رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل کیبورد لانچر اندروید

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

وقتی بعد از نیم ساعت یا یکم بیشتر که داخل لانچر اندروید بازی میکنیم . بعدش دیگه کیبورد سخت بالا میاد یا اصلا بالا نمیاد 

تقاضا دارم ازتون لطفا لطفا کییورد خوده سمپ لانچر یا کیبورد اختصاصی اد کنین تا این مشکل حل شه 

برای رفع این مشکل هر نیم ساعت باید از گیم بریم بیرون و دوباره وارد شیم تا کیبورد دوباره واسه نیم ساعت اوکی شه

لینک به دیدگاه

داداش برا من اینجور نیس حتماََ موبایل ات رام اش پایینه و سخت افزار مورد نیاز رو نداره ولی اگه موبایل ات قوی هست Game Booster خودت رو فعال کن چون منم وقتی مثلا پیامی از تلگرام و یا اینستاگرام میاد موبایل برای چند ثانیه لگ میزنه اگر هم از کیبوردی که با استفاده از برنامه ها خودتون اضافه کردید اون رو بردارید و کیبورد اورجینال خود موبایلتون رو بزارید

ویرایش شده توسط Blank
لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۹/۳ در 22:45، Blank گفته است:

داداش برا من اینجور نیس حتماََ موبایل ات رام اش پایینه و سخت افزار مورد نیاز رو نداره ولی اگه موبایل ات قوی هست Game Booster خودت رو فعال کن چون منم وقتی مثلا پیامی از تلگرام و یا اینستاگرام میاد موبایل برای چند ثانیه لگ میزنه اگر هم از کیبوردی که با استفاده از برنامه ها خودتون اضافه کردید اون رو بردارید و کیبورد اورجینال خود موبایلتون رو بزارید

گوشی من پوکو x3 هست باز هم این مشکل برام پیش میاد، مشکل از لانچره

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۹/۳ در 15:23، AminNajafe گفته است:

برای رفع این مشکل هر نیم ساعت باید از گیم بریم بیرون و دوباره وارد شیم تا کیبورد دوباره واسه نیم ساعت اوکی شه

دقیقا?

2 ساعت قبل، Syd گفته است:

مشکل از لانچره

++++

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه
6 ساعت قبل، Syd گفته است:

گوشی من پوکو x3 هست باز هم این مشکل برام پیش میاد، مشکل از لانچره

منم همینطور دقیقا بعد از نیم ساعت لگ میشه و بعد یه تایمی کلا نمیاد

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۹/۷ در 03:15، Automat گفته است:

منم همینطور دقیقا بعد از نیم ساعت لگ میشه و بعد یه تایمی کلا نمیاد

فرض کن تو راب هم باشی بعد واسه CMD زدن کیبورد بالا نیاد??

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، Syd گفته است:

فرض کن تو راب هم باشی بعد واسه CMD زدن کیبورد بالا نیاد??

تو فرضشو داری میگی

من واقعا برام اتفاق افتاده ?

درد و نفرین ....

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

تنها باگی که باهاش تو کیبورد مواجه شدم اینه که وقتی میزنی بیاد بالا اگه بزنی بره پایین دوباره سریع بزنی بیاد بالا کیبورد خالی میاد و چتی سیو نمیشه و اگه برنی رو یک دکمه کیبورد صفحه با باگ چرخش مواجه میشه 

https://imgurl.ir/uploads/r543979_VID_20231130_005217_840.mp4

فیلم این باگ که گفتم

لینک به دیدگاه
۱ ساعت قبل، AmuAmiir گفته است:

من سر این قضیه کلی فحش خوردم...

۱ ساعت قبل، Automat گفته است:

تو فرضشو داری میگی

من واقعا برام اتفاق افتاده ?

درد و نفرین ....

کاملا همدردیم، تازه من هکر هم بودم??

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۹/۹ در 00:41، Blank گفته است:

تنها باگی که باهاش تو کیبورد مواجه شدم اینه که وقتی میزنی بیاد بالا اگه بزنی بره پایین دوباره سریع بزنی بیاد بالا کیبورد خالی میاد و چتی سیو نمیشه و اگه برنی رو یک دکمه کیبورد صفحه با باگ چرخش مواجه میشه 

https://imgurl.ir/uploads/r543979_VID_20231130_005217_840.mp4

فیلم این باگ که گفتم

زمانی که شما اون حرکت رو میزنید سرور کیبورد شما رو کیبورد (فیزیکی) حساب می‌کنه و به دلیل محدودیت سمپ این اتفاق برای شما رخ میدهد.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۹/۳ در 15:23، AminNajafe گفته است:

با سلام 

وقتی بعد از نیم ساعت یا یکم بیشتر که داخل لانچر اندروید بازی میکنیم . بعدش دیگه کیبورد سخت بالا میاد یا اصلا بالا نمیاد 

تقاضا دارم ازتون لطفا لطفا کییورد خوده سمپ لانچر یا کیبورد اختصاصی اد کنین تا این مشکل حل شه 

باسلام 

عزیز این مشکل رم موبایل شماست

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...