رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ find/ در vitrual world

Name

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: watson.png

- توضیح کامل باگ: اگه یکی vitrual world ست نباشه یعنی 0 نباشه قاعداً نمیشه find/ کرد و میزنه unable to locate ولی اگه برید داخل خونه متوجه میشید که unable to locate میره و فاصله بین فایندر و فایند شده رو میده.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): ---------- فیلم ----------

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): تو فیلم مشخصه !

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چون داخل خانه World شما 0 نیست و هنگامی که از خانه خارج میشوید Wolrd شما به صورت اتوماتیک 0 میشود و فاصله هم خیلی به درد نمیخوره چون شما اگه بفهمید ادمین داخل کدام لوکیشن هست بازم نمیتونید دسترسی داشته باشید بهش چون داخل یک Wolrd هست که شما هرگز به اون دسترسی ندارید و فقط در World 0 برنامه نویسی شده که براتون Unable to locate رو قرار بده.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alireza گفته است:

چون داخل خانه World شما 0 نیست

بر فرض داخل خونه world 2 باشه : باز ادمینی که world 5 باشه رو نشون میده

در 3 ساعت قبل، Alireza گفته است:

فقط در World 0 برنامه نویسی شده که براتون Unable to locate رو قرار بده.

یه جورایی باگ محسوب میشه که چرا world 0 بتونه داخل خونه world x رو نشون بده؟

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

بله زمانی که داشتم این سیستم را می نوشتم از این مورد مطلع بودم ولی فکر نمی کردم کسی واقعاً سپیچ این موضوع شود چون این موضوع زمانی معمولاً پیش می آید که یک ادمین vw خود را به صورت دستی تغییر دهد.

8JjgwX.png

حل این مشکل زمان زیادی می برد و چون فقط این کار بخاطر ادمین ها اتفاق میوفتد این مشکل را حل نمی کنم. شما می توانید مکان دقیق این شخص را با استفاده از "Distance" پیدا کنید اما خب هیچ وقت نمی توانید وارد Virtual World او شوید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...