رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وقفه بعد از alt+tab یا کلیک windows key

ارسال‌های توصیه شده

سلام

طبیعتا برای خروج از بازی به صورت موقت از alt+tab و یا windows key استفاده میکنیم.

اما مشکل من اینه که بعد از انجام اینکار، یه وقته 4-5 ثانیه ای صفحه سیاه میشه و بسیار رو مخه.

این درحالیه که روی سنگین ترین گیم ها مثل وارزون اینطور نیست، در همون لحظه میاد بیرون و حتی میشه روی صفحه بازی بعضی فایل هارو باز کرد.

(این مشکل رو از یک هلپر هم پرسیدم اما خودشم هم این مشکل رو داشت).

لینک به دیدگاه
در 48 دقیقه قبل، bordbar121 گفته است:

سلام

طبیعتا برای خروج از بازی به صورت موقت از alt+tab و یا windows key استفاده میکنیم.

اما مشکل من اینه که بعد از انجام اینکار، یه وقته 4-5 ثانیه ای صفحه سیاه میشه و بسیار رو مخه.

این درحالیه که روی سنگین ترین گیم ها مثل وارزون اینطور نیست، در همون لحظه میاد بیرون و حتی میشه روی صفحه بازی بعضی فایل هارو باز کرد.

خب طبیعیه که چن ثانیه  وقفه داشته باشه

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

لینک به دیدگاه

خب توی گیمای سنگین میتونم بگم حتی وقته ای اصلا نداره و همون موقع میاد بیرون

ولی غیر طبیعیه که برا یه گیم سبک که حتی فن کارت گرافیک رو هم درگیر نمیکنه موقع alt+tab بخواد 5 ثانیه وقفه داشته باشه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ در 10:59، bordbar121 گفته است:

سلام

عزیز رزولیشن بازیت با رزولیشن دسکتاپت هماهنگ نیست. هرگاه از بازی به Desktop میروید رزولیشن عوض می شود و برای تغییر آن کمی زمان نیاز است

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ در 12:48، NesT گفته است:

رزولوشنت تو سمپ با مانیتورت یکیه؟

اصلا ایراد از نسخه بازیه که نصب کردم، توی نسخه آفلاین هم همین وقفه هست، توی تنظیماتش هم رزولوشن 2560*1440 نبود، این رزولوشن فقط توی لانچر ارساکیا و سمپ بود و با اینحال موقع آلت و تب وقفه داشت

در 19 ساعت قبل، Bad گفته است:

عزیز رزولیشن بازیت با رزولیشن دسکتاپت هماهنگ نیست. هرگاه از بازی به Desktop میروید رزولیشن عوض می شود و برای تغییر آن کمی زمان نیاز است

ظاهرا ایراد از نسخه بازی بود که نصب داشتم چون توی آفلاین هم همین وقفه وجود داشت و توی تنظیمات رزولوشن 2560*1440 نبود

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ در 12:31، bordbar121 گفته است:

اصلا ایراد از نسخه بازیه که نصب کردم، توی نسخه آفلاین هم همین وقفه هست، توی تنظیماتش هم رزولوشن 2560*1440 نبود، این رزولوشن فقط توی لانچر ارساکیا و سمپ بود و با اینحال موقع آلت و تب وقفه داشت

ظاهرا ایراد از نسخه بازی بود که نصب داشتم چون توی آفلاین هم همین وقفه وجود داشت و توی تنظیمات رزولوشن 2560*1440 نبود

من که بار اول وارد میشم Alt+Tab میکنم صحفه سیاه کلا دوباره که Alt+Tab میکنم درست میشه فقط اولش 

لینک به دیدگاه

سلام

سلام این مشکل احتمالا دو تا مشکل هم زمان داره یکیش اینه که احتمالا ویندوز شما ویندوز 10 هست اگه 10 هست احتمالا بخاطر درایور هست چون یکی از دوستان این مشکل رو داشت درایورش رو چند بار عوض کرد این مشکل حل شد

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

سلام

سلام عزیزم ، منم این مشکل رو در ویندوز 10 داشتم که چندین بار با مؤسس صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که مشکل از نسخه های جدید درایور کارت گرافیک هست ، شما باید نسخه های قدیمی رو نصب کنید تا این مشکل برطرف بشه ، مدل کارت کرافیک رو در این سایت سرچ کنید و قدیمی ترین نسخه مخصوص ویندوز 10 دانلود کنید ?

?????? ??? ??????

MwM.png

لینک به دیدگاه

سلام

این باگ ویندوز 10 هست که یه بارم برای من داخل راب پیش اومد ولی برای من 1 دقیقه صفحه سیاه میشد و باید پایین ترین ورژن کارت گرافیکتون رو بریزید که اوکی میشه

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  
DrEaMeR.png
Zenit.png
   Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ در 15:22، Row گفته است:

به سمپ و دنیای عجیب آن خوش آمدید.

درسته ???

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۲/۱ در 22:08، MwM گفته است:

سلام عزیزم ، منم این مشکل رو در ویندوز 10 داشتم که چندین بار با مؤسس صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که مشکل از نسخه های جدید درایور کارت گرافیک هست ، شما باید نسخه های قدیمی رو نصب کنید تا این مشکل برطرف بشه ، مدل کارت کرافیک رو در این سایت سرچ کنید و قدیمی ترین نسخه مخصوص ویندوز 10 دانلود کنید ?

برا zotac سری 20 نداشت، هرجا میگردم نمیتونم ورژنای قدیمیشو پیدا کنم، اگرم باشه زیاد قدیمی نیست

در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ در 12:48، NesT گفته است:

رزولوشنت تو سمپ با مانیتورت یکیه؟

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ در 17:07، Bad گفته است:

در در ۱۴۰۱/۱۲/۲ در 15:42، Cretus گفته است:

رزولیشن گیم با مانیتورت یکی نیست

در در ۱۴۰۱/۱۲/۲ در 19:01، Robby گفته است:

اگر رزولشون با ماینتورت اوک شد اگر باز هم اینجور شده کلید Esc رو بزنید و دوباره در بازی بیاید اوک میشه 

رزولوشن با مانیتور یکیه ولی همچنان فرقی نکرده.

لینک به دیدگاه

اگه سیستمت قویه و بالای ۶۰ FPS هستی، مشکلات درایورو اینارو بریز دور

نه سمپ هر بازی دیگه ای وقتی Resolation اش (مال بازی) با Resolation صفحه ی Desktop عت فیکس ی عدد نباشه طول و عرضش سیاه میشه، چون تصویری که کارت گرافیک میده موقع ی Alt + Tab به این خاطر که اندازه بازی با Desktop فرق داره، باید Resize بشه حدودا ۲ تا ۵ ثانیه تصویر سیاه میببنی که طبیعیه

ولی اگه نخوای اون تصویر سیاه رو نبینی باید همین کار که گفتم رو بکنی

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...