رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ Bank

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

Slaughter.png

- توضیح کامل باگ: سوار موتور بودم، از BankPatrol استفاده کردم و سریعاً از دستور Bank استفاده کردم، قبل از لود شدن مپ بانک، من به یکی از باجه‌ها تلپورت شدم

همینطور لود شدن مپ کنسل شد

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

https://uupload.ir/view/bandicam_2023-05-01_17-43-27-685_-_segment1(00_00_03.984-00_00_12.901)_i0e2.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

هنوز خودم نتونستم مثل بار اول این باگ رو Reproduce کنم چون دفعه اول به صورت شانسی اتفاق افتاد و از لحاظ اینترنتی هم مشکلی نداشتم (نه Desynchronize بودم و نه مشکل دیگر)

اما طبق ویدیو سوار موتور باشید از دستور BankPatrol استفاده کنید و قبل لود شدن مپ بانک از Bank استفاده کنید

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

Slaughter.png

- توضیح کامل باگ: سوار موتور بودم، از BankPatrol استفاده کردم و سریعاً از دستور Bank استفاده کردم، قبل از لود شدن مپ بانک، من به یکی از باجه‌ها تلپورت شدم

همینطور لود شدن مپ کنسل شد

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

https://uupload.ir/view/bandicam_2023-05-01_17-43-27-685_-_segment1(00_00_03.984-00_00_12.901)_i0e2.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

هنوز خودم نتونستم مثل بار اول این باگ رو Reproduce کنم چون دفعه اول به صورت شانسی اتفاق افتاد و از لحاظ اینترنتی هم مشکلی نداشتم (نه Desynchronize بودم و نه مشکل دیگر)

اما طبق ویدیو سوار موتور باشید از دستور BankPatrol استفاده کنید و قبل لود شدن مپ بانک از Bank استفاده کنید

??جالبه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • مؤسس

درود، نحوه اتفاق افتادن آن این است که باید شخصی آنجا ایستاده باشد تا شما را هل دهد، این باگ برطرف شد، در ریستارت بعدی بررسی کنید که آیا برطرف شده یا خیر و نتیجه را ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

درود، نحوه اتفاق افتادن آن این است که باید شخصی آنجا ایستاده باشد تا شما را هل دهد، این باگ برطرف شد، در ریستارت بعدی بررسی کنید که آیا برطرف شده یا خیر و نتیجه را ارسال نمایید.

3-4 تا از دوستامو گذاشتم داخل بانک قسمت ورودیش، 20 بار اینتر کردم تو حالات مختلف مثل اینکه برطرف شده ?

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 5 دقیقه قبل، SuperMaN گفته است:

3-4 تا از دوستامو گذاشتم داخل بانک قسمت ورودیش، 20 بار اینتر کردم تو حالات مختلف مثل اینکه برطرف شده ?

اما آخه ما ریستارت ندادیم هنوز ?

باید خطا دریافت کنید اگر هنگام لودینگ باشه و نزدیکش باشید

الان با دستور mark و gotomark امتحان کردم و هنوز وجود داره لطفاً تا ریستارت صبر کنید

برای اینکه این اتفاق بیوفته مثل اینکه باید افراد به ترتیب خاصی در موقعیت خاص در قسمت ورودی بانک قرار بگیرند و شانس بیارید که به سمت نقطه bank/ پرت شوید تا به اندازه کافی نزدیک این نقطه شوید

• چی چی 1
  • ناراحت 1

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، ArSaCiA گفته است:

اما آخه ما ریستارت ندادیم هنوز ?

باید خطا دریافت کنید اگر هنگام لودینگ باشه و نزدیکش باشید

الان با دستور mark و gotomark امتحان کردم و هنوز وجود داره لطفاً تا ریستارت صبر کنید

برای اینکه این اتفاق بیوفته مثل اینکه باید افراد به ترتیب خاصی در موقعیت خاص در قسمت ورودی بانک قرار بگیرند و شانس بیارید که به سمت نقطه bank/ پرت شوید تا به اندازه کافی نزدیک این نقطه شوید

ای بابا ضایع شدیم که ??

ولی احتمالش خیلی کمه 

قبل از اینم چند بار دیگه تست کردم اتفاق نمیوفتاد

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...