودشو و خداست اصلا به من ربط نداره به همین چندین بار گفتم که حاج قاسم هر چی بود گذشت چه خوب چه بد چه به کشور سود رسونده و چه ضرر رسونده باشه

متوجه شدی یا باز بگم؟

من درباره این موارد با خیلیا صحبت کردم و همیشه اینطور هست که تنها کسی به حرف من میرسه که فکر کنه نه اینکه مدل تبری فقط زور بزنه که فلانه پساره

یکم فکر کن یکم

به اطرافت دقت کن ببین چی داره میگذره

داداش تو کدوم طرفی؟xd

این لفظ رو افراد دیگه ای استفاده می کنندا

۱۲ سالمه 

همه چی واقعیته پشت پرده کجا بود

داش همین حرفی هم که تو زدی چیزیه که تو مغزت کردن

داش حالا فکر کن دوست دارن هی تکرارش کنن فوضولی تو کار دولت؟؟؟؟؟؟؟ الان اینجا حرف بیخود بزنی چیزی درست میشه؟

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Goguryeo گفته است:

۱۲ سالمه 

داش حالا فکر کن دوست دارن هی تکرارش کنن فوضولی تو کار دولت؟؟؟؟؟؟؟ الان اینجا حرف بیخود بزنی چیزی درست میشه؟

نباید تو کار دولت دخالت کرد؟

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ در 18:16، Goguryeo گفته است:

ساکت شو دیگه چرت و پرت نگو

👑 National Guard For Ever 👑

Alonso.png
GloriouS.png

انسان ها شبیه هم عمر نمیکنن 
یکی زندگی میکند 
یکی تحمل...

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Alonso گفته است:

این طوری نگو قهر میکنه ???

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Alonso گفته است:

وقتی داری ضایع میشی اینطور حرفی میزنی

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ در 21:49، Alarm گفته است:

تیکه سال ۱۲۸۰ ساخته شد 

مردم سال ۱۲۷۹: 

اطلاعی ندارم

اطلاعات لطفا!

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در 14:00، Goguryeo گفته است:

۱۲ سالمه 

اینه میگم حرفا رو تو مغزت کردن اگر داشته باشی

داداش من  تو بی خبری و فقط حرف دیگران رو تکرار میکنی

توی که می گی خیلی درست میگی آیا می دونی معنی جمهوری چیه؟

متن ویکی:

جُمهوری یکی از شیوه‌های حکومت است که در آن ریاست کشور با رای مستقیم یا غیر مستقیم مردم برگزیده می‌شود و دوران تصدی معینی دارد. جمهوری از نظر مفهوم واژه بیشتر درجاتی از مردم‌سالاری را نیز دربردارد، اما در عین‌حال بسیاری از دیکتاتوری‌های غیر سلطنتی نیز ممکن است به این نام نامیده شوند در نتیجه، حکومت جمهوری تنها به معنای حکومت غیر سلطنتی است.

در تعریف کلی، جمهوری شیوهٔ حکومتی است که بر پایهٔ مردم‌سالاری (دموکراسی) یا غیر دموکراسی، مردم آن، حق حاکمیت بر سرنوشت اجتماعی خودشان را به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق زمامدارانی که با رضایت و رأی مستقیم یا غیرمستقیم آنان به گونه‌ای که توارث در آن دخالتی نداشته باشد تعیین و آنان نیز اقتدارات معین قانونی خود را در یک مدت محدود و تحت نظارت آنان اعمال می‌نمایند

پس نگو در کار دولت دخالت نکن چون اصلا جمهوری یعنی حکومت مردم بر مملکت با استفاده از زمامدار

و اینکه تا دیروز همین مردم برای دادن رای اری عاقل و بالغ بودن حالا چی شده وقت اعتراضات مردم جاهل و مزدور دشمن شدن؟

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در 14:34، Alarm گفته است:

نباید تو کار دولت دخالت کرد؟

میگم بچست و حرف ها رو تو کلش کردن

22 ساعت قبل، Alonso گفته است:

داداش اعصابت رو خورد نکون

6 ساعت قبل، Alarm گفته است:

این طوری نگو قهر میکنه ???

میره به براداران بسیجی میگه ها؟؟؟?

23 دقیقه قبل، Goguryeo گفته است:

لعنت خدا بر هرچی  جاهل و نادانه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Goguryeo گفته است:

والا جوابا رو که دوستان گفتن فقط تویی که داری چرت میگی...

👑 National Guard For Ever 👑

Alonso.png
GloriouS.png

انسان ها شبیه هم عمر نمیکنن 
یکی زندگی میکند 
یکی تحمل...

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Alonso گفته است:

والا جوابا رو که دوستان گفتن فقط تویی که داری چرت میگی...

بگین یه ادمین این تاپیکو ببنده این قدر نرقصیم فشار نیست که

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، ijoker گفته است:

?خیلی هم عالی

بنده خدا اومد تایپیک تسلیت بذاره بحثش کلا تغییر کرد 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierson.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در 02:30، Goguryeo گفته است:

۱۲ سالمه 

ببین عزیز کسی که خواب هست رو به راحتی میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو بخواب زد رو نمیشه بیدار کرد 

33bf26_24oie-ooHoqgjZghxa.gif

MitNick.png

dacf27_24imageedit-5-3002904760.gif

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در 14:00، Goguryeo گفته است:

۱۲ سالمه 

عععععع ثلام برادر صتح بالا

respect.png

Champ.png

................................................................................

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ در 02:30، Goguryeo گفته است:

۱۲ سالمه 

مردم 57 به قول شما فوضول بودن ؟ اگه همین فوضولی نبود که شما اصلا الان فرم نبودی بیای صحبت کنی

هم اکنون، ArmanJall گفته است:

عععععع ثلام برادر صتح بالا

? 

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ در 01:51، Goguryeo گفته است:

تو همه کارش نه 

میشه بری معنی جمهوری رو تو گوگل یا هرجا بری ببینی ؟؟؟؟؟ و میشه ببینی که چرا مردم 57 انقلاب کردن ؟؟؟؟؟؟ {برای همین که در کار دولت نقش داشته باشن که چی بگم تر زدن به ایران}

MitNick.png

dacf27_24imageedit-5-3002904760.gif

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، ijoker گفته است:

اطلاعی ندارم

اطلاعات لطفا!

اینه میگم حرفا رو تو مغزت کردن اگر داشته باشی

داداش من  تو بی خبری و فقط حرف دیگران رو تکرار میکنی

توی که می گی خیلی درست میگی آیا می دونی معنی جمهوری چیه؟

متن ویکی:

جُمهوری یکی از شیوه‌های حکومت است که در آن ریاست کشور با رای مستقیم یا غیر مستقیم مردم برگزیده می‌شود و دوران تصدی معینی دارد. جمهوری از نظر مفهوم واژه بیشتر درجاتی از مردم‌سالاری را نیز دربردارد، اما در عین‌حال بسیاری از دیکتاتوری‌های غیر سلطنتی نیز ممکن است به این نام نامیده شوند در نتیجه، حکومت جمهوری تنها به معنای حکومت غیر سلطنتی است.

در تعریف کلی، جمهوری شیوهٔ حکومتی است که بر پایهٔ مردم‌سالاری (دموکراسی) یا غیر دموکراسی، مردم آن، حق حاکمیت بر سرنوشت اجتماعی خودشان را به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق زمامدارانی که با رضایت و رأی مستقیم یا غیرمستقیم آنان به گونه‌ای که توارث در آن دخالتی نداشته باشد تعیین و آنان نیز اقتدارات معین قانونی خود را در یک مدت محدود و تحت نظارت آنان اعمال می‌نمایند

پس نگو در کار دولت دخالت نکن چون اصلا جمهوری یعنی حکومت مردم بر مملکت با استفاده از زمامدار

و اینکه تا دیروز همین مردم برای دادن رای اری عاقل و بالغ بودن حالا چی شده وقت اعتراضات مردم جاهل و مزدور دشمن شدن؟

میگم بچست و حرف ها رو تو کلش کردن

داداش اعصابت رو خورد نکون

میره به براداران بسیجی میگه ها؟؟؟?

لعنت خدا بر هرچی  جاهل و نادانه

وقتی کم میاری میگی طرف بی خبره بچس فلانه بیسانه یه سوال تا حالا بچه ای دیدی که قدر من سیاسی باشه؟

خب برسیم به اصل مطلب داش مردم برای انتخاب رئیس جمهور یا رئیس مجلس رأی میدن نه اینکه مردم تو کار رئیس جمهور یا رئیس مجلس دخالت کنن اگه لازم باشه رهبر رئیس جمهور رو خلع می‌کنه. پس مردم فقط رئیس جمهور یا رئیس مجلس رو انتخاب میکنن دیگه تو کارشون که دخالت نمی کنن

13 ساعت قبل، Guard گفته است:

بنده خدا اومد تایپیک تسلیت بذاره بحثش کلا تغییر کرد 

و کی تغییرش داد؟ کسانی که کار حاج قاسم سلیمانی رو زیر سوال بردند

13 ساعت قبل، MitNick گفته است:

مردم 57 به قول شما فوضول بودن ؟ اگه همین فوضولی نبود که شما اصلا الان فرم نبودی بیای صحبت کنی

? 

میشه بری معنی جمهوری رو تو گوگل یا هرجا بری ببینی ؟؟؟؟؟ و میشه ببینی که چرا مردم 57 انقلاب کردن ؟؟؟؟؟؟ {برای همین که در کار دولت نقش داشته باشن که چی بگم تر زدن به ایران}

اگه می خواین فوضول باشین دلیل فوضولیتون باید منطقی باشه

13 ساعت قبل، MitNick گفته است:

ببین عزیز کسی که خواب هست رو به راحتی میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو بخواب زد رو نمیشه بیدار کرد 

خب همین. هزار بار این جمله با ارزش رو شنیدیم ولی کسی اهمیت نداد. الان من میگم اعتقاد اون مخالفه درست نیست اونم همینو به من میگه هم من برای اون دلیل آوردم هم اون. من نمیگم جمهوری اسلامی کار بدی نکرده جمهوری اسلامی هم اشتباهاتی داشته که اگه نداشت وضعمون این نبود ولی در کنارش رژیم شاهنشاهی هم اشتباهاتی داشته که اگه از مردمی که مال اون موقع بودن و هنوز زنده هستند بپرسی از اشتباهات جمهوری اسلامی بیشتر بود 

14 ساعت قبل، Torch گفته است:

@Slap ممنون میشم تایپیک رو برای جلوگیری از بحث ببندی❤️

انشالله که ببنده 

لینک به دیدگاه

و کی تغییرش داد؟ کسانی که کار حاج قاسم سلیمانی رو زیر سوال بردند

14 ساعت قبل، MitNick گفته است:

عزیز من کسی قاسم سلیمانی رو زیر سوال نبرد فقط شما بجای اینکه به هموطنت تسلیت بگی گارد گرفتی تو فروم بحث سیاسی میکنی تسلیت بگو برو دیگه کل تایپیک رو خراب کردی 

وقتی کم میاری میگی طرف بی خبره بچس فلانه بیسانه یه سوال تا حالا بچه ای دیدی که قدر من سیاسی باشه؟

به بچه ای مثل تو نمیگن سیاسی چون اصلا حتی قانون اساسی مملکتت رو نمیدونی 

و جالبه خودتم میدونی بچه ای , بازیتو بکن هروقت بزرگ شدی این حرف هارو بزن 

Pierson.png

لینک به دیدگاه

• AliExpert موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...