رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کارگران سرور

KINGFOX

ارسال‌های توصیه شده

در ارساکیاگیم یادمە کە من قدیم ها در سرور خیلی کار می کردم . وقتی رفیقم می گفت بریم بیرون هەمیشە میگفتم نە و بعد از ۲ ماە توانستم از job شرکت مفت ۲.۵۰۰.۰۰۰ کار کنم . من وقتی ماشین ارزویم را خریدم دیگر بە ارزویم های ریزم فکر کردم باز کار کردم و من یک بخشی در فروم پیدا کردە بودم بە نام فروشگاە رفتم داخلش و دیدم دوشتم بە من گفت میتونی از انجا گلد بخری و من خیلی خوشحال شدم ۱۰۹۰۰ عدد گلد شارژ کردم و ۶.۶۰۰.۰۰۰ فروختم و دیدم خیلی در امد خوبی دارد پس پس انداز خود را جمع کردم و گلد میزنم و ماشین کە هیچوقت فکر خریدنش بە ذهنم نمیومد لامبورگینی بود و حدود ۲ میلیون از پس انداز خود را برای خرید لامبورگینی خرج کردم ? . و الان وقتی کسی را میبینم کە در شرکت نفت کار می کند یاد خودم می افتم و بە انها در حد ۱۰کی کمک میکنم امیدوارم کە همە پر پول باشند . 

شب همگی خوش 

تاریخ: ۲۰۲۳/۱۱/۰۵ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 دقیقه قبل، ARSALAm گفته است:

در ارساکیاگیم یادمە کە من قدیم ها در سرور خیلی کار می کردم . وقتی رفیقم می گفت بریم بیرون هەمیشە میگفتم نە و بعد از ۲ ماە توانستم از job شرکت مفت ۲.۵۰۰.۰۰۰ کار کنم . من وقتی ماشین ارزویم را خریدم دیگر بە ارزویم های ریزم فکر کردم باز کار کردم و من یک بخشی در فروم پیدا کردە بودم بە نام فروشگاە رفتم داخلش و دیدم دوشتم بە من گفت میتونی از انجا گلد بخری و من خیلی خوشحال شدم ۱۰۹۰۰ عدد گلد شارژ کردم و ۶.۶۰۰.۰۰۰ فروختم و دیدم خیلی در امد خوبی دارد پس پس انداز خود را جمع کردم و گلد میزنم و ماشین کە هیچوقت فکر خریدنش بە ذهنم نمیومد لامبورگینی بود و حدود ۲ میلیون از پس انداز خود را برای خرید لامبورگینی خرج کردم ? . و الان وقتی کسی را میبینم کە در شرکت نفت کار می کند یاد خودم می افتم و بە انها در حد ۱۰کی کمک میکنم امیدوارم کە همە پر پول باشند . 

شب همگی خوش 

منم مثل تو بودم داداش 

باز میکردم گیمو از اول صبح تا شب فقط تو فارم کار میکردم 

جمع کردم کار کردم اسکین ووزی و هاترینگ رو با پول فارم گرفتم 

الان وقتی به اون روزا فک میکنم دلم میشکنه 

ولی بهترین روزا هم همون روزا بودن 

ساده و اما عاشق :)

𝕀 𝕒𝕞 𝕟𝕠𝕥 𝕒 𝕡𝕝𝕒𝕪𝕖𝕣…𝕀’𝕞 𝕥𝕙𝕖 𝕘𝕒𝕞𝕖

4c3204_24%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7.png

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، henry گفته است:

منم مثل تو بودم داداش 

باز میکردم گیمو از اول صبح تا شب فقط تو فارم کار میکردم 

جمع کردم کار کردم اسکین ووزی و هاترینگ رو با پول فارم گرفتم 

الان وقتی به اون روزا فک میکنم دلم میشکنه 

ولی بهترین روزا هم همون روزا بودن 

ساده و اما عاشق :)

❤️

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARSALAm گفته است:

شب همگی خوش 

با سلام و خسته نباشید!

ایده قشنگی میشد برای مجله هفتگی ای کاش یکم بیشتر خلاقیت روش به کار میبردی و یکم عکس و پروبال بیشتری به متنت میدادی....یاد گذشته بخیر :)

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، ARSALAm گفته است:

پس انداز خود را جمع کردم و گلد میزنم و ماشین کە هیچوقت فکر خریدنش بە ذهنم نمیومد لامبورگینی بود و حدود ۲ میلیون از پس انداز خود را برای خرید لامبورگینی خرج کردم ?

@Blank @Elone

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، ARSALAm گفته است:

شب همگی خوش 

عالی ارسلان جان خیلی حال کردم ?

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

فک کن بری ۲ میل جمع کنی برای بازی قدیمی لااقل اگه سیستم ات قوی نیس یکم دیه جمع میکردی cpu قوی تر میگرفتی میرفتی یک چیز دیگه و در مورد پولدار شدن با گلد بگم که چیز اشتباهی هست چون یکدفعه یارو از این رو به این رو میشه و اونایی که تا الان گلد نخریدن و همش کار کردن حقشون ضایع میشه 

ویرایش شده توسط Blank
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، ARSALAm گفته است:

در ارساکیاگیم یادمە کە من قدیم ها

۲ میل پول Real برای بازی خرج کردن کار درستی نیست و بازی رو به حالت بی هیجان در میاره.

پول در بازی چیز الکی ای هست و صرفا این دوستان و آپدیت ها هستند که به بازی روحیه میدن♥️

+موفق باشید.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، ARSALAm گفته است:

شب همگی خوش 

ولی یکروزی با خودت میگی من میتونستم با اون پول فلان چیزو بخرم جای هدر دادنش

بازی بی مزه میشه بعد خرج زیاد داشم..

Just nothing....

iBlack.png

Khode_Black.png

?? ????:

iElyas.png

Realmoji.png

iNaji.png

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Vortlu گفته است:

۲ میل پول Real برای بازی خرج کردن کار درستی نیست و بازی رو به حالت بی هیجان در میاره.

پول در بازی چیز الکی ای هست و صرفا این دوستان و آپدیت ها هستند که به بازی روحیه میدن♥️

+موفق باشید.

دقیقا

Just nothing....

iBlack.png

Khode_Black.png

?? ????:

iElyas.png

Realmoji.png

iNaji.png

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Blank گفته است:

فک کن بری ۲ میل جمع کنی برای بازی قدیمی لااقل اگه سیستم ات قوی نیس یکم دیه جمع میکردی cpu قوی تر میگرفتی میرفتی یک چیز دیگه و در مورد پولدار شدن با گلد بگم که چیز اشتباهی هست چون یکدفعه یارو از این رو به این رو میشه و اونایی که تا الان گلد نخریدن و همش کار کردن حقشون ضایع میشه 

داداش گلم هر کی از یە راە پول در میارە

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، Vortlu گفته است:

+موفق باشید.

دوستم من خودم با گوشی بازی میکنم کە اگە بخوام میتونم FPS تا ۱۲۰ هم ببرم ولی حرف خیلی خوبی زدی  

لینک به دیدگاه

این حرف زندگی همه بود، اما حیفش من همیشه کار میکردم و الانش هنوزه هنوزه با لول ۶۰، نزدیک ۲۱ کا پول دارم منظورم اینه که هیچ وقتر وضعیت مالیم خوب نبوده??

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

+موفق باشید.

کاملاً با حرفت موافقم و اون رو با تمام وجود درک میکنم 

یه زمانی وارد سرور شدم و در حد وسع خودم پول درآوردم

ولی بعدش با رفقایی آشنا شدم که دیگه وقتی باهاشون بودم پول برام هیچ معنایی نداشت شاید باهم خرید و فروش میکردیم و معامله های درشت انجام می‌دادیم اما همه هیجانش فقط باهم بودنش بود. رفقا منو ترغیب کردن به پیشرفت و این میسر شد ولی کم کم از سرور رفتن.

همه مشغله داشتن و وقتی داخل بازی میایی و می‌بینی لیست فرندت همه آفلاینن پیش خودت میگی بیام چه فایده . آشنایی با اونا بهترین اتفاق من بود توی صنعت گیم و همیشه اون لحظات در ذهن من و اون آدم ها در قلب من جای دارند.

@Broker @Useless @Mohammadhasan

@CyBeRi @Gibson 

لینک به دیدگاه

وقتی یک چیز را راحت بدست می آوری خوب است ولی اگه برایش سختی کشیده باشی آن چیز مثل طلا است برای ما چون با خود می گویی من این را با چه سختی بدست آوردم و همش به آن فکر می کنی و به خود افتخار می کنی که به هدفت رسیدی نه راحت و بلکه به سختی به آن رسیدی

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

تشکر از شما، مجله شما تایید شد.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

جذاب بودم داش ولی من به شخصه

۱. برای بازی تا حد ممکن سعی میکنم خرج نکنم چون به نظرم خرج اضافی هست و پول هدر دادنه.

۲. با خرید گلد درون بازی موافق نیستم و دوست دارم خودم با کار کردن به آرزو هام برسم

پ.ن : البته کی از گلد و گلد زدن بدش میاد

منظورم اینه که با پول هایی که با زحمت کشی در میارم سعی میکنم گلد نزنم.

+ موفق باشید.

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۶ در 13:02، BaSiLY گفته است:

کاملاً با حرفت موافقم و اون رو با تمام وجود درک میکنم 

یه زمانی وارد سرور شدم و در حد وسع خودم پول درآوردم

ولی بعدش با رفقایی آشنا شدم که دیگه وقتی باهاشون بودم پول برام هیچ معنایی نداشت شاید باهم خرید و فروش میکردیم و معامله های درشت انجام می‌دادیم اما همه هیجانش فقط باهم بودنش بود. رفقا منو ترغیب کردن به پیشرفت و این میسر شد ولی کم کم از سرور رفتن.

همه مشغله داشتن و وقتی داخل بازی میایی و می‌بینی لیست فرندت همه آفلاینن پیش خودت میگی بیام چه فایده . آشنایی با اونا بهترین اتفاق من بود توی صنعت گیم و همیشه اون لحظات در ذهن من و اون آدم ها در قلب من جای دارند.

@Broker @Useless @Mohammadhasan

@CyBeRi @Gibson 

خوب یادمه روزای اول همش اینور و اونور دنبال پول بودیم و خیلی جدی گرفته بودیم ولی از یه جایی به بعد‌ دیگه پول و اتفاقات تو بازی برام مهم نبود فقط میومدم ک با رفقا بگو بخندی داشته باشیم از اول دوران بازیم تا آخرش فقط یه ماشین زیر پام بود که اونم مال بچه ها بود همینا باعث شد وقتی دیدم دیگه رفقا نیستن که شور و حال قدیم برقرار باشه راحت بازیو گذاشتم کنار

دوران خیلی خوب بود، امیدوارم دوباره تکرار شه

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...