رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قفل شدن بازی و سیستم فقط در ارسا کیا

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید بعد از 5 یا 10 دقیقه بازی کلا قفل میشه و بعد از 2 دقیقه رها میکنه و بازم قفل میشه و بعضی وقت ها اصلا رها نمیکنه و مشکل یکی از پلیر ها هم هست  لطفا رسیدگی کنید به خدا اصلا نمیتونیم پلی بدیم و یه چیزی قبلا ها اینجوری نبود حدود 2 یا 3 ماه اینجوریه لطفا رسیدگی کنید مشکل بزرگی هست.

مدرک: https://uupload.ir/view/vid_20210603_174615_nx5n.3gp/

مدرک هم گزاشتم لطفا اگه درست بشه عالی میشه به خدا و یه چیزی در گیم های انلاین دیگه هم اینجوری نیست.

??????

لطفا رسیدگی شود??????????ر?

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

تنهایی خود، او را میخواهی!

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

مال منم اینجوریه لطفا رسیدگی شه.

در در ۱۴۰۰/۳/۱۶ در 19:39، Exbier گفته است:

سلام و خسته نباشید بعد از 5 یا 10 دقیقه بازی کلا قفل میشه و بعد از 2 دقیقه رها میکنه و بازم قفل میشه و بعضی وقت ها اصلا رها نمیکنه و مشکل یکی از پلیر ها هم هست  لطفا رسیدگی کنید به خدا اصلا نمیتونیم پلی بدیم و یه چیزی قبلا ها اینجوری نبود حدود 2 یا 3 ماه اینجوریه لطفا رسیدگی کنید مشکل بزرگی هست.

مدرک: https://uupload.ir/view/vid_20210603_174615_nx5n.3gp/

مدرک هم گزاشتم لطفا اگه درست بشه عالی میشه به خدا و یه چیزی در گیم های انلاین دیگه هم اینجوری نیست.

??????

لطفا رسیدگی شود??????????ر?

البته مال من قبلنا اینجوری نبود 1 ماه میشه مال منم این شکلیه و عجیبش اینجاست که فقط در آرساکیا انجوری قفل میشه در جاهای دیگه اصلا اینجوری نیست و مشکل دیگه هم اینه که وقتی سوار ماشین میشیم 1 دقیقه صفحه قفل میشه لطفا اینو fix کنید.

لینک به دیدگاه

داش لطفا اگه کسی هم میشه بگه تا این مشکل زود تر حل بشه بخدا عذاب داره ☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

دقیقا مال منم هم حدود ۱ ماهه که اینجوری شده و از پست های این بخش هم میشه فهمیده این مشکل رو خیلیا دارن 

ممنون میشم از تیم ارساکیا که زود تر این موضوع رو رسیدگی کنن❤?

(توی GTA 5 که داخل Open file ارساکیا هست هم این مشکل به وجود میاد ولی تو بازی های دیگه اینجوری نیست)

savaki.png

لینک به دیدگاه

دقیقه ان اگه رسیدگی شه به خدا  راحت میشیم

ویرایش شده توسط Exbier

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

بازی تون لگه

نتتون خرابه

پیسیتون ضعیفه 

اینا مشکلاتونن

@Exbier

@depman

@Matin66

@alirezags7

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه
در 21 دقیقه قبل، abolfazlkermani3636 گفته است:

بازی تون لگه

نتتون خرابه

پیسیتون ضعیفه 

اینا مشکلاتونن

داداش ربطی به هیچکدوم نداره.

از وقتی این اپدیت جدید اومده کلا باگ شده

در در ۱۴۰۰/۳/۱۶ در 19:39، Exbier گفته است:

کلا قفل میشه 

به حدی هنگ میکنه که مجبور میشم pc رو دستی ریستارت بدم?

ویرایش شده توسط iSalaR

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه
در 7 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

داداش ربطی به هیچکدوم نداره.

از وقتی این اپدیت جدید اومده کلا لگ شده

من که لگی احساس نمیکنم

مشخصات پی‌سی ات چیه؟ 

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، abolfazlkermani3636 گفته است:

بازی تون لگه

نتتون خرابه

پیسیتون ضعیفه 

اینا مشکلاتونن

@Exbier

@depman

@Matin66

@alirezags7

داش نصف سرور این مشکل رو دارن

Fps بهم 120 میده پینگم  شیشه 

درضمن من حدود ۸ ماهه پلی میدم چرا قبلا نمیشد؟

علی نورس که پول pc  100میل هست هم این مشکل رو داره??

در 1 ساعت قبل، abolfazlkermani3636 گفته است:

من که لگی احساس نمیکنم

مشخصات پی‌سی ات چیه؟ 

Cpu i5 

Ram 8 

Rtx 

این به gta v نه نمیگه 

بیاد تو ارسا هنگ کنه؟?

@Ali @Meli @SFC لطفا رسیدگی کنید پلی دادن خیلی سخت شده واسمون?

savaki.png

لینک به دیدگاه

بله واسه من هم دقیقا اینجوریه، تقریبا ازاپدیت جدید به بعد اینجوری شده لطفا به این موضوع رسیدگی کنید.?

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با سلام.

آیا در سمپ معمولی هم بعد از بازی کردن به مدت طولانی این مشکل برایتان پیش میاید؟

اگر لانچر باگی داشته باشد که باعث Freeze بازی شما شود و شما ندانید که بعد از چه کاری بازی شما Freeze می شود برای ما خیلی سخت هست که این نوع باگ را فیکس کنیم. در صورتی که راه Freeze شدن را پیدا کنید (که بعد از دقیقاً چه کاری همیشه یا اکثر اوقات freeze می شوید) ما به راحتی می توانیم باگ را برطرف کنیم.

آیا مطمئن هستید که بعد از آخرین آپدیت این مشکل ایجاد شد؟ اگر از این مورد مطمئن هستید ما می توانیم تغییراتی که در آخرین نسخه دادیم را بررسی کنیم.

قبلاً هم همچین مورد باگی بود که به صورت تصادفی فهمیدیم بعد از Play شدن Stream audio (مثل carradio/music phone) بازی بعضی ها freeze می شوند که این باگ را بعد از فیکس کردن مورد Freeze دیگری گزارش نشد.

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

با اگر لانچر باگی داشته باشد که باعث Freeze بازی شما شود و شما ندانید که بعد از چه کاری بازی شما Freeze می شود برای ما خیلی سخت هست که این نوع باگ را فیکس کنیم. در صورتی که راه Freeze شدن را پیدا کنید (که بعد از دقیقاً چه کاری همیشه یا اکثر اوقات freeze می شوید) ما به راحتی می توانیم باگ را برطرف کنیم.

بعضی مواقع وقتی [ Esc ] رو حل میشه بعضی مواقع هم هست که کلا باس PC  رو ریستارت داد.?

admin3.png   helper.png

NeverDie.png

لینک به دیدگاه
در 32 دقیقه قبل، iSalaR گفته است:

بعضی مواقع وقتی [ Esc ] رو حل میشه بعضی مواقع هم هست که کلا باس PC  رو ریستارت داد.?

ببین برو تو کنترل پنل اینو سرچ کن : User account control

بعدش این گزینرو باز کن

bandicam_2021-06-10_14-33-11-664_be5e.pn

و بعدش این نوارو  تا  ناموس بکش بالا بعد اوکی کن بعدشم ی دور PC ریستارت کن

ویرایش شده توسط DarkSide

Poshte Saremun Migan BAD be ma Vali Kasi KHY nadare kone Chap NeGa

TrapStar.png

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

اگر لانچر باگی داشته باشد که باعث Freeze بازی شما شود و شما ندانید که بعد از چه کاری بازی شما Freeze می شود برای ما خیلی سخت هست که این نوع باگ را فیکس کنیم. در صورتی که راه Freeze شدن را پیدا کنید (که بعد از دقیقاً چه کاری همیشه یا اکثر اوقات freeze می شوید) ما به راحتی می توانیم باگ را برطرف کنیم.

آیا مطمئن هستید که بعد از آخرین آپدیت این مشکل ایجاد شد؟ اگر از این مورد مطمئن هستید ما می توانیم تغییراتی که در آخرین نسخه دادیم را بررسی کنیم.

قبلاً هم همچین مورد باگی بود که به صورت تصادفی فهمیدیم بعد از Play شدن Stream audio (مثل carradio/music phone) بازی بعضی ها freeze می شوند که این باگ را بعد از فیکس کردن مورد Freeze دیگری گزارش نشد.

بازی نه سیستم کلا freez میشه و بعضی وقت ها هم اصلا رها نمیکنه و باید سیستم رو ریستارت کنیم و لانچر رو آنیستال کنیم و بعدا اینستا کنیم تا شاید درست شه.

savaki.png

لینک به دیدگاه
در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

مال من بعضی موقعه ها وقتی اینجور میشه با دکمه shift و Esc اوکی میشه ولی بیشتر موقعه ها نه باید کلا ریستارت کرد :| 

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

در صورتی که بازی شما freeze شود می تواند باعث شود کامپیوتر شما کامل هنگ کند.

کسانی که این مشکل را دارند، آیا آنتی ویروسی نصب دارید؟ می توانید کامل غیر فعالش کنید؟ اگر آنتی ویروس خود microsoft (Windows Security windows 10) را دارید (یا Malware protection windows 7) گزینه Real-time scan را غیر فعال کنید و باقی گزینه ها رو هم غیر فعال کنید و ببینید که بعد از غیر فعال کردن این گزینه ها مشکلتان برطرف شده است یا خیر.

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

کسانی که این مشکل را دارند، آیا آنتی ویروسی نصب دارید؟ می توانید کامل غیر فعالش کنید؟ اگر آنتی ویروس خود microsoft (Windows Security windows 10) را دارید (یا Malware protection windows 7) گزینه Real-time scan را غیر فعال کنید و باقی گزینه ها رو هم غیر فعال کنید و ببینید که بعد از غیر فعال کردن این گزینه ها مشکلتان برطرف شده است یا خیر.

علی جون همه این کارایی ک گفتی رو کردیم ولی فیکس نمیشه از آپدیت به بعد ماله من کلن اینطوریه یه بار وسط  راب ک من رانر بودم کلن سیستم قفل شد راب فیل شد فحشش موند برا من?? با سمپ ده ساعتم پلی بدی همچین چیزی اصن دیده نمیشه 

پ.ن: از سیستم هم میتونه باشه چون من با سیستم قبلیم (رم ۴ DDR3) و گرافیک Nvidia اصلن مشکلی نداشت این سیستم جدیدم ضعیف تره و مشکل دیده میشه

ویرایش شده توسط DoNaLd

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

@Ali سلام اقا علی ممنون که به پیام ما پاسخ دادی من یه چیزی بگم اقا علی من با Samp این مشکل ندارم خوب من خیلی وقت بازی میکنم تاهالا اینجوری نشده وقتی اپدیت جدید اومد اینجوری شد خوب الان میگم در چه اپدیت اومد این مشکل اقا علی شما که وقتی دیگه لازم نیست luncher به مسیر gta sa نصب کنیم اون اپدیت اومد ماله من اینجوری شد خیلی بد هست این مشکل به خدا 3 ماه درست play ندادم بازی رو ???خوب یه چیزی هم بگم اقا علی من وقتی میام بازی اینجوری میشه freeze میشه بازی خوب یه ریستارت میکنم pc رو خوب میام ارساکیا حذف میکنم دوباره نصب میکنم میرم بازی حل میشه بعد که باز بازی میام بیرون pc خاموش میکنم دوباره فردا میام بازی freeze میشه باید بازم حذف کنم دوباره و خیلی تول میکشه لطفا از کجا که میشه این مشکل fix کنید ممنون.

در 3 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

علی جون همه این کارایی ک گفتی رو کردیم ولی فیکس نمیشه از آپدیت به بعد ماله من کلن اینطوریه یه بار وسط  راب ک من رانر بودم کلن سیستم قفل شد راب فیل شد فحشش موند برا من?? با سمپ ده ساعتم پلی بدی همچین چیزی اصن دیده نمیشه 

پ.ن: از سیستم هم میتونه باشه چون من با سیستم قبلیم (رم ۴ DDR3) و گرافیک Nvidia اصلن مشکلی نداشت این سیستم جدیدم ضعیف تره و مشکل دیده میشه

@DoNaLd سلام داش منم مثلا وسط war factin اینجوری میشه خیلی بده این موضوع اگه بشه این مشکل حل شه عالی میشه به خدا ??????

در 13 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

سلام اقا علی من یه فیلم هم گرفتم اینم نگاه کنید https://uupload.ir/view/vid_20210603_174615_nx5n.3gp/ ممنون.

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

خود من هم مشکلی ندارم.

هر چند وقت یک بار اینجوری میشید؟ اگر کسی هست که زیاد و تعداد دفعات بالا بازیش هنگ می کنه اینجا بگه تا باهاش هماهنگ کنیم بازی رو با سیستمش Debug کنیم و مشکل رو برطرف کنیم.

در ۱ ساعت قبل، Exbier گفته است:

3 ماه درست play ندادم

در ۱ ساعت قبل، Exbier گفته است:

وقتی اپدیت جدید اومد اینجوری شد

ما حدود 1 ماه پیش لانچر را چند بار آپدیت کردیم، لطفاً بگید دقیقاً از چه نسخه ای این مشکل برایتان پیش میاید.

لینک به دیدگاه
در 27 دقیقه قبل، Ali گفته است:

هر چند وقت یک بار اینجوری میشید؟ اگر کسی هست که زیاد و تعداد دفعات بالا بازیش هنگ می کنه اینجا بگه تا باهاش هماهنگ کنیم بازی رو با سیستمش Debug کنیم و مشکل رو برطرف کنیم.

من روزی ۱۰۰ بار اینطوری میشم از این ۱۰۰ بارم ۹۹ بار سیستم رد نمیکنه لگو (هیچ دکمه ای کار نمیکنه حتا alt +shift که task manager رو باز کنی end task بزنی ) باید دستی Restart بدم Pc رو 

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه
در 31 دقیقه قبل، Ali گفته است:

خود من هم مشکلی ندارم.

ما حدود 1 ماه پیش لانچر را چند بار آپدیت کردیم، لطفاً بگید دقیقاً از چه نسخه ای این مشکل برایتان پیش میاید.

آقا @Ali واسه pc اشنای من  حدود ۳ ماه هست که این مشکل به وجود اومده ولی واسه من حدود ۱ ماه.

تقریبا تو هر بازی اینجوری میشیم و از ترس این نمیتونیم evnet بزاریم یا rob بریم واسه وار ها هم مرخصی میگیریم.

تو GTA 5 آفلاینی که تو OPEN FILE هست هم اینجوری میشه.

به نظر من این باگ یا ویروس از GTA 5 افلاین منتقل شده به لانچر.

یک پیشنهادی که دارم اینکه سرور رو به حالت قبل که Samp و GTA 5 رو جداگونه میزنیم برگردونید تا تو همون حالت هم تست کنیم و نظرمون رو بگیم.

یکی هم گفت بخاطر این دایرکت X 9 هست و گفت من 11 نصب کردم و مشکلم حل شد.

به هر حال شما بهتر میدونید باز.

ویرایش شده توسط alirezags7

savaki.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...