رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ موس

itanol

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: itanol.png

- توضیح کامل باگ: باگ به این صورته که من با ادمین ها و هلپرا صحبت کردم همچنین چیزی ندیدن

اینجوریه که من Y رو میزنم که لیست دوستانمه موس در اونجا کار نمیکنه همچنین توی /report و /g و /v و /buy و /p هم موس کار نمیکنه تو گیم به طور عادی سالمه ولی توی این بخشا موس یه جا وایستاده و حرکت یا کلیک نمیکنه 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): --

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): --

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۲/۶/۲ در 01:19، itanol گفته است:

- توضیح کامل باگ: باگ به این صورته که من با ادمین ها و هلپرا صحبت کردم همچنین چیزی ندیدن

اینجوریه که من Y رو میزنم که لیست دوستانمه موس در اونجا کار نمیکنه همچنین توی /report و /g و /v و /buy و /p هم موس کار نمیکنه تو گیم به طور عادی سالمه ولی توی این بخشا موس یه جا وایستاده و حرکت یا کلیک نمیکنه 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): --

فکر نکنم باگ باشه چون فقط برای شما این مشکل پیش اومده 

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۲ در 00:19، itanol گفته است:

متوجه نشدم 

ولی فکر نکنم باگ باشه برای کار کردن موس در این موارد دکمه ی Esc را بزنید احتمالا کار میکنه

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...