رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Togevent

OsTaDFaRaZ

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ostadfaraz.png

- توضیح کامل باگ: من از دستور Togevent استفاده کردم ولی وارن های ایونت همچنان میان برای من ولی من میخوام هیچ پیامی از ایونت نبینم

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): togevent_006c.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): زمانی که یک ایونت برگزار شده است از این دستور استفاده کنید

ag-sa-1147_erod.jpg

• دوست دارم که 1

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

سرور باگ و فروم باگ های زیادی داره ولی بدلیل اهمیت کمی که داره اکثر بازیکن های سرور گزارش نمیدن چرا که علاوه بر اینکه سودی براشون نداره، به ضرر خودشون هم هست، بیشتر این تاپیک ها مکانی برای یادگیری بیشتر باگ های سرور هست و پیشنهاد میکنم این گزارش باگ رو منتقل کنید به قسمت پشتیبانی!

• دوست دارم که 6

faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

TogEvent برای چت Event می‌باشد و این پیغام ها را Toggle نمی کند. در صورتی که می خواهید پیغام ها هم Toggle باشند می توانید در انجمن پیشنهادات ارسال نمایید.

در در ۱۴۰۱/۲/۷ در 19:51، OsTaDFaRaZ گفته است:

سرور باگ و فروم باگ های زیادی داره ولی بدلیل اهمیت کمی که داره اکثر بازیکن های سرور گزارش نمیدن چرا که علاوه بر اینکه سودی براشون نداره، به ضرر خودشون هم هست، بیشتر این تاپیک ها مکانی برای یادگیری بیشتر باگ های سرور هست و پیشنهاد میکنم این گزارش باگ رو منتقل کنید به قسمت پشتیبانی!

همه جای دنیا در همه‌ی نرم افزار های کوچک و بزرگ باگ وجود دارد و ما مفتخر هستیم که یکی از تجربه های بازی با کمترین باگ ممکن در دنیا را عرضه می کنیم. ما باگ ها را بسیار جدی می گیریم و فکر می کنم 50 صفحه گزارش باگ به همراه هزاران باگی که خارج از اینجا به ما گزارش می شود که برطرف شده می تواند جدیت ما بر فیکس کردن تمامی باگ های موجود را نشان دهد. جوایزی که ارائه می کنیم هم معمولاً جای دیگری در نرم افزار های دیگری ارائه نمی شود بنابراین ما نهایت تشکر از هر کسی که به ما گزارش باگ می دهند را داریم. پست شما با توجه به موضوع انجمن اسپم می باشد اما به دلیل فعالیت های قبلی شما در این انجمن این بار با شما برخورد نخواهد شد، در رفتار خود کوشا باشید.

گزارش های باگ ها به صورت دوره ای بررسی و رفع می شود.

بسته شد.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...