رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ Join

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

Slaughter.png

- توضیح کامل باگ: 

طبق فیلم عمل کنید، در ایونت مارک Spawn نمیشید

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

https://uupload.ir/view/bandicam_2023-05-02_21-24-36-222_-_segment1(00_00_21.537-00_00_36.300)_y3r9.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): طبق فیلم عمل کنید

راه حل پیشنهادی: هنگامی که در ایونت حضور داریم و بعد کشته میشویم، تا زمانی که Spawn نشدیم قابلیت استفاده از دستور Join رو نداشته باشیم

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، Name گفته است:

مشکل از پینگ توعه

فکر نمی‌کنم چون این مشکل رو چندین بار تست کردم

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، iSpicy گفته است:

فکر نکنم این باگ باشه

شما بر چه اساسی میگی این باگ نیست؟

+ شما به چه حقی گزارشات باگ بنده و دیگر دوستان رو Bump می‌کنی و هرزنامه ارسال میکنی؟

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SuperMaN گفته است:

شما بر چه اساسی میگی این باگ نیست؟

+ شما به چه حقی گزارشات باگ بنده و دیگر دوستان رو Bump می‌کنی و هرزنامه ارسال میکنی؟

من نظرم رو گفتم و اگر قرار بود که کسی در گزارش باگ ها شرکت نکنه و فقط فوندر عزیز پاسخ بدن میتونستید در پیام شخصی فوندر این مشکل رو گزارش کنید!
همچنان به نظر من این باگ نیست!

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
  • ناراحت 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

درود، به احتمال خیلی قوی دلیل اتفاق افتادن این باگ استفاده از QuitEvent/ زمانی که در حال مردن بودید هست، لطفاً در این ریستارت مجدداً بررسی کنید و ببینید که برطرف شده یا خیر.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۴/۲۲ در 13:11، ArSaCiA گفته است:

درود، به احتمال خیلی قوی دلیل اتفاق افتادن این باگ استفاده از QuitEvent/ زمانی که در حال مردن بودید هست، لطفاً در این ریستارت مجدداً بررسی کنید و ببینید که برطرف شده یا خیر.

درود

برطرف شده

Nickname: TheMehrad

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...