رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

آپدیت جدید راب (سوالاتی درمورد راب)

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام خدمت بازیکنان عزیز ارساکیا، من امروز اومدم تا مشکلم رو در مورد آپدیت جدید راب توضیح بدم. سری قبل ها که راب میزدیم خیلی آسون بود...

ابتدا راب رو شروع میکردیم و وارد برنامه هک گاوصندوق در گوشی بازی می شدیم و ردیف اول رو همه 0000 و سری های بعدی رو همینجوری ادامه میدادیم. مثلا: 0000 بعد 1111 بعد 2222 بعد 3333 و همینجوری تا 9999 ادامه میدیم.

(خیلی هم قدیما راحت گاوصندوق باز میشد)

و اینم بگم که توی همبرگر فروشی شهر دو راب میزدم خیلی هم خوب و تمیز و بدون مشکل.

مشکل من در آپدیت راب جدید اینه که خب قدیما ۶ بار فرصت داشتی تا همرو درست وارد کنی و گاوصندوق رو باز کنی و اگه نمیتونستی دو باره ریستارت میشد. الان هم اینجوریه ولی اگه ۶ بار اول رو نتونی بازش کنی زنگ خطر بیزینس یا مغازه (Biz) به صدا در میاد و علامتت روی نقشه برای پلیس ها نشان داده میشه و شانس باز کردن گاوصندوق یا راب سالم رو از دست میدیم و این باعث میشه که من از ابدیت این راب بدم بیاد.

لطفا اگه کسی روش درست راب زدن رو میدونه پاسخ بده و به من کمک کنه و بگه مشکل من در راب زدن چیه. مثلا: مکان راب زدن، نوع باز کردن گاوصندوق و...

باتشکر. [Samy_gang]

- همش رکب...🗿😐

:My accounts

______________________________________________________________________________________________

Fendereski.png

Darkclown.png

______________________________________________________________________________________________

لینک به دیدگاه

داداش یه بیز میشناسم باگ داره ( بیمه‌ی حضرت فوربیدنِ ) آلارمش در نمیاد:

[Findbiz 85/]

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه
58 دقیقه قبل، Samy1324 گفته است:

با عرض سلام خدمت بازیکنان عزیز ارساکیا، من امروز اومدم تا مشکلم رو در مورد آپدیت جدید راب توضیح بدم. سری قبل ها که راب میزدیم خیلی آسون بود...

ابتدا راب رو شروع میکردیم و وارد برنامه هک گاوصندوق در گوشی بازی می شدیم و ردیف اول رو همه 0000 و سری های بعدی رو همینجوری ادامه میدادیم. مثلا: 0000 بعد 1111 بعد 2222 بعد 3333 و همینجوری تا 9999 ادامه میدیم.

مشکل من در آپدیت راب جدید اینه که خب قدیما ۶ بار فرصت داشتی تا همرو درست وارد کنی و گاوصندوق رو باز کنی و اگه نمیتونستی دو باره ریستارت میشد. الان هم اینجوریه ولی اگه ۶ بار اول رو نتونی بازش کنی زنگ خطر بیزینس یا مغازه (Biz) به صدا در میاد و علامتت روی نقشه برای پلیس ها نشان داده میشه و شانس باز کردن گاوصندوق یا راب سالم رو از دست میدیم و این باعث میشه که من از ابدیت این راب بدم بیاد.

لطفا اگه کسی روش درست راب زدن رو میدونه پاسخ بده و به من کمک کنه و بگه مشکل من در راب زدن چیه. مثلا: مکان راب زدن، نوع باز کردن گاوصندوق و...

باتشکر. [Samy_gang]

داش ۱۲۳۴ و ۵۶۷۸ بزن بهتره بعد که سبز شد که هیچ اگه زرد شد جای اون عددو با بقیه که قرمز در اومدن تغییر بده

18 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

دروغ میگه بیا بیز ۷۰ کارمندش خودش دستش کجه کمکت میکنه فیل نشه بعد از راب هم ۱۰ درصد میگیره ?

لینک به دیدگاه
23 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

خودت دم درش وایمیسی پس ؟

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل؛ 

EMaMSiZDaHoM.png

لینک به دیدگاه

گلم تو خودت پلیسی راهنماییت برای چیه؟

- همش رکب...🗿😐

Fendereski.png

Darkclown.png

لینک به دیدگاه
۱ ساعت قبل، Blank گفته است:

دروغ میگه بیا بیز ۷۰ کارمندش خودش دستش کجه کمکت میکنه فیل نشه بعد از راب هم ۱۰ درصد میگیره ?

به حرف این گوش ندینا، میره دم بیز F میزنه رو ماشینتون ازتون پول زور میگیره ?

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

???

کاری به موفّقیت میرسد که;

پوشیده بماند.

[ امیرالمومنین (ع) ]

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ 

GodFlame.png

&

_Flame.png

لینک به دیدگاه
11 ساعت قبل، Blank گفته است:

داش ۱۲۳۴ و ۵۶۷۸ بزن بهتره بعد که سبز شد که هیچ اگه زرد شد جای اون عددو با بقیه که قرمز در اومدن تغییر بده

سلام مستر امتحان میکنم میزنم 1234 بعد 5678 ببینم چی میشه.

بعدش هر بیزی رو اینجوری میتونی بزنی؟

موردی نداره؟

- همش رکب...🗿😐

Fendereski.png

Darkclown.png

لینک به دیدگاه
40 دقیقه قبل، Samy1324 گفته است:

سلام مستر امتحان میکنم میزنم 1234 بعد 5678 ببینم چی میشه.

بعدش هر بیزی رو اینجوری میتونی بزنی؟

موردی نداره؟

نه دا فقط بیز ۷۰ این شکله حالا بیمه حضرت فوربیدن هم ۵۰ درصد این شکله ولی تضمین نمیدم

لینک به دیدگاه
13 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

دروغ میگن ایشون اگر روش find باشی میبینی که از صبح تا شب بالا پشت بوم بیز نشسته اماده و بسیار زرنگ ??❤️

13 ساعت قبل، Blank گفته است:

??? ولی کارمند اسمش Blank هست ی دفعه دیدی کل پول بیز برا اون رفت ی دفعه غیب شد??❤️

ویرایش شده توسط jadval2

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه
14 ساعت قبل، Samy1324 گفته است:

باتشکر. [Samy_gang]

گان شاپ LS.

از اعداد متوالی استفاده کنی مثال.

1 2 3 4 بعد اگر عددی در اومد میزاری جای یک کدوم.

بعد دوباره 5 6 7 8 بعد دوباره اگر عددی در اومد میزاری جاش بعد 9000 و تمام.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
۱ ساعت قبل، Armour گفته است:

اینجا هم میخوای پول دریاری??

داداش باور کن من بیشتر از راهای دیگه که پول درمیارم، چشمم به این بیزه، بلکه ضرری که کردم یخورده جبران بشه ?

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

شما باید وارد باشید ردیف اول ۰۱۲۳۴،ردیف دوم ۵۶۷۸۹ به همین صورت ادامه میدی در ضمن: باید اول تمام اعداد رو وارد کنی بعد ‌ space رو فشار بدی با تشکر.[OPeRaL]

ℳ? ℬℯ?? ?ℯ?? ?? ?ℴ?ℊ ?ℯ??

:My Accounts

?????????

NiGhTFaLL.png

?????   tawha.png

لینک به دیدگاه

+  

اینکه تایم جیل بیشتر شده??

در ۱۴۰۲/۷/۲۶ در 22:35، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

کلا نمیدونم تو ممد مشکلت با من چیه ? هر بار با اک اصلی میرم راب بیز تا میخوام پولارو بردارم میای تو میگی سلام علیکم ? ۱۰ باز شده الان که تو فِیل کردی 

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۸/۲۱ در 00:27، Supervisor گفته است:

داداش باور کن من بیشتر از راهای دیگه که پول درمیارم، چشمم به این بیزه، بلکه ضرری که کردم یخورده جبران بشه ?

Forbidden و ضرر

اصلا امکانش نیست

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه
36 دقیقه قبل، hop گفته است:

+  

اینکه تایم جیل بیشتر شده??

کلا نمیدونم تو ممد مشکلت با من چیه ? هر بار با اک اصلی میرم راب بیز تا میخوام پولارو بردارم میای تو میگی سلام علیکم ? ۱۰ باز شده الان که تو فِیل کردی 

اسم اکانت؟

30 دقیقه قبل، ArsonisT گفته است:

Forbidden و ضرر

اصلا امکانش نیست

داداش باور کن همین دیروز یه بیز رو با ۴ میل ضرر دادم رفت ?

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۲/۷/۲۶ در 22:35، Supervisor گفته است:

[Findbiz 85/]

دروغ میگه این بالای بیز کمپ میکنه بعد اینکه فرد رابر بره راب بزنه میاد داخل و میگه چطوری جون دل بعدش وانتد کیلتون میده?

There are only two genders

Men and Woman

AmuMehdi.png

Mmdpheonix.png

modern-warfare2-ghost.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
3 دقیقه قبل، Areno گفته است:

داداش راب نزن ??

علیرضا باز شروع کردی ؟ 

نزار بیام سمپپ لعنتی 

FunnyBoY.png
ali.ps.png

OneAndOnly.png

ایــنــو بــــدونـــ کـــه خــلــیـــی هــا بــــا تــــمـــام وجـــود بــــی وجــود هــســـتـــن!

Number One Family                  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...