رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چن تا جک بی مزه?

negin19

ارسال‌های توصیه شده

1=امروز بخدا تو مدرسه داشتم درس میخوندم یهو ناظم اومد گفت فردا با ولیت بیا گفتم نمیشه با اما بیام هیچی دیگه اخراجم کرد?

2=میدونستین وقتی تلویزیونا باهم کار خصوصی دارن به هم چی میگن میگن بیا تی وی کارت دارم!

3=میدونستین چرا یخچال برفک داره؟!چون آنتن نداره بخدا اگه میدونستی?نگی میدونستم ک سکته میکنم

4=میدونی کدوم لبنیات بیشتر از همه خدمت میکنه؟(ماست)چون همیشه میگن خدمت از ماست?

5=دوتا گوجه فرنگی باهم دعوا میکنن یه گوجه سبز میاد از هم جداشون کنه میگن سید شما دخالت نکن

6=یه غوله میره مشهد میشه مشغول!

7=بچه ها داشتن تو کلاس سر و صدا میکردند یهو ناظم میا میگه مگه اینجا طویلس؟!یکی از بچه ها میگه: نه آقا اشتباه اومدین

8=روباهه میره پای درخت میگه به به چه سری چه دمی زاغ میگه:خجالت بکش اون موقع شوهر نداشتم الآن دارم?!!!

9=یارو میره کله پزی فروشنده میگه: چشم بذارم؟یارو میگه تو این یه ذره مغازه اخه کجا قایم شم !فروشنده کپ کرده بود?

10=یه روز تو تیمارستان همه داشتن میپریدن بالا و پایین رییس تیمارستان میاد میگه:چه مرگتونه؟ (میگن ما سیب زمینیم داریم سرخ میشیم میره) میبینه یکی نشسته رو زمین پیش خودش میگه این حتما خوب شده ازش میپرسه چرا نشستی؟میگه اخه من چسبیدم ته ماهیتابه!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، DeFiNiTiVe گفته است:

عالی xD

در 21 دقیقه قبل، DarkHell گفته است:

نایس اول صبی یکم خندیدم xD

آروم تر?

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

#خنده دار نبود!

لینک به دیدگاه

??

ui_playercard_1459.gif 

Tiger.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iRamtin گفته است:

#خنده دار نبود!

#دوشواری نداریم

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArshiXo گفته است:

#دوشواری نداریم

#عجیبه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، iRamtin گفته است:

#عجیبه

#سلام

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۴ در 18:14، negin19 گفته است:

10=یه روز تو تیمارستان همه داشتن میپریدن بالا و پایین رییس تیمارستان میاد میگه:چه مرگتونه؟ (میگن ما سیب زمینیم داریم سرخ میشیم میره) میبینه یکی نشسته رو زمین پیش خودش میگه این حتما خوب شده ازش میپرسه چرا نشستی؟میگه اخه من چسبیدم ته ماهیتابه!

این عالی بود??

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

#Kam_Sath_Nabashim

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه

ی روز ی مرده دنباله ساعتش میگرده دست راستشو میبینه نیست دست چپش میبینه هست. 

ایح ایح ایح ایح 

از شدت بی مزگیش بامزس

⚜                                                                                                             ⚜

iCeT.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

عالی

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۴ در 18:14، negin19 گفته است:

1=امروز بخدا تو مدرسه داشتم درس میخوندم یهو ناظم اومد گفت فردا با ولیت بیا گفتم نمیشه با اما بیام هیچی دیگه اخراجم کرد?

2=میدونستین وقتی تلویزیونا باهم کار خصوصی دارن به هم چی میگن میگن بیا تی وی کارت دارم!

3=میدونستین چرا یخچال برفک داره؟!چون آنتن نداره بخدا اگه میدونستی?نگی میدونستم ک سکته میکنم

4=میدونی کدوم لبنیات بیشتر از همه خدمت میکنه؟(ماست)چون همیشه میگن خدمت از ماست?

5=دوتا گوجه فرنگی باهم دعوا میکنن یه گوجه سبز میاد از هم جداشون کنه میگن سید شما دخالت نکن

6=یه غوله میره مشهد میشه مشغول!

7=بچه ها داشتن تو کلاس سر و صدا میکردند یهو ناظم میا میگه مگه اینجا طویلس؟!یکی از بچه ها میگه: نه آقا اشتباه اومدین

8=روباهه میره پای درخت میگه به به چه سری چه دمی زاغ میگه:خجالت بکش اون موقع شوهر نداشتم الآن دارم?!!!

9=یارو میره کله پزی فروشنده میگه: چشم بذارم؟یارو میگه تو این یه ذره مغازه اخه کجا قایم شم !فروشنده کپ کرده بود?

=))

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...