رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مصاحبه با با افراد برخی مشاغل

TheWestSide

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز بنده همچنان XKasra_Morrison هستم در خدمت شما

با یک مصاحبه جذاب دیگر :

امروز تصمیم گرفتیم برویم و با برخی افراد شاغل مصاحبه کنیم .

مصاحبه بسیار جذاب شده و حتما حتما تا آخر ببینید و بخوانید 

با تشکر ?

خوب در ابتدا تصمیم گرفتیم خیلی سر زده به محل Truck Company بریم و با برخی افراد زحمت کش و شوفر ها مصاحبه کنیم :

رسیدیم و با یکی از افراد آنجا آشنا شدیم آقای Dawat که مارو در این مصاحبه همراه نمودند .

dcaa-IMG-20230721-190623.jpg

بخش اول :

خبرنگار : خوب , جناب اگه میشه خودتون معرفی کنید و کمی در باره شغل سخت خودتان توضیح دهید :

Dawat : خوب سلام عرض میکنم خدمت شما و دوستان عزیز بنده Dawat هستم خدمت شما ، والا اگر بخوام یه تعریف مختصر براتون بگم : شغل ما شغلی پر طرفدار و با درآمدی نسبتا خوب هست . که مردم از آن استقبال زیادی می کنند .

خبرنگار : خیلی ممنون از شما و اما سوال دومم این است که شما از چه موقع شروع به کار به عنوان شوفر راننده کردید ؟

Dawat : خدمتتون عرض کنم بنده حدود ۳ سال هست در این شغل فعالیت دارم ، اما در بین این زمان برخی اوقات در مرخصی بودم .

خبرنگار : خیلی هم ممنون عزیزم و اینکه سوال بعدی اینکه شاید دوستان علاقه داشته باشند بدونند مدل کامیون شما چیه ؟ اگر میشه توضیح دهید .

Dawat : مدل کامیون بنده Volvo XC90 هست که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

1d3a-IMG-20230721-195257.jpg

خبرنگار : بسیار هم عالی  و سوال بعدی من اینکه شما از کجا بار میزنید و به کجا بار می برید و اینکه بیشتر کدام بار را حمل می کنید ؟

Dawat : والا ما هر روز بار رو لوکیشن‌ مورد نظر بار می زنیم و به مقصد مشخص شده می بریم و اینکه بیشتر بنده بار نفت را حمل می کنم و به بندر شهر SF می برم و با کمک مسئول ترخیص و گمرک صادر می شود .

خبرنگار : بسیار هم عالی Dawat جان و سوال بعدی من اینکه چقدر سرمایه لازم است برای شروع در این کار ؟

Dawat : خدمتتون عرض کنم سرمایه زیادی نیاز نیست و فقط در حد بنزین و پرداخت عوارض هست فقط و فقط نیاز به گواهینامه پایه یک می باشد .

خبرنگار : بسیار هم عالی بریم سراغ بخش بعدی مصاحبه عزیزم .

بخش دوم :

در بخش دوم تصمیم گرفتیم همراه این راننده عزیز شویم و کمی بیشتر با كار ایشون آشنا شویم و همراه ایشون یک بار رو یه مقصد برسونیم 

خوب ما بار رو تحویل گرفتیم اما به دلایل امنیتی نشد عکس بگیریم اما زدیم به دل جاده و راه افتادیم :

28a9-Screenshot-2023-07-21-17-30-06-068-

28a9-agpic-2023-07-21-13-57-20-29681858.

خوب کم کم نزدیک به محل تحویل بار شدیم و از با اجازه از مسئول ترخیص و نگهبان آنجا وارد شدیم برای تخلیه بار :

19a9-agpic-2023-07-21-13-55-24-29565553.

و به این شکل بخش دوم هم تمام شد و وار بخش آخر سدیم

cfb1-agpic-2023-07-21-13-56-07-29608800.

اجازه به ما داده شد و وارد شدیم تا بار هارو تخلیه کنیم

7385-agpic-2023-07-21-14-08-08-30330254.

خوب راننده عزیز ما پیاده شد و بار هارو خارج می کرد برای تحویل و بار ها با موفقیت تحویل داده شد .

7385-agpic-2023-07-21-14-18-27-30948797.

خوب در اینجا بخش دوم هم به اتمام رسید و وارد بخش سوم شدیم :

بخش سوم :

خوب در بخش سوم و آخر رفتیم و آخرین صحبت Dawat عزیز رو بعد باربری شنیدیم :

خبرنگار : خوب Dawat جان ممنون که وقت ارزشمند خودتون را با من و دوستان عزیز تقسیم کردید و مارو تا به اینجا همراهی کردید اگر سخنی دارید یه عنوان سخن پایانی بفرمایید :

Dawat : خیلی ممنون از شما و نگاه زیبای مردم عزیز سخن خاصی ندارم فقط خواستم به مردم عزیز بگویم وضع اقتصادی جالب نیست کار کنید تا اوضاع بهتر شود . خدانگهدار شب و روزگار خوش

b88c-Screenshot-2023-07-21-16-54-26-190-

خبرنگار : بسیار هم عالی خیلی ممنون از شما مردم عزیز که تا اینجا با ما بودید و دوباره تشکر می کنم از Dawat عزیز که همراه ما بودند .

خدانگهدار همیشه شاد و پولدار باشید . 

NR همیشه و همه جا همراه شما

خیلی ممنون که گوش دادید به حرف بنده حقیر و مهمان عزیز برنامه 

حتما حتما نظرتون در باره این مجله بفرمایید

هر انتقادی هم دارید همینجا اعلام کنید خیلی ممنون .

تشکر می کنم از @dawat و دوست مدیک عزیز و دوست داشتنی که با ایشون در راه آشنا شدیم 

آقای @mohammadhosein عزیز . 

خدانگهدار دار !

تا درودی دیگر بدرود.

در 10 دقیقه قبل، KasraMorrison گفته است:

سلام خدمت دوستان عزیز بنده همچنان XKasra_Morrison هستم در خدمت شما

با یک مصاحبه جذاب دیگر :

امروز تصمیم گرفتیم برویم و با برخی افراد شاغل مصاحبه کنیم .

مصاحبه بسیار جذاب شده و حتما حتما تا آخر ببینید و بخوانید 

با تشکر ?

خوب در ابتدا تصمیم گرفتیم خیلی سر زده به محل Truck Company بریم و با برخی افراد زحمت کش و شوفر ها مصاحبه کنیم :

رسیدیم و با یکی از افراد آنجا آشنا شدیم آقای Dawat که مارو در این مصاحبه همراه نمودند .

dcaa-IMG-20230721-190623.jpg

بخش اول :

خبرنگار : خوب , جناب اگه میشه خودتون معرفی کنید و کمی در باره شغل سخت خودتان توضیح دهید :

Dawat : خوب سلام عرض میکنم خدمت شما و دوستان عزیز بنده Dawat هستم خدمت شما ، والا اگر بخوام یه تعریف مختصر براتون بگم : شغل ما شغلی پر طرفدار و با درآمدی نسبتا خوب هست . که مردم از آن استقبال زیادی می کنند .

خبرنگار : خیلی ممنون از شما و اما سوال دومم این است که شما از چه موقع شروع به کار به عنوان شوفر راننده کردید ؟

Dawat : خدمتتون عرض کنم بنده حدود ۳ سال هست در این شغل فعالیت دارم ، اما در بین این زمان برخی اوقات در مرخصی بودم .

خبرنگار : خیلی هم ممنون عزیزم و اینکه سوال بعدی اینکه شاید دوستان علاقه داشته باشند بدونند مدل کامیون شما چیه ؟ اگر میشه توضیح دهید .

Dawat : مدل کامیون بنده Volvo XC90 هست که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

1d3a-IMG-20230721-195257.jpg

خبرنگار : بسیار هم عالی  و سوال بعدی من اینکه شما از کجا بار میزنید و به کجا بار می برید و اینکه بیشتر کدام بار را حمل می کنید ؟

Dawat : والا ما هر روز بار رو لوکیشن‌ مورد نظر بار می زنیم و به مقصد مشخص شده می بریم و اینکه بیشتر بنده بار نفت را حمل می کنم و به بندر شهر SF می برم و با کمک مسئول ترخیص و گمرک صادر می شود .

خبرنگار : بسیار هم عالی Dawat جان و سوال بعدی من اینکه چقدر سرمایه لازم است برای شروع در این کار ؟

Dawat : خدمتتون عرض کنم سرمایه زیادی نیاز نیست و فقط در حد بنزین و پرداخت عوارض هست فقط و فقط نیاز به گواهینامه پایه یک می باشد .

خبرنگار : بسیار هم عالی بریم سراغ بخش بعدی مصاحبه عزیزم .

بخش دوم :

در بخش دوم تصمیم گرفتیم همراه این راننده عزیز شویم و کمی بیشتر با كار ایشون آشنا شویم و همراه ایشون یک بار رو یه مقصد برسونیم 

خوب ما بار رو تحویل گرفتیم اما به دلایل امنیتی نشد عکس بگیریم اما زدیم به دل جاده و راه افتادیم :

28a9-Screenshot-2023-07-21-17-30-06-068-

28a9-agpic-2023-07-21-13-57-20-29681858.

خوب کم کم نزدیک به محل تحویل بار شدیم و از با اجازه از مسئول ترخیص و نگهبان آنجا وارد شدیم برای تخلیه بار :

19a9-agpic-2023-07-21-13-55-24-29565553.

و به این شکل بخش دوم هم تمام شد و وار بخش آخر سدیم

cfb1-agpic-2023-07-21-13-56-07-29608800.

اجازه به ما داده شد و وارد شدیم تا بار هارو تخلیه کنیم

7385-agpic-2023-07-21-14-08-08-30330254.

خوب راننده عزیز ما پیاده شد و بار هارو خارج می کرد برای تحویل و بار ها با موفقیت تحویل داده شد .

7385-agpic-2023-07-21-14-18-27-30948797.

خوب در اینجا بخش دوم هم به اتمام رسید و وارد بخش سوم شدیم :

بخش سوم :

خوب در بخش سوم و آخر رفتیم و آخرین صحبت Dawat عزیز رو بعد باربری شنیدیم :

خبرنگار : خوب Dawat جان ممنون که وقت ارزشمند خودتون را با من و دوستان عزیز تقسیم کردید و مارو تا به اینجا همراهی کردید اگر سخنی دارید یه عنوان سخن پایانی بفرمایید :

Dawat : خیلی ممنون از شما و نگاه زیبای مردم عزیز سخن خاصی ندارم فقط خواستم به مردم عزیز بگویم وضع اقتصادی جالب نیست کار کنید تا اوضاع بهتر شود . خدانگهدار شب و روزگار خوش

b88c-Screenshot-2023-07-21-16-54-26-190-

خبرنگار : بسیار هم عالی خیلی ممنون از شما مردم عزیز که تا اینجا با ما بودید و دوباره تشکر می کنم از Dawat عزیز که همراه ما بودند .

خدانگهدار همیشه شاد و پولدار باشید . 

NR همیشه و همه جا همراه شما

خیلی ممنون که گوش دادید به حرف بنده حقیر و مهمان عزیز برنامه 

حتما حتما نظرتون در باره این مجله بفرمایید

هر انتقادی هم دارید همینجا اعلام کنید خیلی ممنون .

تشکر می کنم از @dawat و دوست مدیک عزیز و دوست داشتنی که با ایشون در راه آشنا شدیم 

آقای @mohammadhosein عزیز . 

خدانگهدار دار !

تا درودی دیگر بدرود.

با عرض پوزش یک عدد سوتی املایی زیر عکس محل ترخیص داده شده که به دلیل باگ بودن فروم در اندروید متاسفانه بود و امکان ویرایش نبود

ویرایش شده توسط KasraMorrison

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/XKasra_Morrison.png

فهمیدن زبون آدم نفهم سخت تر از یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی هست...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب خدمت همکار گرامی @KasraMorrison، مجله شما با دقت مطالعه شد، از زحمات شما متشکرم؛ نکاتی که در مجله قبلی ذکر شد به خوبی رفع شد و مجله شما کیفیت لازم رو دارا هستش، مجله شما تأیید شد✅.

به یادِ همه جاوید نامان، آنان که برای آزادی جان دادند...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...